• kavusacagiz bu topraklara diyenlere hatirlatma, toprak lafla degil kanla alinir. dene istersen bir an once kavusturalim seni, gerci yuzeyin biraz altinda olur ama yine de istedigine kavusursun sonucta.
    2 0 ...
  • Türküler genel olarak sert ve gerçek şeylerden bahsetmektedir. Çoğu zaman eğer anlayıp hissedebiliyorsan düşünürsün tüylerin diken diken olur ve düşünürsün. Umudu feyz alırsında tabi ancak ciddi derindir. Zamanın pop türkülerinden bahsetmiyorum karıya kıza yazılan hani ibraam tatlıses hesabı.

https://youtu.be/TdhscgZk4iE
    2 0 ...
  • Hayal kurmayı denedim.

Artık eskisi kadar tatmin etmiyor, tat vermiyor.

Beni en azından uykuya kadar taşımıyor.

Uyuyamıyorum.

Gerçekliği kabullenemiyorum.

Uyuyamıyorum.

Gerçeklikten kaçamıyorum.
    3 0 ...
  • Abimin arabasını almıştım götürdü geniş toprak bir alana gösterdi böyle böyle derken araba passatlı bişeydi neyse dediki çok hafifce pedala bas bende ne kadar hafif bassamda araba uçuyordu bi 10 15 dakka oyalandik sonra ayağım uyuştu pedala yüklendim araba hızlanıyordu abim korkudan bana bağırıyo lan durdur diye frene bastım bunun kafası çarptı başladı sövmeye arabadan indirdi birdahada öğretmedi bende motor aldım zaten.
    4 0 ...
  • -yunus bey iyi günler kampanya için aradım numaranızı turksele taşımayı düşünür müsünüz
    +düşünebilirim en ucuz ne var
    -siz ne kullanıyosunuz
    +1000dk 1000sms 2gb=24 tl sizde kaça
    -hmm bizde aynısı 45 tl taşımayı düşünürmüsünüz
    +sizce düşünür müyüm
    -ama bizde hizmet kalitesi var çok iyi çekiyor...
    +arada iki kat fark var dalga mı geçiyosunuz nasıl kaliteymiş bu
    -neyse ozaman konuşmaya gerek yok iyi günler
    +bb

mal amuna koyim ayak üstü beni sikicek ulan ben bulaşık deterjanına 20 kuruş zam geldi diye bimi ayağa kaldırmış adamım senin bana söylediğin şeye bak
    9 2 ...
  • 60’lı senelerde bu ülkede adab-ı muaşeret okutulurmuş okullarda.

şimdi niye okutulmaz aklım almıyor. bu z kuşağına bu türden bir dersin, konunun öğretilmesi şart.

ve ek olarak kesinlikle endüstri 4.0 konusu da atlanmamalı, en ince ayrıntısına kadar öğretilmeli. hafife alınacak bir konu değil.
    17 2 ...
  • Kayveden nefret ederim lakin bir fincanin kirk yil hatiri var olunca hatrim kalsin diye kupayla içiyorum. Çünkü hatir işlemeyen,insandan doğma bazı yabanil canlılar türemiş durumda..
    anın görüntüsü
    14 4 ...
  • kütahya'da bu arabayı görsek ufo görmüş masum köylüye döneriz yemin ediyorum.
    millet başına toplanır bunun.
    6 0 ...
  • fetö'Nün sağ kolu hüseyin gülerce denen tipitip, pişkin pişkin yandaş tevelerse knuşup duracak,
    ankara'Yı bu fetöcülere parselleyen gökçek emekliğn tadını çıkaracak, genelkurmay'da darbenin içind eolan subaylar itirafcılıkla yırtacaklar, olan biteni acz içinde seyreden veya son anda taraf değiştiren yüksek rütbeli erkan ve komuta heyetine hiç bir şey olmayacak, ne istediler de vermeyenler şu anda da heryanda baştacı olacak, olan verilen emirleri uygulayan 19-20 yaşlarında çocuklara olacak.

aileleri bu çocuklara devlete emanet ettiler. fetö bu çocukları zehirledi ise devlet ne yaptı? ne istedilelerse vermekle mi meşguldü o sıralar?

hamamın namusu bu şekilde kurtulacak?
    8 0 ...