• hocalı katliamı'na atıfta bulunup bu yapılanı haklı gören insanları cidden aklım hayalim almıyor. yanlış yanlışla düzeltilmez. illa intikam diyorsan git hocalı katliamında bulunanları bul, yargıla. bu açık ve net canavarlık.
    2 0 ...
  • Şu sıralar Ermeni uçurmasıyla meşhur oldukça caydırıcı bir savaş makinesi. Rus hsslerini rezil rüzva etti, Karabağda tahrip ettiği s300 ler olduğuda söyleniyor. Muhalif birisi olsamda hakkını teslim etmek gerekiyor suriyede, libyada, karabağda ve terörle mücadelede suyun akışını değiştirdi. Şimdi tb3 geliyormuş, demekki neymiş teknoloji ve bilim elinin tersiyle itilecek şeyler değilmiş.
    7 0 ...
  • Üniversite yıllarında okulun buz tutmuş merdivenlerinden düşmüştüm. Lakin rezillik düşmekte değil.

Düşeceğimi fark eden centilmen bir bey yardımıma koşarak kolumdan tutmuştu fakat şüşko olduğum için kendimle birlikte onu da yerlere sürüklemiştim. Yaklaşık yirmi basamağı hoplaya hoplaya inmiştik.
    Filmlerde böyle olaylar yepisyeni bir aşkın filizlenmesine aracı oluyor ancak gerçek hayatta o centilmen beyler size "lanet olası şüşko!" bakışı atarak uzaklaşıyor.
    13 0 ...
  • Kardeşim ülkücü dediğin adam vatanını milletini sever.

O ülkücü dediğiniz aslanlarımız olmasa şuan şehirde geceleri osura osura rahat rahat bok uyurdunuz anladın mı.

Siz geceleri rahat uyuyun ya da kızlarınız gırtlağını solcu çomarlara rahat rahat genişletsin diye adamlar özel harekat oluyor aslanlar gibi dağda teröristlerle çarpışıp şehit düşüyor.

Vatan millet düşmanı etnik döküntüler de utanmadan bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içip kızını becerip üstüne sosyal medyada algı yaratma peşinde.

Hepsinin annesiyle tek kale maç oynayayım anladınız mı.

Ülkücü gençlerimiz zekidir zira Dünyada milliyetçiliği ortaya zengin ve kültürlü aristokrat takımı çıkarmıştır.

Bakın misal bir tane milliyetçi olmayan ingiliz ve Fransız göremezsiniz.

Köylü yok çünkü adamlarda gelişememiş toplumlardan olsalar milletini sevmezler çünkü o da bir kültür.

Ama bizde öyle mi ya?

Ne kadar köylü leş tezek kokulu dağ magandası varsa kendi kökeninden utanıyor.

Böyle bir şey olabilir mi ya?

Valla anlayamıyorum bazen gençler.

Geçen Giresunlu bir kızla konuşuyorum kız bana ben Giresunlulara sevmiyorum diyor.

Neden sevmiyorsun diyorum bizimkiler dinci çomar yobaz oluyor diyor.

Ulan ne alakası var diyorum milliyetçi çoğu diyor.

Kızla ekşide tanıştım zaten biliyordum gırtlağını etnik döküntülere genişlettiğini ama ne bileyim insan şaşıyor.

Kızcağız da nereden bilsin Ehl-i Sünnet islam Düşmanı etnik döküntülerin solcu ayağı Atatürkçü ayağı yapıp aslında Kürtçülük ve Alevicilik yaptıklarını.

Milliyetçi olmak, vatanını sevmek ne zamandan beri çomarlık yobazlık olmuşsa artık, bu algıyı hangi vatan hainleri ortaya attıysa ve destekliyorsa hepsinin anasıyla tek kale maç oynayayım sonra da golleri tam on ikiden attıktan sonra koca ve kalın baklavamı ellerimle ninelerine yedireyim.

Kanı bozuk değildir ilk başta ülkücü yavru kurtlarımızın.

Bugün solcu dediğimiz adamlara bakıyoruz misal, ya bizim güzel kardeşlerimiz Kürtlerden ya da daha güzel kardeşlerimiz Alevilerden çıkıyor.

insan sormadan edemiyor sonra neden bu adamların hepsi Kürt ya da Alevi bilader diye.

inanır mısınız tanıdığım tüm sol çomarların hepsi Kürt ya da Aleviydi.

Bir tane beyaz Türk olsun kardeşim, bir tane Osmanlı torunu ehl-i sünnet olsun ama yok yani.

Bizi daha bu kafayla çok bölüştürür bu Celali Dersim isyanı tohumları.

Allah halkımıza ilim, bilim, zeka, kültür versin de gerçekleri görsünler artık inşallah!
    8 2 ...
  • Bacım bak sende bu caps ver diyenlere ispat çabalarına girip caps verecekmiş gibi bir hava seziyorum. Sakın o beyaz ışığa ilerleme tamam mı? Bu sözlük ikinci bir sikendalı kaldıramaz.

Sütyenin üzerindeki ip ne işe yarıyor? emniyet kemeriyse çok akıllıca.
    5 0 ...
  • fransa'da son dönemde yaşanan islami terör saldırıları sonrası, radikal islamı savunan görüşleri bulunan ve fransa hükümeti tarafından kapatılan baraka city adlı radikal islamcı derneğin üyeleridir.

fransa devleti tarafından kapatılan baraka city derneğinin başkanı idriss sihamedi adlı şahıs, dernekleri kapatıldıktan sonra şöyle bir tweet atıyor ve kendisi ve arkadaşlarıyla birlikte türkiye'ye sığınmak istediğini bildiriyor.
    akp nin fransa dan kabul ettiği radikal islamcılar

tabi bunu duyan göç idaresi de saraydan aldığı talimatla bu radikal islamcılara cevaben bir tweet atıyor ve hemen dilekçelerinizi verin işleme koyalım diyor;

bakınız akp'nin türkiye'ye getirmeye çalıştığı, ülkeye kabul ettiği idriss sihamedi denilen şahıs şu;

akp'nin ülkemize hala getirmeye devam ettiği tiplere bakar mısınız?

yetmedi mi lan?
    yetmedi mi bu milletin parasıyla ülkeye doldurduğunuz milyonlarca ışid tipli gayritürk unsur?

bu adamın kendi ülkesi yok mu? hangi ülkeden gidip yerleştiyse fransa'ya oraya gitsin.

bu ülke sizin babanızın malı mı ki önüne gelene vatandaşlık dağıtıyorsunuz?
    32 4 ...
  • 51 yıl önce işlenen cinayetin dna ile çözülmesi

ABD’de, 1969 yılında işlenen bir cinayet ve tecavüz suçu, 51 yıl sonra DNA karşılaştırması sayesinde aydınlatıldı.

75 yaşındaki John Sipos, cumartesi günü, Pennsylvania eyaleti sınırlarındaki Schnecksville’deki evinde tutuklandı.

Polis, Sipos’un 20 Kasım 1969’da, San Diego kentindeki evinde ölü bulunan dansçı Mary Scott’a tecavüz edip öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandığını duyurdu.

Açıklamaya göre Sipos’a, olay yerindeki DNA izinin, ceza davalarında şüphelileri veya mağdurları tespit etmek için genetik bilgilerle karşılaştırılması sayesinde ulaşıldı.

Başka deyişle DNA izleri günümüz teknolojisiyle incelendi. Genetik soybilim veri tabanındaki bilgilerle olay yerindeki DNA izi karşılaştırılınca şüphelinin Sipos olduğu ortaya çıktı.

http://www.diken.com.tr/5...m-sayesinde-aydinlatildi/
    5 0 ...
  • bir tek müslümanlar arasında yaygın olan tutumdur. başka bir dinden olup da dini konularda kışkırtılınca insan kesmeye meraklı olan kimse yok denecek kadar az.

sebebi merak konusudur. müslümanlar bunu açıklasın.

bir kilisenin ortasında isa'ya veya sinagogta yehova'ya sövseniz, polis çağrılır, dışarı atılır, huzuru bozmaktan ceza yersiniz, o kadar. sinagog israil'in yobaz mahallelerindeyse dayak yeme ihtimaliniz de var. diğer taraftan, bu işi avrupa'daki en yobaz sinagogta yapın, kimse size dokunmaz, çünkü aptal değiller.

oysa müslümanlar arasında "dinime hakaret edildi" diye, değil hakaret edeni, alakasız kişileri bile öldürmeye eğilimli çok kişi var.

niye böyle?

not: eksi vermek açıklamak olmuyor çomarlar. birisi "islam terör dinidir" dese, karşı çıkmak için sıraya girersiniz. fakat meselenin özüne işaret eden gayet makul bir soruya cevap vermeye yanaşmıyorsunuz! sebep?

hayır, sorunun özünü konuşmaya yanaşmayıp, saçma sapan "islam terör dinidir" "hayır, değildir" tartışması yapmak daha mı doğru?
    22 7 ...
  • tayyip erdoğan'ın farkında olmasını sağlamamız gereken gerçek.

evet, kadınlardan sonra cumhuriyete en çok tayyip erdoğan ve o'nun gibilerin sahip çıkması gerekir.

neden mi?
    nedeni aşağıdaki görselde saklı;
    cumhuriyete en çok rte nin sahip çıkması gerekir

işte bu tweet cumhuriyetin tarifidir...

cumhuriyet; 3 kıtaya yayılmış bir imparatorluk kurmuş hanedanın varisinin, rize'nin dağ köyünden çıkmış gariban bir sandalcının çocuğuna "cumhurbaşkanım" diyerek saygı duymasını sağlayan, onun doğum gününü kutlamasını sağlayan sistemdir.

cumhuriyet olmasaydı, rizeli bir garibanın oğlu ile bir hanedan üyesi temas edebilir miydi?
    bir hanedan üyesi halkın içinden gelen birine saygı gösterir, onun doğum gününü kutlar mıydı?
    yahut rizeli bir garibanın oğlu, cumhuriyet olmasaydı devletin en tepe noktasına gelebilir miydi???

cumhuriyet saraylarda doğanlara değil, gariban vatandaşlara da devleti yönetme, söz sahibi olma fırsatı sunan bir rejimdir.

her fırsatta atatürk'e ve o'nun bize armağanı olan cumhuriyetimize saldıran, kin kusan cumhuriyet düşmanları iyi analiz etsin bunu...
    7 0 ...
  • Dava açıp saray istemek güzel. Dedenizin borçlarını bu millet ödedi bu millet.

O istedikleri saraylar köşkler hep Osmanlı dış borcunun haczidir.

Şimdi biri çıkar "yaw o borç ülke için çekildi ama niden padişah sorumlu olsun kiiii" diye gevrek gevrek laflar eder.

Niye mi hemşerim.

Çünkü bir kral bir ülkenin hanedan soyu ile yöneten sahibidir. Ülkenin neredeyse tüm malları hanedana aittir. Bazı hanedanlar hariç ki Osmanlı hanedanı bu sınıfa girmiyor. Osmanlı ülkenin sahibi konumunda bir hanedan.

Yani devrim gelmese Osmanlı savaşta yenilmese gene bu borcun en büyük ekmeğini hanedan yiyecek çünkü gücüne güç katılacak.

Sonuç olarak da bu borcu hanedan ödemelidir.

Biz ödedi isek 100 yıl taksit ile bize geri ödesinler her ay.
    11 1 ...