• orospu evladının tekidir. milletin, kısacık uykusunun içine sıçar bu piç kurusu. hem 3 kuruş kazanmak için birinin sikini yalamaya git, hem de yavşağın biri senin özgürlüğünden çalsın. itlaf edilmesi gereken delinin tekidir.
  2 0 ...
 • atladım girdim bağa da atladım girdim bağa
  alnım değdi yaprağa da alnım değdi yaprağa
  sevdiğimi verseler de sevdiğimi verseler
  girmem kara toprağa.

  çok güzel değil mi ya :D
  https://www.youtube.com/watch?v=fimahhsqHCg+

  son cümleye dikkat bak:
  arılar da konmaz oldu pürene
  şükür olsun bu sevdayı verene
  1 0 ...
 • Yılda milyon €lar kazanan bir futbolcu olsam verirdim. Petrol kuyuları olan bir arap zengini olsam yine verirdim. Milli piyangodan 61 milyon tl bana çıksa yine verirdim. Yüzde yüz emeğimle kazandığım bir paraysa veremem.
  32 gb + hafıza kartı desteği olan, 5,5 inç ekranlı, 4 gb ramli bataryası da minimum 3500 mah olan bir telefon yeryüzündeki insanların minimum %95ine yeter. Kisacası benim kota max 2200 tl olur. Şu an ise 1100ü gecmez.
  5 0 ...
 • eski sevgilim benden bir ay sonra başkası ile birlikte olmaya başladı ama iki gün önce bana mesaj atıp o çocuğa sarılmıyorum bile, seni anlatıyorum hep her şeyini biliyor, bir şey yapınca theycallmealpha da öyle yapıyordu yapma onu hatırlatıyorsun diyorum vs yazıyordu. bana karşı affedilemeyecek bir hata yaptığını ve ona mutluluklar dilediğimi söyledim. üç dört gündür bunlar kafamı kurcalarken az önce oda arkadaşlarım birbirine giriyordu, ikisini de ayırıp sakinleştirdim. o an ben burada ne yapıyorum diye düşündüm ve ikisine birden vurasım geldi. sakinleşmek için bir sigara yaktım camı açıp, kafamda eski sevgilim dönüp duruyor. üstümde şu an onun aldığı ceket var, üşümemek için giyiyorum, o üşüdüğünde başkalarına sarılırken. tanrı ile savaş halindeyim, yaşamadığım bir şey kalmadı, ölümün kıyısından da döndüm, sevdiklerimden, arkadaşlarımdan kazıklar da yedim. bir ara kaldıramadığım için intihar bile ettim ama şu an ayaktayım. hayat kafama vura vura öğretmeye devam ediyor bazı şeyleri.
  2 0 ...
 • Ulan o adamı damat diye babana götürsen seni evlatlıktan reddeder, evden kovar.
  Gelmiş burda şekil şukul yapıyo. Sanki taylor swift başımıza kakıyo.
  8 0 ...
 • ekmek arası domates peynir
  çakma mantı
  camdan aşağıya atılan şişe sular
  yatağa serilen naylon
  kırmızı çiş
  bol öksürük
  soba
  oyuncak kamyonlar
  misket
  futbol(damien duff)
  babanın paltosundaki çikolatalar
  oralet.
  6 0 ...
 • günümüz bazı hastanelerinin hastalarına çaktırmadan yaptıkları olay. nasıl mı yapıyorlar ? doğuma kadar her şey normal. tüm tahliller tetkikler yerli yerinde. hiç anormal bir durum yok. dolayısıyla sezaryen doğuma lüzum da yok. siz hiç bir şeyden habersiz zamanında hastaneye yatırıyorsunuz hastanızı. bir dakika, o da ne ? bekleme sürecinde bir hemşire geliyor, hiç bir şeyde bir şey yokken, doğuma saatler kala, aniden kimden nerden ve neden geldiği belli olmayan bir emirle, anne adayına bir iğne yapıyor. tabi her şey bir anda tersine dönüyor. bebeğin kalp ritmi hızla düşüyor ve gereken müdahale ani bir kararla mecburen..! yapılmak zorunda kalınıyor. acil durum söz konusu olduğundan müdahale şansı bırakılmıyor. derhal ve apar topar ameliyata alınan hastaya sezaryen ile doğum yaptırılıyor. siz de zaten bu esnada olası bir komplikasyona mahal vermemek adına karışmıyor olayı paşa paşa seyrediyorsunuz. "nur topu gibi bir evladınız oldu" açıklamasıyla da konu çoktan kapanmış oluyor. kimse de hiç bir şey farketmiyor.

  kim demiş ki kurallar delinmez diye ? sağlık bakanlığı istediği kadar emir versin. hiç merak etmeyin, onlar bir yolunu buluyorlar.
  7 0 ...
 • çok enteresan öğrenciler de barındıran bir okul. reza zarrab ile ilgili bir haber okudum. o kim? diye sordu bir tanesi. inanmayacaksınız belki ama foucault deyince böyle suratınıza bakan tipler var. hadi hepsini geçtim de iyi parti kuruldu biliyorsunuz, bir yığın olay oldu. adını bile duymamış.
  11 0 ...
 • selamın aleyküm.

  evet, sanırım bu da oldu arkadaşlar.

  somali de bizi kandırdı.
  oysa ki evimizin evladıydı somali.

  hasan ali kayre...
  onu hepiniz tanıyorsunuz.

  tanımıyorsanız da hatırlamanıza yardımcı olalım.
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  hasan ali kayre bizim reisin haso adamıdır.
  küçük reisle de arası gayet iyi;
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  somali'nin bir de cumhurbaşkanı var.

  muhammed abdullah...

  o da bizimkilerin haso adamı.
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  onu da marmaray açılışından tanıyoruz.
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  marmaray açılışına gelip bizimkilerle birlikte trene binmişti.
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  onu unutmak mümkün değil gerçekten.

  neyse, işte biz de bunlar için az şeyler yapmadık.
  emine hanım'ın yanına ajda pekkan ve nihat doğan'ı koyduk ve somali'ye gönderdik.
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  hatta reis somali için dünyaya posta koymuştu;
  13 aralık 2017 somali nin bizi kandırması

  şimdi bugün geldiğimiz noktada, reis kudüs için islam işbirliği örgütünü olağanüstü toplantıya çağırdı.
  islam işbirliği teşkilatının 3'te 2'si bu çağrıyı iplemedi, 15-20 ülke anca katıldı.
  (bkz: 13 aralık 2017 islam işbirliği teşkilat toplantısı/#38418863)

  ben katılan ülkelere baktım, "kesin somali de gelmiştir" diye düşünürken, bir de ne göreyim?
  reis'in çağrısını iplemeyen yani toplantıya katılmayan ülkelerden biri de somali çıkmasın mı?

  ulan somali...ulan somali...
  yemedik yedirdik, içmedik, içirdik...kampanyalar düzenledik, neler neler yaptık sizin için...

  şimdi bu yaptığınız nedir?
  fetöcü somali, hayin somali...
  yavudi dölleri sizi.

  kandırıldık yine. allah kahretsin.
  35 12 ...
 • Ey ademoğulları! Her secde vaktinde (namaz kılacağınız veya tavaf yapacağınız zaman avret yerlerinizi örtecek) elbisenizi/ziynet(li ve süslü giyecekler)inizi alı(p giyini)n! (Helallerden hoşunuza giden tüm etli ve yağlı yiyecekleri) yiyin, için, ama (helali haram ederek yahut harama bulaşarak veya tokluk sınırını aşarak) israf etmeyin Şüphesiz ki O (Rabbiniz), israfçı kimseleri sevmez (ve onların bu yaptıklarına asla rıza göstermez).

  Rivayete göre; amir oğullarının, hac günlerinde ölmeyecek kadar az yemek yediklerini, özellikle yağlı yiyeceklerden sakındıklarını ve böylece haclarına tazim ettiklerine inandıklarını işiten bazı Müslümanların da böyle yapmaya meyletmesi üzerine bu ayet-i celile nâzil olmuştur. Bu ayet-i celileden anlaşıldığı üzere; hakkında ayet ve hadis gibi yasaklayıcı bir nass bulunmadığı sürece, yiyecek ve içeceklerin tamamı helaldir. Zira eşyada aslolan ibahadır, ancak müstakil bir delille şeri’atın yasaklamış olduğu şeyler bu serbestliğin dışındadır. Bu konu da ibni Abbas (Radıyallâhu anhüma): “israf ve kibirden ibaret iki haslete sahip olmadığın sürece, istediğini ye, dilediğini iç ve istediğini giyin!” buyurmuştur.

  Araf süresi 31'inci ayet.
  16 2 ...