çukur

353.
 • Hummer kullanan polis amiri, amirine gönül koyan astlar ve amirin kafasına göre tek başına operasyon yapıp öldürmesi ve mekan yakması olaylarıyla mevcut sürükleyiciliği ve gerçekçiliği sallantıda olan dizi tamamen bitme noktasına geldi. Senaristleri sıçıp sıvadıkları için tebrik ederim. Çok büyük bir başarı örneği oldular...
  6 0 ...
 • Ufacık şeyleri dağlar yapar kafasına takar çünkü maldır.
  Kimseyi beğenmez çünkü hep en iyisini kendi bilir.
  Temizlik ve düzene hayrandır.
  Eleştiri kabul etmez.
  Ben seçilmem seçerim diye dolaşır ortalıkta.
  Ay daha fazla itici özelliklerimi yazamıcam.
  Ben bi fena oldum.
  Çay getirin.
  9 3 ...
 • yadsınamaz gerçek. hastanede çekilmiş fotoğraflarına bakarsanız görürsünüz baya bir çökmüş herif. Umarım attığı iftiraları, söylediği yalanları günlerce kan olarak kusar. umarım acılar içinde kıvranır da öyle geberir.
  6 0 ...
 • her erkeğin, dibine kadar veya ucundan kıyısından, gerçekten veya dolaylı olarak yaşadığı, yaşayacağı, yaşamak isteyeceği, ya da bir kere yaşayıp, acı çektiği için bir daha yaşamak istemeyeceği, hayatının bir dönemi için zihnine giren durum ve söz öbeği. tabii bunlar olurken, aşık olduğu kıza, laf söz getirmemesi, onu pamuklara sarması, o benim aşık olduğum kız, yengeniz, dikkatli olun sözlerinize, akıllı olun şş vs tarzları yapması. bunlar erkeğin doğasında olağan şeyler. korumak kollamak, sevmek, kimseye namusunuza dil getirme cesaretini vermemek vs bu olağan şeylerin empati duygusunu geliştirmesi lazım. geliştiriyordu aslında ama, ortalıkta aşk falan yalan dolan artık. erkekler de, kızlar da çok gevşek durumdalar bence. erkin babanın da dediği gibi, ben artık aşka inanmıyorum. bunu demek, ortama uyup, anı yaşayacağım, denk gelirse takılacağım vs onlara uyacağım demekte değil. sadece, nerede o eski aşklar geyiğine bağlamadan, olduğu kadar olmasına gayret edeceğim, isteyeceğim.
  11 2 ...
 • avm'lerde, benzinlikte veya gittiğimiz kafelerin wc'lerinde sürekli karşılaştığımız leş kişiler.

  ulan pis herif hiç mi kendi sağlığını düşünmüyorsun? sen şimdi o skine götürdüğün elle yemek yersin, araba kullanırsın, ne biliyim çiğ köfte yoğurursun, eğer tırnaklarını yiyorsan elini ağzına götürürsün daha aklıma bir sürü bişey geliyor da neyse sktir et. oğlum hadi kendinize saygınız yok anladık ama dışarda sizin bu yaptığınız iğrençliği gören insanlardan da mı çekinmiyorsunuz amk. şahsen ben sizin gibilerini görünce direk nefret ediyorum, tanımadığım halde inanılmaz itici geliyorsunuz. içimden *mına koyduğumun pisliği diyorum. şimdi bu yazdıklarımı sallamayacaksınız belki umrunuzda bile olmadan bu pisliği yapmaya devam edeceksiniz.

  velhasıl lafın kısası hepinizin *mına koyayım inşallah o bakterilerinizle ölürsünüz piç kuruları.
  6 5 ...
 • durakta sevisen atmde birbirine yaslayan havuzda birbirini elleyen ciftler daha kotu.
  isin var uzaklasamiyorsun da.
  avmde en azindan ortami terk edersin.

  atm sevisme yerimi ulan.cikarip iki posta atacak nerdeyse.
  git evinde ne bok yiyorsan ye disariya cikinca erkek oldugun mu aklina geliyor.

  sonra vay efendim kiskancsiniz vs yakinda hayvanlar gibi kaldirimlarda sokaklarda sevisecek herkes.

  ben boyle hareketlerin kadinin kalitesini dusurdugune inaniyorum.
  partnerimi sokakta yolda opmem onun icin ne dusundukleri benim icin onemlidir.
  13 2 ...
 • eskiden fotoğraf çektirmenin tadı "ankara'dan abim geldi" kıvamındaydı; çok uzaktan akrabalar geldiğinde fotoğraf makinelerimizi elimize alırdık ve şehrin gezilmeye layık yerlerinde gülümseyerek fotoğraflarımızı çekilirdik. gülüşlerimiz içtendi, pozlarımız da öyle. fotoğrafı elimize alır almaz, "aa o gün şöyle şöyle olmuştu hatırlıyor musun?" diye başka enstantaneleri de birbirimize anlatırdık. o zamanların enstantanesi fotoğraftaki ayarlamalar değil fotoğrafa yansımamış yaşantılardı.
  14 1 ...
 • Ülkelerin askeri güçleri hakkında zerre bilgisi olmayan tiptir.

  Suriye ordusunun 8 yıldır Afrin'den atamadığı ypg'nin bir ayda belini kırdık ki daha zayiat az olması için en yavaş şekilde yaptık. Üstelik karşıdakiler gerilla taktiği ile savaşıyorlardı.

  Türk ordusu ile Suriye ordusu iki düzenli ordu gibi karşılaşsa daha akşam olmadan rejimin yıkıldığı açıklanır.

  Dünyada her türlü listede türk ordusu ilk 10'a giriyor, çoğunda ilk 6'da. Nato'nun en güçlü ikinci ordusu.

  Bizim bu topraklarda bin yıllık savaş kültürümüz var. Türk ile oyun mu oynuyorsunuz?
  5 0 ...
 • Bilinçaltlarında bastırdıklarını burada dışa vurmalarından kaynaklanan durum. Onlara kızmak istiyorum ama bu hastalıklı zihniyetleri yüzünden bazı şeyleri idrak edemediklerini düşünüyorum. Hepsinin ciddi yardım almaları gerekiyor, düzeltilemez durumda olanlar bir daha insanların arasına bırakılmamalı.
  7 2 ...
 • tutuklanmıştır.

  --spoiler--
  Öz oğlunu kaldığı yurda götürürken cinsel istismarda bulunan baba G.M.B, “Alt soya karşı çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan” Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı.
  --spoiler--

  tabi ki tutuklanması yetmez, halkın ateşini söndürmeye yetmez. idam edilmelidir.

  artık bu şerefsizlerin cezasını içerideki mahkumlar değil, devlet versin. soy ağacı değil darağacı istiyoruz!!!

  bu tür iğrenç haberler nedeniyle toplum olarak psikolojimiz bozuldu. hayır ardı arkası kesilmiyor bir de bu tür olayların.

  sapık duygularını mı tetikliyor acaba bu tür haberler merak ediyorum, bence incelenmeli. ve kısa sürede idam edilmeli bu tür taciz, tecavüz olaylarına karışan ifa edenler.

  lanet olsun !!!

  http://www.hurriyet.com.tr/bu-nasil-baba-40746160
  14 3 ...