• ve ülke bunun gibi milyonlarcasıyla dolu.

  aciz bir insandan faydalanmaktan daha acizane bir düşünce daha olamaz. şerefsizler.

  edit:

  videoyu tam olarak izledim, hiç tanımadığın biri gelip sana, "sende kalabilir miyim" diye soruyor. adam hırlı mı, hırsız mı, soyguncu mu gaspçı mı ister istemez bir ton soru işareti oluşur kafanda tabii ki. hele ki istanbul gibi bir yerde. ben olsam bir çay içip konuşmayı denerim, eğer gerçekten ihtiyacı varsa yardımcı olurum tabii ki.
  6 0 ...
 • instela hesabıma gireyim neler dönmüş bir bakayim dememle bu çomarı görmem bir oldu. Sizden bayağı nefret ediyor ulu sakinleri ahaha. Sizin için eksiledim.

  kafakoparmayanus
  13 7 ...
 • annemin hıçkırarak ağladığını duymak!

  Şu zamana kadar daha çok acıtanı olmadı.

  Sen ağlama anne, bana anlat ben hıçkırıklarımı duyurmam.

  Hiç üzülmeyiz o zaman olmaz mı? Sen ağlama ben kötü oluyorum, beter oluyorum. çıkmaz sokağın biriyim öksüz kalırım, korkuyorum...
  15 0 ...
 • Şüphesiz ki 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülke olmamız sebebiyledir.
  buradan, deniz dibini tarayarak balık yuvalarının dağılmasına, yasak dönemde kaçak avlanarak balık türlerinin yok olmasına sebep olan açgözlü balıkçılara ve bunları görmezden gelen yetkililere de saygılar sunuyorum.
  selam ve çiftlik çipurasıyla. evet.
  lüferin kilosunun 150 tl olması
  15 1 ...
 • 1 aylık sıkıntılı sürecin sonunda, bugün öğrendim. Annem kimseye söylemeden tek başına gitmiş biyopsi sonucu almaya. Bana raporu okuyup korkma kızım, önemli birşey değil bu dedi. Küçük hücreli akciğer kanseriymiş. Babamdan bana kalan en değerli varlığım sensin anne, haberi aldığımda oda uzadı, zihnim bulanıklaştı. Bizi neler bekliyor bilmiyorum, bugün istanbul’a yanına gideceğim, eşya hazırlamaya mecalim yok. Korkuyorum, yüzyüze gelmekten, yaşıyacaklarımızdan. Beni sakın bırakma anne.
  15 1 ...
 • Özeti: 'Atatürk'e hakaret ettim ama işte sözlüğün içindeki durumundan ve insanı fazla meşgul etmesinden bırakıyorum.'

  Yerseniz öyle bir veda işte. Gider mi gider. Ama Atatürk'e ettiği hakaret için artık kimsenin onu adam yerine koymayacağını bildiğinden. Yoksa sözlük bozdu diye bırakacak adam değil, sözlüğü bozan kendi gibileri Zaten.

  Bu adam için aylarca şuna sempati göstermeyin Atatürk nefreti var, pkk sempatisi var dedim. Fotoğraf atıyor diye sempatik yaptınız herifi. Aha o Da sizden aldığı gazla Atatürk'ün resmiyle oynayıp, iğrenç bir hale getirip sözlüğün ta orta yerine sıçtı.

  Bu alpay kadar buna ilgi gösteren, her fotoğraf atışının altına entry giren kim varsa o Da suçludur, nokta.
  28 5 ...
 • Milli ve manevi değerleri, hadsizlikle oyuncak kıvamına sokup, eğlenmeyi maharet sayan, erdemlerini top yapıp klozete atmış varlıklar olduğu sürece, görmeye devam edeceğimiz ahlaksızlıklardır.

  Had bilmek, insan olmanın en temel erdemidir.
  Bu erdemden yoksun varlıkların gereken ceza verildikten sonra ivedilikle, terbiye edilmesi, eğitilmesi, " toplum huzuru" için olmazsa olmazdır.
  Evlat olsa sevilmez tayfası bunlar!
  10 2 ...
 • Bu akşam ankara yolcusuyum. Mamak’ta askerlik yapacağım. Oradan çankaya’ya geçeceğim. Döndüğümde yine buralarda olacağım sözlük. Kısa bir süreliğine elveda. Telefonumdaki tek sosyal mecrasın. Yaşadığım şehirde kullanan tek benmişim onu farkettim. Bunda bile yalnız kaldım. Hunharca eğlence isteyen akrabaları engelledim çünkü tarzım değil. Olayları abartmayı sevmiyorum. Neyse sözlük elveda işte. Dönünce ararım.
  13 0 ...
 • eski tip evlilikler de pek matah bir şey olmasa da günümüz evlilikleri bir facia.

  yeni evliliklerin eski evliliklere göre daha güçsüz olmasının belli başlı sebepleri var:

  1/beyin yerine hormonları koyma.

  2/cinsel özgürlüğün artması.

  3/insanların daha rahat yaşaması ve daha kolay şımarması.

  4/dinlerin insan yaşamındaki öneminin azalması.

  5/kadınların daha fazla güçlenmesi ve boşanabilme oranlarının artması.

  6/boşanmanın daha az tabu olması.

  7/doğamıza daha fazla dönmemiz.

  8/bencilliğin daha az ayıp olması.
  7 1 ...
 • (bkz: son hayal kurucu)

  Abla özledim seni. Keşke hesabı sildirmeseydin. Umarım geri gelirsin.
  7 1 ...