• kendini ön plana almak milleti güldürmek için baskasını ezenlere,
  kendini olduğundan farklı gösterenlere,
  borcu olup sağa sola para harcayıp borcunu ödemeyenlere,
  arabamı emanet isteyip, alıp, sonra yıkatmadan getirenlere ayar olurum.
  9 1 ...
 • Elmas maden' in ota boka sinirlenip şurup şişesini kafasına dikmesiyle hatırladığım dizi.

  Bir de koccaman bir cep telefonu kullanan, sürekli aynı kelimeyi tekrarlayan aydede vardı.
  5 0 ...
 • Varoş bir orospudur. Tam bir para yiyici tiptir. Sikilip sikilip otuzlarına doğru amı battal boy çöp poşetine dönecektir bu kaltağın. Vücudu da leş gibi gözükecektir çünkü sağlıksız beslenip alkol ve sigaranın dibine vuracaktır.
  11 3 ...
 • Sözlükteki son zamanlar da artan meme ve bacak fotoğrafları, fake hesaplar vs.. sözlüğün saçmaladığına delalet zaten. Bir takım troll arkadaşlar da bunlarla eğleniyor işte.. yoksa seviyeli kadın yazarlarımız da mevcut.. kurunun yanında yaş yaktırmayız..
  10 0 ...
 • Orospu bolluğu var. Bir insan gelip bakın götüm ile memem bunlar, inanmıyorsanız kanıtları evet götüm ile memem diye niye atıp durur ya da bunu konuşur lan?

  Twitter escortlarının uğrak sitesi olmaya başladı burası.

  Tövbest *
  14 2 ...
 • arkadaşlar, uzun uzun yazmak istemiyorum. çünkü çoğunuz okumayacak. ama artık, sitem etmek istiyorum. bakın bu sözlük tarzı yerleri biz insanlar bir şeyler öğrenmek keyifli vakit geçirmek için geliyorlar. artık cidden şu meme olayını, nasıl karı kız tavlarım olayını bırakın. ciddi anlamda söylüyorum. kız düşürmek, seks hayatı vs yaşamak için zaten hali hazırda uygulamalar var. bakın elimizde sadece sözlükler kaldı onun dışında nefes alabileceğimiz pek bir alan kalmadı. yetkilere rica ediyorum, eğer artık seks hevesinizi aldıysanız. kuralları gözden geçirin gerekli önlemi alın ya da siktir olup gidelim buralardan. ben artık her sosyal medyada karı kız peşinde koşanlardan bıktım. tek taraflı suçu erkeklere atmıyorum, sözlükte götü başı dağıtan ortalığı karıştıran kadınlara da laf atıyorum. lütfen buradan gidin. burayı daha beter bozmayın..
  27 5 ...
 • iş gereği sıkça cafe, restoranda ofis yaparım. bu sabah da pek şubesi olmayan kahve zincirlerinden bitanesine oturdum.

  açtım bilgisayarı, çalışıyorum. mekan self servis. içeceğimi de almışım, bir de kahvaltılık bi sandviç. bi yandan yedim bir yandan da işleri hallettim derken boşalan servis tepsisini almaya bir garson geldi, güzelce bir kadın. tepsiyi alırken gözgöze geldik bir an, çok kısa sürdü 2 sn kadar. sonra tepsiyi alırken, teşekkür ederim dedim.

  suratıma aynı tepkisizlikle bakıp gitti. amk dedim içimden bu işi yapmak istemiyorsan yapma. insan nezaketen afiyet olsun der, hadi onu da geçtim bir mimik yapar. ama nasıl tutuldum aga anlatamam, kesin yazıyorum sandı mk kezbanı diyorum. madem öyle okusaydın da bu işi yapmak zorunda kalmasaydın diyorum, nezaketin eğitim durumu, milliyeti olmaz diyorum. ya kezban ya da sığır diyorum. diyorum da diyorum. gözüm kızda, içeri gitti. daha işim var çalışmam lazım ama felaket takık vaziyetteyim.

  bi içecek daha almak için gittim kasada bu var yanında başka bi çalışan. siparişi öteki alıyor önümdeki müşteriden. siparişi aldı sonra yanındaki kıza döndü ve anlamadığım ama işaret dili olduguna emin oldugum bir iki hareket yaptı.

  aman yarabbi yerin dibine girdim. başımdan aşağı kaynar sular döküldü. yargılamak ne kolay insanları, tuzu kuru bir "beyaz" olmak ne kolay. kendimizde herşeyi hak görüp, cayır cayır insan yargılıyoruz. düşünmeyi bırakıp tavuk gibi omurilikle idare edilir olmuşuz. önyagılarım da yargılarım da yerin dibine batsın.

  siparişi diğer kıza verdim. o da bizim esas kıza iletti. içeceği alırken, yıllar önce öğrendiğim ama yarım yamalak hatırladığım teşekkür ederim işareti gibi bişiler yaptım. anladı tebessüm etti. mimikleriyle bana cevap verdi. asıl nezaketsizin, sığırın, kezbanın kim olduğunu 1 salisede izah etti.

  bense bi kez daha yerin dibine doğru uzaklaştım.
  18 0 ...
 • kendi iddiasına göre bir davası varmış bu arkadaşın.

  ben güldüm herkes gülsün diye, buyursunlar;

  (bkz: tiamat ın entrylerini okumadan eksilemek/#41872041)

  dipnot: o olması gerektiği gibi "tiamatın" şeklinde yazmış. doğrusu onun yazdığıdır. benimki yasal alışkanlık.
  7 1 ...
 • kendi iddiasına göre bir davası varmış bu arkadaşın.

  ben güldüm herkes gülsün diye, buyursunlar;

  (bkz: tiamat ın entrylerini okumadan eksilemek/#41872041)

  dipnot: o olması gerektiği gibi "tiamatın" şeklinde yazmış. doğrusu onun yazdığıdır. benimki yasal alışkanlık.
  7 1 ...
 • (bkz: adam haklı beyler)

  hiç öyle sözlük şöyle oluyor böyle oluyor mevzularına girmeye gerek bile yok. zaten sözlüğün anasını bizzat yöneticiler belledi son 1,5 - 2 senedir. bu mevzu farklı yerlere doğru gitmeye başladı iyice. yakında hakikatten sözlüğün sağından solundan telefon numaraları falan çıkmaya başlayacak gibi duruyor. "havalı bilmem ne meme açtı" gibi tuhaf şeyler göreceğiz gibi.
  15 1 ...