• buram buram fanatizm kokan ve bursa taraftarını şiddete sürükleyip isyan niteliğinde kişi ve kişileri hedef gösteren, dolayısıyla haddini aşan nefret niteliğinde kötü bir entrydir. bakın benim fitböl entrylerime olan hep bana olur, en son baz istasyon direği mi ne girmişti mabadıma. yani tengir de öyle yapmalıydı. eğer hakem bursanın golünü iptal etseydi, tengir de sinirden kendine hıyar falan sokabilirdi. hem kilosu 10 lira amk. kaliteli orgazm olurdu evet.

edit: sivri biber 16 lira kuki diye mesaj çekti salak. valla bu adam benden de nonoş ama çaktırmıyor. netim bu konuda.
    17 0 ...
  • izmir iyi parti teşkilatı tarafından yapılan ziyarettir.
    partili gençler seçim çalışmaları kapsamında 35 seçmenin ikamet(!) ettiği adresi ziyaret etmişler.
    https://streamable.com/5cqb8

malesef adreste ikamet eden seçmenler iyi partili gençlerle konuşmamışlar, kaçıp saklanmışlar.

hınzır seçmenler işte.
    saklambaç oynamak istiyorlar belli ki.

o halde;

sobe...!!!
    8 0 ...
  • iş işten geçmiş olsa da bir takım öğütlerdir:

üniversitenin tadını çıkar. hayırsız adamlara takılma. ilk sevgilimle evleneceğim saçmalığını unut.
    8 2 ...
  • şunu yazmış: (bkz: #40966797)

haklısın.
    eğer olay senin anlattığın şekilde olmuş olsa zaten kimse bir şey demezdi neseli terapist'e.
    çaylak da olmazdı.

yazdığı yazıda bu cumhuriyet gazetesi linkini koysa ve "bakın, erdoğan zamanında oy istemek için geneleve gitmişti" yazsa haklıydı.

lakin burada ya senin de bilmediğin, ya da bilmezden geldiğin bir şey var.
    (bkz: erdoğan gittiği genelev)
    evet başlık tam olarak buydu.

böyle bir başlık açıp, hac veya umre ziyaretinde çekilen bir fotoğraf kullanılıp, "işte erdoğan'ın gittiği genelev" şeklinde bir şey yazınca, bu durum tüm galakside hakaret suçuna girer.

savunma yapacaksan da doğru yap.
    6 0 ...
  • bu aralar sayıları bir hayli arttı.
    bin kere söylüyoruz yazdıklarınıza dikkat edin diye.

bu yazarlardan bazıları şöyle;

1-ritmo---> (bkz: #40946128)

2-kamcili adam 34---> (bkz: #40951635)

3-rebel12---> (bkz: #40942004)

4-neseli terapist---> (bkz: #40966285)

tabi hakkında soruşturma açılacak her yazar, sözlük için de sorun teşkil ediyor.
    bu yüzden sözlük bünyesinde moderasyondan bağımsız bir hukuk-denetim birimi kurulup bu tip entrylere, yazarlara anında müdahale edilmesi gerekiyor.

bu hukuki durum denetim birimi, sadece sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakacak konularla ilgilenmeli.

benden söylemesi, ister uyarsınız ister uymazsınız, denetimin olmadığı yerde klavye arkasına gizlenip isteyen istediğini yazar, müdahale edilmedikçe de saatlerce durur orada.
    9 2 ...
  • Tel Aviv ve Chicago üniversitelerinden fizikçilerin teorik çalışmaları sonucu "quark fusion" un , nükleer füzyondan daha güçlü bir enerji kaynağı olduğu sonucuna ulaşılmış.

çalışmayı yapan bilim insanları; ağır kütleli kuarkların eriyip kaynaşması sonucunda nükleer füzyondan 8 kat daha güçlü bir enerjinin ortaya çıkacağını teorik olarak hesaplamışlar.

tabii bu hesaplamaların deneysel fizikçiler tarafından test edilmesi gerekmekte. teorik hesaplamalarla doğa birbirine her zaman için uymak durumunda değil.

araştırma nature dergisinde de yayınlanmış.

https://phys.org/news/201...on-powerful-hydrogen.html
    12 0 ...
  • daha da fazla tuz at . düzeltme ihtimalin kalmadığı için çöpe atarken vicdan azabı çekmezsin.
    14 0 ...
  • eskiden gammazdım yine olayım dedim. şartları taşımıyorsun diye mesaj atmışlar. randevu aldım silikon taktıracağım.
    10 2 ...
  • inkar edilemeyecek tespitmişmiş.
    tespitini de sikeyim, başlığı uplama cümleni de.
    şuna bak, hep aynı sikik sikik şeyler.
    avm ye giden kız kaşardır
    " izmir, patlak, bekaret, namus, dayak, orospu, sik, evli, hamile, kız, tokmakçı, üniversiteli "
    zihniyetini sktiklerim. ne bir yaratıcılık, ne de kendine has olmak. aynı tornanın mahsulleri. sürekli kadını aşağılama üzerine kurulu bir sakillik.
    aynı sikko ve akılla mantıkla ilgisi bulunmayan konulara dair başlıkları 2-3 kelimelik cümlelerle sürekli dile getirip silinip silinip gidiyorsunuz. nasıl bir zevk alıyorsunuz şu döngüden? hoşunuza mı gidiyor size " mal, geri zekalı " gibi yakıştırmalar yapılması? çözemiyorum şu boş beleş işlerinizi.
    23 5 ...
  • Müslüman olan ingiliz şarkıcı Yusuf islâm Türkiye'ye geldiğinde basın tarafından epeyce gündemde tutuldu.

Muhabirin biri kendisine şu soruyu soruyor:

“Girdiğiniz islâm dininde bir erkeğin
    4 kadınla evlenmesine ne diyeceksiniz?
    Yani bunun mantığını nasıl kabul edeceksiniz? Siz bir Batılı Aydın bir şarkıcı olarak bunu nasıl kabûl ettiniz?”

Yusuf islam diyor ki:

“Sen, beni eski hâlimle tanıdığını söylüyorsun. Ben Müslüman olmadan önce kaç kadınla beraber olduğumu bilemem. Onlardan çocuğum olmuşsa onu da bilemem.

Ben böyle adi bir hayat yaşarken sen bana hayrandın.
    Ben şimdi Müslüman oldum. Tek eşle evliyim.
    ikinci bir evliliğe niyetli de değilim.

islam dini dörde kadar izin veriyorsa onların ve çocuklarının sorumluluğunu da ona yüklüyor.

Senin hayran olduğun batıda böyle bir sorumluluk yok.

Bir çok çocuk babasını bilmez.

Baba da çocuğunu görmeden tanımadan gider bu dünyadan”

yusuf islam
    17 6 ...