• Üniversitedeki bir sevgilim beni bunla zehirliyordu az kalsın amk.

Ya makarna yoğurt ve sarımsaktan oluşan bir yemek ne kadar tehlikeli olabilir

Ne kattın içine zalımın kızı.
    Edit: bu eksinin sahibi sensen 3 kere çomolokko de.
    5 1 ...
  • Melih Gökçek'ten sonra Ankara'ya korkuluk çıkarsalar kazanması lazım. Adamın elinde olsa şehri satıp parasını yiyecekti lan

Ankara'yı Mansur Yavaş alamazsa Ankara kendi haline ağlasın. Bu çomarlar kendi semti dışına bile çıkmadığı için dünyadan haberleri yoktur.

Hangi AKP'de olan belediye de mutlu mesut yönetim var? istanbul'da bile CHP'li belediye olan yerlere kaçıyorsunuz. Ankara desen çoğu iyi yeri CHP'de.
    5 0 ...
  • bütün dünya akp yi indirmek için birarada

Maydonoz bile iktidara karşı..!

_________

Burası Kayseri'de mütevazı bir pazar yeri.

Yuhh..yani maydonoz bir lira.

______

"Bu adam hızını alamayıp gece garıya da çemkiriyordur..

Ulan bir saatte konuşmadan dur bee..?
    15 5 ...
  • normalde akhisar ve erzurumdan sonra en dipteki 3.takım olması lazımdı, ligin ilk maçında bursanın karıköy de penaltısı verilmedi son dakika,2 puan havadan burdan aldılar, bi puan bizim maçta yanlış taç kararı sonrası attıkları golden aldılar bi puan da hasta fenerli özgür çek haysiyetsizinin sözde ' kendi kalesine ' attığı golle 1 puan da kasımpaşadan aldılar,işin özü 4-5 puanları var sayesinde geldi başakşehirin net golünü de es geçmeyelim, muz cumhuriyeti olmasa özgür çek e ertesi gün soruşturma açılması lazımdı zaten ne doğru oluyo ki bizim ülkede iki lig birden küme düşmesi gereken takım şu an kümede kalma yarışı veriyo orası da ayrı bi ironi, ilahi adalet!!!! mi desek ?

düşer düşmez son hafta kurtarır orası belli olmaz da bu futbolcu kazmalarıyla en az 4-5 yıl şampiyonluğa ilk 2-3 e oynayamayacakları kesin.. bi 20 yıl azize iyi geçirdi bunlara bi 20 yıl da vizyon başkandan aynı şeyleri bekliyoruz *
    7 3 ...
  • Üzülmüyorum da arada tuhaf oluyorum.

Bir evim Yuvam beni seven bir eşim olsa evlatlarım olsa fena mı olurdu. Bu işin yaşlılığı da var hastalığı var. Annen baban ölünce yalnızlığı var. Para da her şeyi kurtarmıyor maalesef.

Allahım herkese mutlu bir yuva.
    12 0 ...
  • binlerce fidanimizi sehit eden, memleketin her kosesinde milyonlarca aileyi babasiz, annesiz, ogulsuz, birakan birinin hapisten saliverilmesi icin intihar eden birine uzulmemizi bekleyenler ahmaktir!
    7 0 ...
  • "'ilk defa duyuyorum; nerede satılır, hangi villada bulunur?' diye sorar" şeklinde devam eden efsane devlet bahçeli repliği.
    6 0 ...
  • Karşısındaki insana saygı göstermemesidir. Yoksa nasıl giyindiği, nasıl yemek yediği, nasıl güldüğü, nasıl yürüdüğü vs. Bizleri çok ilgilendirmez. insanları belli bir kalıba sokmaya çalışmayın, saygı göstermek birçok guzel şeyin başlangıcı olabilir.
    8 0 ...
  • An itibariyle 5.68 den işlem görmektedir yılanoğlu.
    Reisin dün yaptığı gereksiz atar sonrası bugün damat berat da konuşursa tahminimce sert düşer ve günü 5.85 den kapatır.
    Yarın asıl sert düşüşler devam eder ve damadın vuracağı demir yumrukla 6 lira seviyelerine kadar geriler.

Ytd.

Atechso gel aşkım buna da müdahale et.
    Yazık çok acıyorum ya.
    17 6 ...
  • Dunya uzerinde e-book fikrini ilk ortaya atan, her cocugun bilgisayar sahibi olmasi gerektigini okullara bilgisiyar ve yeterli egitim duzeyi ile donatmak isteyen, kendine ait patentli 7 bulusu olan turkiye nin teslasi idi. Buyuk gozluklerini ortasindan ittirirdi konusmaya baslamadan once. Siyasetci mi bilim adami mi anlayamazdiniz dinlerken. Keske oldurulmeseydi(trafik kazasi diyen varsa cukunu sivazlasin) bugun muthis isler basarmis olurdu.
    1 1 ...