• Balık yemenin faydasını herkes bilir. 13567 günlük ömrümde bok atılmayan yiyecek kalmadı. Bi ara brokoli için bile çok zararlı, aman yemeyin diyorlardı sağlıkçılar.

  Ama balık hiç değişmez. Arada suların kirliliği, radyasyon tehlikesi gibi sebeplerle tahtından düşer gibi olur gene de birinciliği kaptırmaz. Unutkanlığa, hâlsizliğe, kansızlığa her şeye iyi gelir. Tüm doktorlar haftada en az iki gün balık tüketimini tavsiye eder.

  Buna uyan insanlara hayranım. Benim balık kültürüm hiç yok, sevmem. sırf sağlıklı beslenmek adına düzenli balık tüketmek marifet kesinlikle.
  9 2 ...
 • hiçbir şey düşünmemektedirler. öyle atatürkçüler yok çünkü onlar gündem değiştirme çabası sırasında yaratılmış hayali insanlar. hdp denen terör yandaşı parti meclise girince akp suçu her zamanki gibi chp nin üzerine attı. lan bunların zaten sadece doğudan yüzde 7-8 oyları var. batıda hiç hdp sempatizanı doğu insanı yaşamıyor mu zannediyorsunuz nedir ? 1 seçim öncede meclise girmedi mi hdp zaten o zamandan beri hiç oyları artmadı mı bunların hep mi azaldı ?

  he derseniz pkk lıları sınırda karşılattıranlar ayaklarına devletin hakimlerini savcılarını gönderenler ve bu soysuzlar ile aynı masada oturup imralıdaki yavşak piçe selam gönderenler ne düşünüyor diye onuda artık kime soracağınıza kendiniz karar verin.
  5 1 ...
 • beklentilerimin karşılandığı filmdir. Yüksek düzeyde bir beklentiyle gitmedim ilk filme de ön yargılı gitmemiştim. Genel anlamda eğlenceli bir filmdi. Espri için sahneler yazılmıştı (Dedemin testisi gibi ) Mafya saçmaydı gereksiz zorlama olmuş. Ama Genel anlamda güzel vakit geçirmelik yüzde gülümseme bırakan ve yine müziğiyle ön plana çıkan bir filmdi. (Gidilir.)
  2 1 ...
 • https://www.dunyahalleri.com

  Serdar Kuzuloğlu önderliğinde gündem dışı haberlere yer veren içerik sitesi.

  Teknoloji, inovasyon, internet,girişim, kültür, sanat vs.
  2 0 ...
 • bütün parçaları el işçiliğiyle özenle hazırlanmış olan aston martin'den başkasını düşünemem. seri üretim araçlarla kendimi özel hissedemem arkadaşlar kusura bakmayın!
  1 0 ...
 • Yolculukta snowfalldan baslayarak tum far from refuge ve all is violent all is bright albumleri sirayla dinlenenesi grup.

  Ya uyuyakalirsiniz ya acidan kivranirsiniz.
  0 0 ...
 • solcu kızların yatağa daha kolay atılabilmesinin bir sonucudur. Sonra dindar erkeklere sapık der bu gavat ve kaşar topluluğu laikçiler.
  1 1 ...
 • o vermek değil, cinsel ilişkiye girmektir öncelikle. tüm kızlar tüm erkekler gibi istedikleriyle istedikleri zamanda karşılıklı onaylanması halinde cinsel ilişki yaşayabilirler. siz işsizler gibi ilk buluşma mıdır bu ikinci midir diye düşünmeyen, hislerine göre özgürce hareket edebilen tüm kızlara sevgiler.

  edit: erkek olduğumu ya da lezbiyen olduğumu düşündünüz. sonra da ilk buluşmada cinsel ilişkiye girebilecek kız potansiyelinde gördünüz. hiçbiri değil. insanların tercihlerine, yaşantılarına saygı duymak bu. cinsel açlığın ortasına bu görüşümü ifade etmenin zorluklarını yaşıyorum.
  9 2 ...
 • beni ara sıra buradan takip ettiğini biliyorum. alkolün de etkisiyle,(açıkçası bahanem bu) yüzüne söyleyemediklerimi buradan söylemek istiyorum. oku ama sanki hiç bilmiyormuş gibi davran.

  dün gece için gerçekten çok teşekkür ederim. kafamı dağıtmam gerekiyordu ve gerçekten çok iyi geldi. ancak aynı zamanda acı da çektim. seninle dans ederken ve şarkılara delicesine eşlik ederken aslında geçmişe dair çok acı çektim. dün gecenin 2004 yılına ait olmasını o kadar çok isterdim ki.

  hani 2015'te birbirimize itiraf etmiştik yıllar önce aslında birbirimizi deliler gibi sevdiğimizi. ama söyleyemediğimizi, gurur yaptığımızı. ve ben o itiraf günü demiştim ki, aslında abant'a gittiğimiz o gün otobüste senin omzunda uyurken, daha doğrusu uyuyor gibi yaparken kulağına seni çok sevdiğimi fısıldayacaktım diye. ve sen de aslında o gün çok cesaretlenip benim seni sevmediğimi düşünmen sebebiyle beni en azından arkadaş olarak da kaybetmemek adına söylemekten vazgeçtiğin bir gündü diye belirtmiştin. işte o gün 2004 yılına aitti.

  ve ben o gün hissettiğim şeyleri dün gece de hissettim. o şarkıda sana sarıldığımda yine boynun ve kulağın dudaklarımın dibinde kaldı. 2004'teki gibi fısıldamak istedim kulağına seni sevdiğimi. söyleyememe sebebim bu kez gurur ve cesaret eksikliği değil, farklı yaşanmışlıklarımızın olmasıydı.

  eğer şu anki aklım ile 2004 yılına dönsem ve biz yine dün geceki sahnede olsak, sanatçı arkadaştan rica edip sahneye çıkar ve seni çok sevdiğimi gözlerine baka baka haykırırdım. keşke zamanı geri alabilsem.

  iyi ki varsın çocuk ruhlu adam. keşke biraz cesaretli olsaydık.
  7 1 ...
 • yukarıdaki arkadaş "icraat lazım icraat" diye yazmış.
  farkında değilsiniz belki ama, bu piçin yakalandığını ve gözaltına alındığını tüm sosyal medyadan, necip türk basınından önce ve sayın içişleri bakanımızdan bir buçuk saat önce size tengir budun bildirdi.

  herkese iyi geceler. fetöcüler dikkat etsin, enselerindeyim her daim...

  not: bu piçin yakalandığı haberi şahsıma saat 22.25'te geldi.
  saat 22.45'te teyit ettirip emin olduktan sonra ekşi sözlük'teki entryde edit yaptım ve saat 23.00'da bu başlığı açtım.
  12 3 ...