• ırkçı hasta,kürt düşmanı ,küfürbaz üstüne palavracı ofis çaycısı...

iddia etmiyorum ama galiba 3 kere askere gidiyorum diye millete ara gazı vermiş ..

asteğmen olarak bile ,anlayın.
    en son 15 gün askerlik yaptı geldi diyorlar ,galiba ....

''gün-ay-yıl' nede olsa yunan tengir'in kankası ama bunu ispiyonlayan da tengir..

bu arada aileme de ağır küfür etmiştir ama siler kaçar korkak yani...

ayrıca restorasyon müdürüyüm dedi fakat konusunda kendisini rezil ettim...

bundan ancak antalya tahinli piyaz olur ,cıvık cıvık ..

zort..
    15 8 ...
  • Her askerde mevcut bulunan haktır. Ne demek kahvaltıda nutella yok? Komutan bilmiyor mu bu askerlerin yegane besin kaynağı nutella? Bu ne sorumsuzluk? Bu zavallı erler mahrum mu kalsınlar en sevdikleri yiyecekten?

O askerler canlarını sıkmasınlar, komutanişkoları artık kahvaltıda eksik etmez nutellayı da ballı sütü de. Hatta ekmeğe bizzat kendisi sürüp bir güzel erlerine yedirir afiyetle. Oh yarasın.
    6 2 ...
  • şu karantina günlerinde kolaj müge anlı programında yine denk gelinen tiplerdir...

şu adamları dolandırmanın günahı bile olmamalı...çünkü allah ın insana verdiği akıl bu kadar salak olmanın önüne geçebilecek seviyededir...eğer bir insan bu kadar bile bile lades diyecek kadar aklını kullanamaz ise o insan bu muameleyi hak etmiştir.

bir de bunları savunan olmuş bunlar hayvancı, kadınlar bunları beğenmiyor vs diye... 50 küsür yaşına gelmiş evli tiplerin 20 lik faslı suriyeli kızları kuma diye alıcam derken donuna kadar dolandırılması olayında çok da mazlum olduklarını söylemek yarım akıllılıktan fazlası değil.

hele bir de 2 kez aynı şekilde dolandırılanlar var ki evlere şenlik...
    14 1 ...
  • en çok kınadığın şeyi yaşamadan ölmezsin demişler. boşuna demiyorlar tabi. eşcinselliği normal karşılamıyorum ama gidip böylesine belaları kendince iğrendiğin bir şeylere yorarsan sonunda seninde başına gelir kimseye açıklayamazsın. o ingiltere başbakanı da "ölenler ölür yapacak bir şey yok önleme gerek yok" diyordu bak kendisi yakalandı hastalığa şimdi can derdine düştü.
    6 0 ...
  • son derece etkili bir uyarıdır.
    narkotik şubeden evde kal uyarısı

uyuşturucu ile mücadele eden narkotik şube ekiplerimiz corona salgını nedeni ile ele geçirdikleri uyuşturucu haplarla "evde kal" yazarak sosyal mesaj vermişler.

siktiğimin torbacıları, millet can derdinde bunlar hala uyuşturucu satma peşindeler. böyle yakalar narkotik işte.
    salgın var diye narkotik uyuyor sandılar herhalde müptezeller.
    11 1 ...
  • Hekimoğlu dizisinde vahap bey amcanın üzerinden bu mevzuya güzel bir gönderme yapıldı. izleyenler bilir.

Vahap bey özel bir hastanenin yönetim kurulundadır. Yaptığı bağışlar oldukça yüklüdür ve hastanede (hekimoğlunun ve ekibinin de görev aldığı valideyi atik hast.) söz sahibidir. Öte yanda özel bir ilaç fabrikasının da (kanser ilaçları üreten) sahibidir. Eski ilacının süresi dolmaktadır. Bir plan yapar. Buna göre sözüm ona hastaneyi teftiş ve denetleme maksadıyla tüm hesapları didik didik eder ve açık yakalamaya çalışır. Fakat esas amacı başkadır. Bulduğu açıklarla ilgili bölümün zarar etmesini bahane eder ve hastane yönetimi üzerinden ekibini dağıtma gözdağıyla hekimoğluna şantaj yapar. Yalnız bir seçenek sunar ve bu da yeni patentini aldığı (halbuki ilaç aynı ilaçtır, sadece ruhsat süresi sona ermiş, adı değişmiş, makyajlanmış aynı etken madde içerikli ve üstelik fiyatı da arttırılmış) ilacının tanıtımında hekimoğlunun şöhretinden faydalanıp güya camianın güvenini sağlayıp reklamını yapmak. Doktor çaresizdir, genç asistanlarını korumak adına mecburen bu nahoş durumu kabul eder. Lakin işin başından beri çakozladığı bu ahlaksızlığı onuruna yediremez, tam konuşma esnasında aniden gelişen bir durumda bir anda korkusuz, hırçın, çılgın, ele avuca sığmaz, doğrucu davut karakteri nükseder ve konferansta bombayı patlatır, herifi deşifre eder, adeta rezil rüsvay eder..
    2 0 ...
  • sokakta kavga edilecek en son insanlar güreşçilerdir. çok hantal görünmelerine rağmen kedi kadar çevik olurlar. siz gözünüzü kapayıp açana kadar kendinizi yerde bulursunuz.

acı eşikleri sürekli boğuştukları için yüksek olur. kolay kolay canını yakamazsınız.

50 60 kilo bir güreşçi 100 kiloluk rakibini zorlanmadan kaldırıp atabilir. bu sporla ilgilenen kişiler için çocuk oyuncağıdır.

güreşçilerin kondisyonu yüksek olur. altına aldığı kişinin suyunu çıkartana kadar bırakmaz kedinin fareyle oynadığı gibi oynar.

güreşçinin boksöre karşı avantajlı olduğunu ufc'de khabib nurmagedov izleyenler bilir. çok matah bir boks becerisi olmamasına rağmen rakibini sadece yerde kilitleyip yıldırarak kazanmasıyla anlayabilirsiniz.

boksör ilk yumruğu atarsa o sersemlikle kavgayı kazanabilir fakat güreşçi gibi hızlı hareket eden ve refleksleri çok iyi olan birinin o yumruğu yiyeceğini düşünmek çok uçuk bir ihtimal olur. yumruk boşa savrulduğu gibi güreşçi boksörü altına alır.

güreş bilen bir boksörün şansı olabilir fakat güreşten anlamayan bir boksör güreşçinin karşısında duramaz.

https://www.youtube.com/watch?v=I-3SuAawhw8+ video'daki çocuğun boksör olmadığı çok belli fakat olası bir kavgada aynı bunlar yaşanır. güreşçi altına almışken boksörden yumruk felan da yemez.

sağlam bir güreşçi teke tek hiçbir sokak kavgasını kaybetmez.
    4 1 ...
  • Doktorunun sana söylemeye çalıştığı şey; ortada şeker gibi sağlam bir tetikleyici varken okb gibi bir psikolojik rahatsızlığı atlatmış olsan bile her an tekrar pençesine düşebilirsin. Bu yüzden ilacı sende sürekli kılmak istiyor. Ancak şuan iyi durumdasın ve ilaç kullanmayı da istemiyorsun. Sana tavsiyem, psikiyatriye gitme. Onunla işin bitmiş. Psikoloğa git. Tetikleyici olan şekerin baskın gelip seni tekrar okb'ye itmemesi için sana bir mekanizma kursun. Çok zorlanırsan, bu mekanizmaya başvurursun. Böylece tekrar okb'nin pençesine düşmezsin. Bende sadece bu yoktu. Anksiyete bozukluğu, ökb, psikoz başlangıcı da vardı. Hapa bağımlıyım ben.. her gün bir kere alırım. Silahım var ve dolu bir şekilde yastığımın altında uyurum. Emniyeti kapalı. Küçük bir seste uyanırım. Bu şekilde yaşamak kimseye güvenmememi sağlıyor. Güvenmek zorunda değilim yani. Psikoloğa bende gittim. Başlarda iyi gidiyordu. Psikolog kadındı ve ben, ilk defa bir kadından çekinmiyordum. Seanslar çok farklı bir şeye dönüşünce onu da bıraktım. Sana tavsiyem geç olmadan psikoloğa git ve sonlandır bu işi...
    5 1 ...
  • Online 115 yazar mevcut, bu bir davettir bu bir kurtuluş müjdesidir..

Ailenize ve tüm Müslüman alemine dualarımız ile buluşmak üzere..
    11 3 ...
  • bdsm

252.
  • açılımı bondage discipline domination submission, sadism masochism şeklinde olan fantezi türüdür.

bdsm'de yapılan aktivitelerin olayı insanın feminen cinsel arzusunu, endorfin sistemini ve varoluş bilincini normalin çok üstüne çıkarmasıdır. klasik bir cinsel hayatı olan bireyin bu duygu mertebelerine erişmesi zorken bdsm tecrübe eden bireyin aşk ve sevgi dolu bir ilişkide de yüklü duygular hissedebilmesi mümkündür. yani bdsm artık "normal" yollarla tatmin olamayanların son durağı, sonun başlangıcı değil, her şeyin yeni baştan keşfidir diyebiliriz.

bdsm tecrübesi aynı zamanda bilim insanlarının iddia ettiği bir gerçeği ortaya çıkarır: insan üreme gereksinimi haricinde cok karmaşık, zevk kaynaklarıyla dolup taşan bir cinsel yapıya sahiptir.
    3 0 ...