• geri kafalı yobaz beyanı.

  millet parelel evren, izafiyet teorisine kafa patlatıyor. yobaz çıkıyor ya o, ya bu diyor.
  8 1 ...
 • hayvanları sevmesi, doğaya karşı merhamet beslemesi, konuşması gerektiğinde entelektüel bir birikim ile kendini kaptırıp gitmesi, çiçekleri sevmesi, gönlünün güzel olması, yalansız dolansız güvenilir biri olması.
  7 0 ...
 • ancak orospu cocuklarının yapacağı sonrada mağdura yatacağı olaydır.

  pkklı hesaplara bakarsa kürtçe ıslık çaldıkları için göz altına alınmışlar;

  https://twitter.com/news_...status/965878319915945985

  bir bana japonca ıslık çalabilir mi?

  siktiğimin evlatları, yalancıları.

  olayın aslı ise;

  https://twitter.com/oztrk...status/966390312817045504

  sırıtarak polisin yanına gidip pkk marşı çaldıkları için gözaltına alıyorlar. bunları sikmek lazım gözaltı değil.

  orospu solcu kızı da noluyor ya noluyor diye koşuyor.

  orospu cocugu seni.
  9 0 ...
 • Saygısızdırlar açık ve net. Sevmiyor olabilirler ama bu saygısızlık yapmalarını gerektirmez. Bu mahlukatlara hadlerini bildirmek lazım.
  7 1 ...
 • bu gün öğrendim, juvenil myoklonik epilepsiymişim. "aslında ilaç başlamam lazım ama sen eeg ve mr ı görmeden başlamak istemeyeceksin di mi?" dedi. "aynen öyle" dedim. iki nöbetimi gören bir arkadaşımla beraber gittik. sağ olsun vakit ayırdı bana.

  ben üzülmedim aslında. sadece günlük niyetine kullanıyorum burayı. bir gün belki birileri açar okur. ne bileyim, annem babam kardeşim belki eşim, çocuklarım. belki hiç tanımadığım biri, belki hiç kimse. zaten ilk nöbetimden beri iyice kabullenmiştim olayı.

  bi arkadaşımın evine gittim. annesi ile tanıştım. çay falan içtik. eve dönerken abim arayıp bende de olabilir dedi. o da iki kez nöbet geçirdi çünkü. ama yine de kabullenmek istemiyor. uyku sırasında sıçramaları da oluyormuş. umarım onunkiler tekrarlamaz.

  eve geldim, babam diyor ki benim başım ağrıyor neden olabilir? tansiyonunu ölçtür diyorum ya bi git der gibi eliyle işaret yapıyor. annem diyor ki yemek yedikten sonra bana üşüme geliyor. neden olabilir? " spesfik sorunlar değil bunlar.

  "bugün epilepsi tanısı aldım. lütfen rahat bırakın." dedim. derken gözlerim doldu. aslında bu beni çok etkilemez. yani bu zamana kadar etkilemedi. ilaçla da kontrol altına alınabilir. ama cerrah olayım diyordum be sözlük. o yalan oldu galiba.

  cuma günü mr (bu beynimde tümör vs var mı diye ayırıcı tanı için), bi 10-15 gün sonra da eeg var. bugün kan verdim. rutin zaten. eeg de görülebilir ya da görülmeyebilir. tüm bu süreç sonuçlanınca çocuk cerrahı olan bir hocama gideceğim konuşmak için. olur mu olmaz mı sizce? sizin bildiğiniz, böyle olan başka biri var mı? diye. yoksa pediatri yazacağım artık.

  bi de insanlara söyledikçe, ki söylemeliyim hastanenin sağında solunda bayılırsam hayrına kaldırıversinler, bence olmayabilir diye alternatifler sunmaları. ben bu kadar zorlanmadım kabullenirken.

  ve aldığım en iyi teselli "olsun be wendy, bi sende mi var? en azından altına yapmıyorsun nöbet geçirirken."
  8 0 ...
 • Üzülüyorum gerçekten.Hangi sıfat adı altında bunu yapabiliyorlar?Kızları bir tüketim ürünü gibi düşünüp, banknot olarak tipleriyle market reyonundan alırmış gibi numarasını almayı istemesi mi daha kötü?Yoksa bu hanım kızlarımızın hani onlara bir sıfat yerleştiremiyorum bile ama biliyoruz ki yolda sen ben istesek türlü türlü etiketlerle bizi dışlarlar iter kakarlar(buradan çirkin olduğumu yada çirkinler adına bir şey söylediğimi düşünmeyin) lakin şu iki tip çıkıp geliyor ve numaralarını verirken orgazm oluyorlar.Etik bir içerik olduğunu mu düşünüyorsun bunun?Yada bu bir içerik mi?Aslında ne fark eder tıklanması ile hangi ülkede olduğunuzu bağdaştırıyorsunuz.
  orkun ışıtmak
  8 2 ...
 • Halis iman sahiplerinin hayat felsefesi yapması gereken söz. Bugün bir Müslümanın bütün varlığıyla Müslümanların varlığına kendini koşulsuz olarak ait kılması temel meseledir.
  7 1 ...
 • süriye ye 5000 km girdik.
  esed altına işiyor.

  ömöriga reizin ayağına kapandı, pütün af diledi.
  israil türkiye bizi ilhak etsin dedi.
  yuninistin midilli adasını ganimet olarak verdi.

  dolar 0,80 tl, geziciler mutlu musunuz?
  11 0 ...
 • türkiye sefalet endeksinde 5. sıraya oturmuş, insanlar kredisiz ciklet alamayacak hale gelmiş bizim oturup insanların sevişmesi hakkında konuşmamız ne garip. cinsellik, maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinin en altında bulunan fizyolojik bir ihtiyaç. gerek daha henüz insanların sosyoekonomik olarak feraha ulaşamaması, tabuların bırakılamaması gibi nedenlerden dolayı insanlar yeterince bu ihtiyacını karşılayamıyor, cinselliğe ulaşsa bile tatmin olmuyor.

  cinsellik konusunda ortadan ikiye bölündük. biri milletin sevişmesinden rahatsızsın, yobazsın diyor; öteki sen ses çıkarmıyorsun, tasdikliyorsun, toplumu ve gençleri bozuyorsun ahlaksızsın diyor. cinsellik üzerine tüm konular aslında bu eksen üzerinden tartışılıyor ve fi tarihinden beri hep aynı ağız kullanılıyor, fi tarihinden beridir de bir orta yol bulunamıyor.

  insanlar kapılarını kapattığı zaman istediklerini yapabilirler, yaptıkları gayri hukuki olsa bile mahkeme hesap sorar, sen yine hesap soramazsın. insanlar o kapıların dışına, yani sokağa çıktığı zaman da; orasının özel mülkiyeti olmadığının, toplumun her kesiminden insanının orayı kullandığının, içinde yaşamış olduğu toplumun bazı kaideleri olduğunun farkında olmak zorunda. bu yüzden toplum içinde herkes had, sınır bilmek zorunda. ama, kapısını kapattığı zaman seni ilgilendirmez, orası kişinin özel alanı. orada her saat başı başka bir kadınla/erkekle sevişebilir, karışamazsın. ama toplum içinde, mahrem kalması gereken şeylerin yapılmaması gerek o konuya kesinlikle katılıyorum.

  yani siz toplum içinde biraz daha sınır bilerek, siz de milletin evine yatak odasına bile karışmayı bırakarak bu işi çözebilirsiniz.
  7 0 ...
 • yani özür dilerim ama 2018'de sanırım türkiye'de hiçbir sitenin yapmadığı canavar pazarlama stratejisine şu an tanık oluyoruz galiba.

  herkes kazansın, çokça kazansın, allah daha çok versin, gözümüz yok elbet ama bu yapılan en hafif deyimiyle saygısızlıktır.

  eğer tüketici olarak görülüyorsak, ki bunu da kabul ederim doğaldır, merdiven altı işletmecelirinin bile takınmadığı bir tavırla muhatap oluyoruz şu anda.

  ivedilikle vazgeçilmesini istirham ediyorum. ayıptır.
  6 0 ...
 • kapat