• Tamamen egosunu kızlar üzerinden tatmin etmeye çalışan insanların kullanmaya çalışacağı yollardır. Uzak mesafe ilişkisi de kızı "kolay elde edilebilir" sınıfına sokmaz. 2 yıl yürüttüm öyle bir ilişki. Çevremdeki erkeklerin "ooo o seni aldatıyordur" diyerek beni manipüle etmeye çalışmasına rağmen. Burada aslolan sevgi ve güvendir. Tabiki bunu hayatında hiç yaşamayan insan herkesi kendisi kadar karaktersiz ve zayıf zanneder. Normaldir.
    6 0 ...
  • Eğer kendilerini ve zihniyetlerini tanımasaydım; yaptığı o göz yaşartıcı seçim konuşması sonrası eleştirdiği erdoğan, akp ve devlete ben de lanet okurdum belki ama Allah'a çok şükür ki onların ne mal olduğunu bildiğim için ağızlarıyla kuş tutsalar zerre kadar etkilemez demirtaş ve türevi kişilerin! konuşma boyunca yine adalet, demokrasi, barış ve benzeri söylemlerden dem vurdu sayın selahattin demirtaş! yine aynı kısır söylemler ve yine özellikle Türk solunu ve güya Atatürkçü geçinen kesimi Göz yaşlarına boğacak kadar çok duygusaldı seçim konuşması! herhalde hdp'nin sağ kolu olan pkk da kendi içinde Barış, kardeşlik, adalet ve demokrasiyi çok iyi tesis etmiş olacak ki tc devletinden bizzat bekliyorlar adaleti, demokrasiyi,barışı! ama çok şükür ki kendim de dahil olmak üzere sizlere oy vermemeye kararlı diğer kürtler de ne mal olduğunuzu bildiği için hiçbir zaman size oy vermeyecek olan bir kesim var içimizde! tendürek dağında örgütünüzün Ermeni ve Rus elebaşlarının gördüğü muamele ve tamamı kürtler'den oluşan militanlarınıza gösterdiğiniz Muamele arasındaki fark ne kadar adaletli olduğunuzu; sırf Namazla dalga geçmemenizi istediği için adamı öldürmeniz ne kadar demokrat olduğunuzu; asker şehit ettiğinizde halaya durmanız ve Enver Paşa'nın p*içlerini geberttik demeniz ne kadar barışçıl olduğunuzu ve Türk bayrağı görünce ağza alınmayacak kelimeler sarf ederek türkler'e ağza alınmayacak küfürler etmeniz de ne kadar kardeşçil olduğunuzu gösteriyor sayın demirtaş! hdp barajı geçsin diye topyekûn seferberlik ilan eden Türk soluna duyurulu!
    4 0 ...
  • --spoiler--
    tarz sahibi, asil kadınlardan hoşlanıyorum,
    --spoiler--

VE SÖZLÜKTEN BAYAN KARI ARIYORSUNUZ, ULAN BU NE ASALET BU NE TARZ.

ULU'DA KARI BULDUNUZ DA ASiLiNi ARIYORSUNUZ...

YOĞ ARTIK...
    5 0 ...
  • türkiye cumhuriyeti'nin 1. başkanı, gençliğin ve yeni neslin umudu, türkiye'nin güvencesi.
    kek, kıraathane, tatar böreği, park ve bahçe değil;
    iş, aş, teknoloji, üretim, fabrika, tarım vaat eden lider.
    81 milyonun cumhurbaşkanı.

muharrem ince
    27 3 ...
  • Bugün brezilya maçında şov yapan ayran reis. Bildiğimiz üzere kendisi manchester united’ın topçusu ve brezilya’nın vazgeçilmezlerinden.

Adam büyük topçu lem aq.. ajahahhaahhahaha
    6 2 ...
  • milletin parasıyla yapılan saraylar. zengin edilen damatlar. yolsuzluk. terörün artması. dini sömürgecilik. ekonominin batması. eğitimin boka sarması. halkı hor görmek (ananı da al git). sansür. faizler. yüksek vergiler. Yandaş yargıçlar, polisler. Rüşvetler. Torpiller ...

yoruldum aq başkası devam etsin.
    11 2 ...
  • Benimdir.
    Manda gibi yemek için birine ihtiyacım yok, kendim ödeyebilirim, teşekkürler.

Yemek yemeyi seven insanlar hayattan zevk almayı bilirler, eğlencelidirler.
    Aksine rastlamadım.
    9 1 ...
  • Yine en kötü ihtimalle 2002’den beri her seçimde yaptıkları gibi oy pusulalarını çalacaklardır. vatan hayinleri.
    pardon o bizdik değil mi..
    8 1 ...
  • sanıldığı kadar tehlikeli değildir otostop çekmek. tehlikeli değildir demiyorum. sadece hiç otostop çekmemişseniz hayalinizde kurduğunuz senaryolar kadar tehlikeli değildir diyorum.

hiç tanımadığınız birinin arabasına binmek ürkütücü gelebilir fakat unutmayın ki burada şoför daha tehlikeli durumda. çünkü o da hiç tanımadığı birini arabasına alıyor ve aynı korku onda daha fazla var.

otostopu genelde arkadaşlarımla çekiyoruz. açıkçası muğla dışında hiç otostop çekmedim. * çünkü bilmediğim şehirde otostop çekmek beni de korkutabilir.

peki neden otostop? çünkü muğla merkezden aydına 22 tl'ye gidilirken, muğla merkezden bodruma öğrenciye 21.5 tl. otostop ne kadar? bedava. * evvet öğrenciysem ve otostop çekmekten eğleniyorsak neden yapmayalım ki? *

bunu bir etkinlik haline getirip yüzsüzlük yapmıyoruz ama bir hobi olarak görmüyor da değiliz. *

otostop çekmenin bazı kuralları vardır. mesela bir kavşak var ve o dönüş sonrası 200 metrelik düz bir alanda otostop çekiyorsanız kavşağa yakın yerde çekin ki araçlar hızlanmadan durabilsinler. siz kalkıp o düz yolun en sonunda beklerseniz arabalar hızlanacağı için durma ihtimalleri mantıksal olarak daha az.

ilk otostopu 10 ekim 2015 te çekmiştik. acemiydik. bir heyecanla pankart hazırlamıştım geceden. pankartta marmaris yazıyordu.

sabah kalktık. otostop çekeceğimiz yere gittik ve şapşal bir şekilde pankartı havaya kaldırıp araçların durmasını bekledik. bu işe yaramadı. daha sonra parmağımla klasik otostop çekiyoruz işareti yaptım ve 5 dakika içinde biri durdu. (yani pankart sadece gösterişte kalıyor.) *

hiç unutmuyorum 50 dakikalık yolun yarısından fazlasında adam bizimle siyaset konuştu. hayır neden biz diye haykırmak istedim o anda. ama sen bedavaya yolculuk yapıyorsun. o sohbeti çekmek zorundasın yengec burger diyerek devam ettik.

son otostopum bu kış akyakaya oldu. 2 arkadaşımla birlikte ufacık bir arabaya bindik. sürücü adam ve yanındaki ablası çok tuhaf insanlardı. kadın bize parfüm ve krem satmaya çalıştı. çünkü işleri kozmetik üzerineymiş. sonra birden kadın kardeşine çok hızlı kullanıyorsun deyince saçma bir şekilde tartışmaya başladılar. biz de arkada çiçek olduk ve onları izledik. *

yani otostop çekmekten değil, arabaya sizi alan insanların sohbetlerinden daha çok korkun derim.. he bir de her otostopta insanlar değişiyor ama sorular değişmiyor. 2 dakika içinde sizin ne iş yaptığınızı ve nereli olduğunuzu sormayan birine denk gelirseniz arkanıza bakmadan kaçın çünkü orada bir tuhaflık vardır. *

dipnot: normalde yazmaya daha geç başlayacaktım fakat bir kaç yazar artık yaz deyince böyle oldu.

yazıyı yazdıktan 30 saniye sonra gelen edit: yaşasın çaylak olmadım. sjhfdsjh.
    26 1 ...
  • bir erkek bir kız ve eğer bir de bunlar birbirini seven iki çift ise, kullanmıyor olmaları tadından yenmeyecek insan modelidir. ha instagram kullananların hepsi samimiyetsiz mi , değildir tabii ama insanlar, çiftler ne yaptığını, nereye gittiğini paylaşma zorunluluğa bürünmesine anlam veremiyorum. anın tadını çıkarmak varken, millete hava atmaktan başka bir şey değil gibi sanki. hanım kızlar ve beyefendi erkekler instagramdan uzak duruyor realitesi olacak. inanıyorum. swf.
    17 0 ...