• (#43908545)
  ilk olarak neden iki yuzlu oldugumu anlamadim.
  zamaninda nickaltlarinda goy goy yaptim ( 2012-13 ahaha), bunu inkar etmiyorum. sanki buradaki yuzlerce insan atomu mu parcaliyor?
  s.keyim nickaltini.
  ama oyle bana kanitsiz bol keseden sallayamazsiniz.
  oy cetesiymis, eksiletmis, bilmemne diye.
  siz kendinizi ne zannediyorsunuz, destan yazmissiniz bir de. kimsiniz ki ben sizinle ugrasayim? tanimam, etmem
  silinip silinip geliyorsunuz.
  yetkiligimi neden biraktigim konusunu bile uydurmussunuz. dunyadan haberiniz yok. kafanizda bir takim seyler uydurup, ona inaniyorsunuz. merak ediyorsaniz, gelin sorun.
  ayrica onu bunu eksilettigime dair varsa deliliniz moderasyona kanitlariyla yazarsiniz, ortaya cikar. bu durumda kendimi silmezsem de o. cocuguyum. ama yoksa iftiralarinizi bir tarafiniza sokarim. ben bir gecede +2500 karmalik entry silen adamim. yemisim karmasini.
  ayrica sanki buranin her yeri meydan larousse da ben s.kiyorum.
  uludag'a zarar vermismisim.
  zall sizin kadar skine takmiyor burayi. ulu sjw'leri.
  bi bitmediniz a.ina koyim.
  cok ciddiye almayin su mecrayi.
  rica ediyorum, suraya kafa dagitmaya ayda yilda bir geliyorum. sikko iftiralarinizi kendinize saklayin.
  6 2 ...
 • programı sunan eleman aynı şöyle röportaj yapıyordu;

  +Hello?
  -hellooo
  +evet sayın seyirciler 20 yıldır coconat sattığını çocuklarını bununla okuttuğunu üstelik her hafta buraya geldiğini ve işlerin kesat olduğunu söylüyor.

  Kale3112:neheeeey!!!

  Edit:yıllarca bizi uyutmuşlar meğer.
  4 0 ...
 • Şöyle ağzının ortasına sağlam bir yumruk yersin, kan tükürsün, canın yanar kimseye derdini anlatamazsın, anlatsan da anlamazlar üstelik en kötü tarafı

  bu bir insanın başına gelebilecek en güzel şeydir.
  6 0 ...
 • Doğu ve güneydoğuda hdp'ye en çok akp'den oy gitmiş ama sorsan chp soktu meclise dimi hadi siktir git akçomar başka bir yerde havla.

  2011 seçimleri akp %49.8 oy almış chp %23 falan
  2015 seçimleri akp %40.7 chp %25.4 hdp %13.1

  istatistiklere göre akp 4 yılda %9 civarında oy kaybına uğramış chp ise %1 oyunu arttırmış peki şunu söyle sayın akp'li fanatik arkadaş

  Chp oyunu %1 arttırırken aynı zamanda hdp'ye nasıl %13 oy veriyor senin %9 kürt oyun hdp'ye gidince suçu kendinde aramak yerine neden kudurmuş it gibi hemen muhalefete saldırıyorsun sayın çomar

  Ayrıca çözüm sürecinde kürtlere imtiyazlar veren hdp'nin önünü açan diyarbakırda barzani ve şivan perveri megri megri diye anırtan sen değil miydin sayın akçomar habur rezaleti senin çözüm sürecin yüzünden olmadı mı ???
  3 0 ...
 • Asla yan yana gelemezler...

  Kuranda bilimsel tek kelam bulamazsınız...

  Mutezile bundan 1200 yıl önce kuranda akla aykırı ayetler var bunları akli cümlelerle düzeltmek gerekir diye boşuna dememiş...
  2 1 ...
 • Bunun daha beterini anlatacağım size fitile şükredeceksiniz,
  Bağırsaklarımız da halk arası tabiri ile kurt vardı, doktorların verdiği ilaçlar çözüm olamayınca annem sağdan soldan duyduklarını üzerimizde kullanarak deneme yanılma yapıyordu, bir akrabamız (allah cezasını versin) kurtun kıyma kokusuna geldiğini ve vücudu terk ettğini söylemiş, duyar duymaz köfte için ayırdığı kıymayı buzluktan çözdürdüğü gibi abimle benim g*tümüze yapıştırmıştı, sonuç tabiki kurt çıkmadı, mabadımıza kıyma koyulmasıyla kalmıştık..
  11 0 ...
 • lise birinci sınıfa kayıt yaptırmak için okula ilk gittiğim gün bir kız gördüm o da lise bire kayıt yaptırıyordu ve umarım aynı sınıfta oluruz diye geçirmiştim içimden...şans bu ya aynı sınıfa hatta önlü arkalı sıralara denk gelmiştik...kısa sürede iyi bir arkadaşlığımız oluştu, ben aşığım ama onun bundan haberi bile yok...o zamanlar okula minibüs ile gidip geliyorum, bilen bilir istanbul Bahçelievler lisesi'nde okuyoruz benim evim kocasinan semalarında...kızın evi ise şirinevler'de...okulun köşesinden bineceğim tek bir minibüs ile eve gitme imkanım olmasına rağmen sırf onunla zaman geçirebilmek için her gün...evet istisnasız her gün...bahçelievler yayla'dan şirinevler'e kadar yürüyordum...daha sonra minibüse şirinevlerden biniyordum...onunla geçen fazladan 15-20 dakikanın bana yaşattığı şeyi anlatamam...bu böyle bir seneye yakın devam etti ama ben ona hiçbir zaman açılacak cesarete sahip olamadım...başka kızlarla çıktım kısa süreli ilişkilerim oldu, lise zamanı zaten ilişki dediğin ne ki...elini tut sinemaya git...falan filan...şimdiki liseliler gibi değildik...açılmama sebebim ise ya "hayır" derse ve arkadaşlığımız biterse korkusuydu...onsuz geçecek bir lise hayatını kaldıramazdım...lise bitene kadar arkadaşlığımız devam etti, havanın güzel olduğu okul çıkışlarında onu evine kadar götürmek sonra eve gidene kadar onu düşünmek...haaa sanmayın baş başa yürüyoruz...5-6 kişiyiz...kızlı erkekli...onun dışında herkes benim neden yürüdüğümü anlamıştı bir tek o anlamadı...ya da anlamıyormuş gibi yapıyordu...neyse öyle ya da böyle lise bitti...aradan seneler geçti...2019'da istanbul'a iş için gittiğimde şans bu ya Beylikdüzü'nde yolda karşılaştık... kaldırımda yürürken bir anda karşımdaydı ve salak salak yüzüme bakıyordu..."berfo???" dedi şaşkın şekilde...."****" dedim titrek ve ürkek bir sesle...sarıldık...özlemişiz son gördüğümün üstünden 20 sene geçmiş dile kolay...o anda çok acil bir işi olduğunu söyledi, telefon numaramı istedi ve uzaklaştı...ertesi gün "bi kahve?" şeklinde bir mesaj aldım...buluştuk...kahve içerken eskilerden konuştuk ve artık 38 yaşında olmanın dayanılmaz hafifliği ile 20 sene önceki aşkımı itiraf ettim...ne öğreneyim...o da bana aşıkmış...ben sormadığım için o da cesaret edip bana söyleyememiş...iki salak aşık, aşkımızı yaşayamadan yaşlanmış başka insanlarla evlenip çocuk sahibi olmuş hatta ben boşanmış o ise boşanma arifesinde...saçma bir hayatın içinde sürüklenip gitmişiz...o hala istanbul'da ben artık izmir...eee 23 sene önce aşık olduğum, 3 sene boyunca aşkından kilometrelerce yol yürüdüğüm o dünya güzeli kadın da bana aşıkmış meğer...keşke onu kaybetmekten korkmadan içimdekileri dile getirecek cesarete sahip olsaydım, belki de şimdi çok farklı bir hayatım olabilirdi....
  9 3 ...
 • erdoğan'ı günahım kadar sevmem. Öldüğü gün parti yapacak, tüm arkadaşlarıma içki ısmarlayacağım. Kendisine olan nefretim bu düzeydedir.

  hakarete uğraması da zerre umrumda değil.

  ancak bu yapılan şey gazetecilik değildir.

  o zaman bizim gazeteler de karşılık olarak "babanın ruhunu sikeyim Kiryakos Miçotakis" diye manşet atsın, karşılığında onlar "sizin ben geçmişinizi sikeyim" desin, öyle gitsin.

  koskoca gazete gitmiş sürmanşetten türkçe olarak "siktir git mr. erdoğan" yazmış. Zamanının bulvar gazetesi bile böyle salak salak hareketler yapmıyordu.

  bu ne lan?
  10 1 ...
 • Sağa sola saldıran, ankara'da tanıdıkları olan; sözde vatansever olup da masum kızları tehditle gece klüplerinde çalıştıran ve darp uygulayan ülkücüdür. Bütün bu olanlara da anası babası ne hikmetse sonuna kadar destek çıkar.
  Ülkücüler böyleyse gerçekten vay ülkenin haline.
  Ülkücüler, süleyman soylu falan neden bu konuda açıklama yapmıyor bilmiyorum.
  11 0 ...
 • urfa kebap

  Doğrusu bu olan kebaptır.

  Herkesin adana kebapın acısız versiyonu olarak sandığı şey urfa kebap değil, kıyma kebap yada acısız kıyma kebaptır.

  Urfa kebap aynen fotodaki ve aşağıdaki videodaki gibi, şişe takılan küçük kıyma kebaplar ve domates ve biber ile pişirilir. Ardında üzerine terayağı dökülüp servis yapılır.

  https://video.uludagsozluk.com/v/urfa-kebap-182465/  Bilmemek ayıp değil, yanlışta ısrar etmek ayıptır.
  7 0 ...