• ilkokulda fakir ogrencilere yapılan zulümdür..okul müdürü gavat okulu bahçede toplar zengin bir hayır severin hediyesi olan 5 beden büyük hardal sarısı montlari ve 3 numara büyük botları arkadaşlarının önünde fakir çocuklara verir..

  Bu zulmü yapan şerefsiz müdürlerin Allah ateşini bol etsin..
  6 0 ...
 • orta birde tebeşir kolu başkanı demeyim de tebeşir sorumlusu idim. anlayacağınız üzere kara tahta dönemi, babanın bile karne ile alındığı, tebeşirin dahi değerli olduğu zor yıllara denk geldi benim öğrencilik dönemim..

  neyse, tebeşir sorumlusu olarak asli vazifem sınıfta daima kullanıma hazır tebeşir bulundurmaktı. bu nedenle sınıftan para toplamak gibi akçeli bir görevim de vardı..

  ben de bu görevi laikiyle yerine getirdim...

  şimdi bir itirafta bulunacağım sizlere. bir dönem boyunca topladığım tebeşir paralarının büyük bir kısmını sıra arkadaşım, kankam volkan ile yedim.

  nasıl yediniz o kadar parayı dediğinizi duyar gibiyim. yedik işte. okulun karşısında bir pastanede yedik hem de.

  kah salep yanında paskalya, kah ponçik üstü alman pastası..yedik. allah affetsin!

  bu sebeple (bkz: okulun karşısındaki pastane)nin yeri ayrıdır ben de.
  7 1 ...
 • Yani haremlik selamlık bir toplumda azgın ergen erkekleri tek bir odaya kapatır isen...

  o hormon ile tutup bir birlerini... Tövbe tövbe...

  Ayrıca manastırlar da da rahiplerin erkek çocuklarına sulandığı bir gerçek. Sonuçta napacak gidip rahibe mi şey yapacak.
  4 1 ...
 • Aylardır neredeyse izinsiz çalışan sağlık görevlilerine, bir yığın şerefsiz sürüsünün yaptığı eylemdir.

  Yaşanan silahlı çatışma sonrası keçiören şehir hastanesi'nin aciline getirilen yaralının gebermesi sebebiyle, geberenin yakınları tarafından sağlık görevlileri kırmızı alana sıkıştırılmış. sağlık görevlileri de kapıda kendilerini korumak için barikat olmuş vaziyetteler.

  https://video.uludagsozluk.com/v/keçiören-de-sağlıkçıların-linç-edilme-teşebbüsü-182498/  https://mobile.twitter.co.../1308105193993756672?s=20

  https://www.kamubulteni.c...ellerine-linc-h29539.html

  Yeminle böylelerini sorgusuz sualsiz sallandırmak lazım.
  6 0 ...
 • Belçikalı millî futbolcu, 1981 ile 1991 yılları arasında Pro League'de oynamıştır.
  1 0 ...
 • T: Eğitim ve normal Hayatımın her döneminde yaşadığım üzücü durum.

  ilk okula gidişimden beri bu hiç değişmedi. Küçükken de kimse benimle arkadaş olmak istemezdi, benimle dalga geçer, eşyalarıma zarar verir, bana kötü sözler söylerlerdi büyüdüm yine değişmedi aynı hareketlere farklı insanlar devam etti. Çok üzüldüm yeri geldi hüngür hüngür canım çıkana kadar ağladım ama şimdi daha iyi hissediyorum.

  Bana ne kadar kötü davrandıysalar ben o kadar çok güçlendim ve ayaklarımı yere sağlam basabildim. Bana insanlara nasıl davranmamam gerektiğini öğrettiler.

  Tüm bu olanlardan bir ders çıkardım en nihayetinde. bu zamana kadar her kim bana bunu yaşattıysa hiçbirine kızgın değilim onları affediyorum çünkü onlara yapabileceğim en büyük kötülüğün o kararmış kalplerine sevgi vermek olduğunu biliyorum.
  3 0 ...
 • Squatinidae ailesinin bir türü. Büyük Okyanus'un doğu kesimlerinde, Alaska'dan Meksika Körfezi'ne uzanan kıyı şeridinde, 60° Kuzey ve 22° Kuzey enlemleri arasında, genellikle 200 m derinde görülür. Uzunluğu ortalama 1,52 m'dir. Ovovivipar ürerler. Tek seferde 6-10 yavru doğar.

  https://tr.wikipedia.org/...Pasifik_deniz_mele%C4%9Fi
  0 0 ...
 • Gürcistan'ın Şida Kartli bölgesindeki Kareli Belediyesinin Samtsevrisi köyünde yer alan bir Erken Orta Çağ Gürcü Ortodoks kilisesidir. "Serbest haç" planlı kilise, stilistik olarak 7. yüzyılın ilk yarısına tarihlenmektedir. Kilise, Gürcistan'ın Ulusal Öneme Sahip Taşınmaz Kültür Anıtları listesine eklenmiştir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Samtsevrisi_Kilisesi
  1 0 ...
 • Sevdiğim insanların öldüklerini düşünmek ve cenaze törenlerini hayal etmek. Sonrasında ver elini gözyaşları.... Gerisi duygu seli. *
  3 0 ...
 • ypg saçmalığı ile "kobani direnişi" yaptığını iddia eden denyoları üzecek ama türkün son başbuğu trump tarafından söylenilen cümle.

  size dedik oğlum. defalarca dedik. göt korkusundan amerikanın uçağı, fransanız füzesi ile suriyede bir sikim yapabiliyorsunuz dedik. inanmadınız. bakın ne oldu şimdi.

  siz bir sikim yapmadınız kobanide falan. şunu bir kabul edin. öyle konuşalım. alın size sizin kaynağınızdan haber.

  https://www.rudaw.net/eng...middleeast/syria/21062020
  4 0 ...