• Bugün de boş insan olduk. Yarın ne olacağız bakalım, merakla bekliyorum.
    Bayanlar baylar tercih meselesi bu iş. Yapana da yaptırana da saygı duymak gerekir yahu.
    Misal ben vücudumda sadeliği sevmiyorum, azıcık renk, azıcık desen istiyorum suç mu?
    Kimileri de vücudunda yara izini bile sevmez. Bu da son derece doğal bir şey.
    Ayrıca dövme insanı ne seksi yapar ne de farklı biri. Bunu bu şekilde algılarsanız sorun kalmaz ortada.
    4 1 ...
  • 40 yıllık ayak fetişistiyim, 41. Yılımda ayaktan soğudum.
    14 2 ...
  • bakın, soluk borusunun kesilmesi ile şah damarının kesilmesi arasında fark vardır. soluk borun kesilirse düzgün önlem alındığında yaşayabilirsin ama şah damarı bambaşka birşey. yani yüksek ihtimal ölürsünüz, boyun bölgesinde bulunan ve beyne oksijen taşıyan bu damar kesildiğinde hem atar damar olduğu için yüksek basınçla kan kaybedersiniz, hemde beyne giden kan miktarı azaldığı için beyin oksijensiz kalır ve kendini kapatır.

bu damara bastırdığınızda bile beyne oksijen gitmediği için bayılırken insan, öyle profesyonel bir ayarda tampon yapmanız lazım ki, hem beyne kan gitsin, hem tampon yaptığınız yerden çıkan kan miktarı minimalize edilsin.

zor iş vesselam..
    8 0 ...
  • yarım saat oldu.
    bu şerefsiz adi rezil sütü bozuk feyk köpeğin entrysi ne kadar sürede kalacak acaba.
    ondan sonra karşılık veriyor diye bizi de çaylak ederler.

hafta sonu mod efendiler kim bilir kaçıncı uykularında zaten.

adam olsa kendi nickiyle yazar zaten.
    sütü kanı soyu bozuk pislik.

edit 2. 4 saat oldu.
    sözlüğünle gurur duyabilirsin ismail. devamını yazınca ilki siliniyormuş.
    aferim izmail.
    devam.
    11 3 ...
  • Aptalca bir söylem. Türkiye cumhuriyeti her ne kadar pratikte öyle görünmese de bir hukuk devletidir. Hukuk devletinde göze göz dişe diş esasına göre değil,ceza kanununa göre cezaya karar verilir.

Bunun dışında kadınları sadece erkekler mi öldürüyor? Her kadın cinayetinin arkasından millete yas tutma imkanı bile vermeyen,tek amacı sırf erkek olarak doğdu diye insanları tecavüzcü ve sapık olarak lanse etmek olan insanları da kınıyorum. Bu şekilde davranmak feminizmle alakasızdır,bilakis feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliği hareketine darbe vurmaktır.

Sonuç olarak böyle bir cümle kurmak her açıdan aptalcadır ve hiç bir rasyonel yanı yoktur.
    4 0 ...
  • eğer biri video çekip atmasa belki tvde sadede 2-3 dk haber olacak olaydır.

ağbi maalesef bizim gibi eli telefondan düşmeyen ülkede durum bu

illa bir olayı milletin gözüne sokacaksin ancak o zaman herkesin haberi oluyor

ne yazıkki bir o kadar da unutkaniz

misal münevver karabulutu unuttuk
    12. kattan aşağı atilan şuleyi unuttuk
    karsta tecavüz edilip öldürülen küçük kızı unuttuk
    samsunda taciz edilip öldürülen kızımızi unuttuk
    öz amcasi tarafından hamile bırakılan ve intihar eden kızımızi unuttuk

ve ben bu lanet olası entryi yazarken hala şu amk ülkesinde kadina kıza cinsel fiziksel psikolojik taciz ediliyor..

iş yerinde taciz
    sokakta taciz
    okulda
    evde
    parkta
    dolmuştu
    her yerde taciz var.

her yerde kadına şiddet ölüm var..

eğer ulu devletimiz suriler yerine biraz kendi vatandaşiyla ilgilense

kadına şiddet ve taciz cezalarında büyük yattırimlar izlense
    belki bugün
    munevverler,şuleler,ecrinler,emineler ölmeyecektir..
    5 1 ...
  • "kadınlar kıskanıyor hadi anladık ama erkekler neden sürekli laf çarpıyor oysa ne güzel meme koyuyor coşuyoruz evde falan" diye kollanmaya çalışılan yazardır. yani basit bir orantı kurarsak biz "normal" erkekler bile fazlasından rahatsız oluyoruz demek ki. anormal olan ( nefes alsın yeterci, iki ayağı üzerinde durup nefes alan her şey ilgisini çekenler ) için sıkıntı olmayabilir.

arkadaş burası her türden insanın girebileceği ve istediğini yazabileceği bir yer kabul. kimse diğerine sen neden bunları yazıyorsun veya sen neden kendini pazarlar gibi davranıyorsun diyemez buna da kabul. ancak bunların da bir sınırı olmalı. 10 entry yazarsın misal 7 tanesinde saçmalarsın ama en azından 1-2 tanesinde düzgün yazarsın. bak yazarsın diyorum senin sıfatın burada "yazar" olarak geçiyor. böyle fotoğrafları görünce ekranı yalayıp sonra belki savunursam bana mesaj atar diyen kamilleri boş ver. sen 10 entrynin hepsinde saçmalarsan insanlar elbet seni eleştirir. burada herkes 20 yaş üzeri ergenlikten kurtulmak üzere olan veya 25 yaş üzeri yetişkin aklı başında insanlar değil. buraları 13-15 yaşındaki çocuklarda okuyor, yazıyor. sabahtan akşama meme, göt, vajina, penis, duvardan duvara vur beni, belimi kütürdetecek esmer adam yok mu, yatakta yılan gibiyim bir görseniz saatlerce şey etsen sesim çıkmaz, parçala beni behçet diyarbakır karpuzu gibi yar beni diye gezersen ve kendine bunu hak görüyorsan birileri de gelip seni eleştirmeyi veya tasvip etmesem bile hakaret etmeyi kendisine hak görür. yani sen yazmakta, fotoğraf atmakta serbest olacaksın ama birileri gelip bunu eleştirince kıskanç goppek olacak bilmem ne olacak. mantıklı mı bu ?

son olarak eleştiri ile hakareti birbirinden ayırmak lazım. he karşındaki insan sabahtan akşama seks muhabbeti döndürüyorsa gene onunla aynı kefeye girmeden eleştirmek lazım. ben buranın yöneticisi olsam abartıyı gördüğüm an alayını dönemeyecekleri şekilde gönderirim buradan. he sitenin adı farklı anılsın bizce sorun yok diyorlarsa amenna. "sözlük" kelimesine açılım yapıp çıkartsınlar sitenin adından mesela. zira böyle sözlük olmaz. numune gibi 1 kişi olsa neyse ama biri gidiyor biri geliyor. bazen aynı anda 3-4 kişi oluyorlar. gereksiz egolar çirkin kibirler. bunların peşlerinde pervane olan nefes alıyorsa tamamdırcılar.. buraya fazla bunlar.
    20 10 ...
  • geçenlerde yazlık mekanda geceleyin misafirleri gezdirmek için çarşıya inmiştim. her gece 9'dan sonra gezme yolu trafiğe kapatılmış yürüme yoluna çevriliyordu. başında da fosfor yelekli polis duruyordu. bizde aile dostları ile yürüyüp dondurmacı da biraz dinlenecekken arkadan bir ses geldi. bebek arabasında bir kız çocuğu dişlerini de sıkaraktan güleç ve şen bir sesle - poliiisss diye bağırdı. orta yaşın biraz üzerindeki polis'te kollarını gülerek açtı ne diyorsun bakıyım dercesine, " efendiiim" diye seslendi. sonra çocuğun anne babası ve polis kafalarını eğerek selamlaştılar ve devam ettiler. ama şimdi anlattığımdan ziyade yaşandığını görmek nedense çok pozitif geldi bir an. hoşuma gitti.
    5 0 ...
  • ülkedeki adalet sistemi öylesine bozuldu ki insanların bir çoğu sırf bu yüzden bu tarz olaylarda müdahale etmemeye başladılar. amma uçtun he gibson demeden önce seçenekleri dikkatlice bir okuyun.

1-) saldırganı fazla zarar vermeden durdurmak. elindeki bıçağı aldın birkaç darbe ile etkisiz hale getirdin. en temiz sonuç bu ama olasılığı en düşük olanı da bu.

2-) saldırganı zarar vererek durdurmak. belli ki gözü dönmüş olan bu tipi durdurmaya çalıştın. çok büyük ihtimalle bıçağın ucu sana döndü. mecbur kaldın kafasına gözüne bir şeyler ile vurdun. olacak ya adam ağır yaralandı veya öldü. bu ülkedeki adalet sisteminde bu olaydan zararsız kurtulman mümkün değil. bu sistemde mutlaka seni suçlarlar bu ölümden dolayı.

3-) saldırganı durduramamak. bu durumda senide vurur büyük ihtimalle. sağ kalırsan bir ömür o acıya göğüs gerersin gururla. neticede bir can kurtarmak için yaralandın. ancak ölürsen o kansız bir şekilde 3-5 sene ya yatar ya yatmaz çıkar. tecavüz ettiği sabit delilli olan yavşaklar, insanın canına kast edip darp ederek soyan piçler bile ellerini kollarını sallaya sallaya "adli kontrol şartı" diye bir garabet ile çıkıyorlar anında. işte insanları en çok korkutan seçenek bu. sen ölüyorsun, karşındaki ipne yüzde yüz suçlu ama muhtemelen o hayatına devam ediyor sen gidiyorsun ve hiçbir karşılığı yok.

işin özü : ülkedeki adalet sistemini siyasetin oyuncağı yapmaz ve hani şu "bürokrasiyi ortadan kaldıracaz" diye getirdiğiniz "başkanlık" sistemini en azından ceza kanunlarımızı işlevsel hale getirmek için kullansanız bu şekilde cinayet teşebbüsleri, cinayetler, tecavüzler ve hırsızlıklar yarı yarıya azalır. suçun karşısında bir caydırıcılık olmak zorunda. caydırıcılık yoksa insanlarda böyle götüm götüm kaçarlar, karışmak istemezler olaylara. he kaçanlar haklı demiyorum insanlığın gereği müdahale edilmesi lazım bu bir gerçek. ancak bunlarda diğer gerçekler.
    16 2 ...
  • https://www.ahaber.com.tr...nda-kalip-can-verdi-video
    Afyonkarahisar'da, dün saat 15.30 sıralarında Harbiş Mahallesi'nde boşanma aşamasındaki eşi Tuncay D., sokak ortasında tartışan Nazife D., olayın büyümemesi için otomobiline bindi. Açık camdan eşinin saçını tutmak isteyen Tuncay D., bu sırada Nazife D.'nin otomobili hareket ettirmesiyle sürüklenmeye başlayan Tuncay D., arkadan gelen araç ile eşinin otomobili arasında sıkışınca, hayatını kaybetti.
    Tuncay D., boşanma aşamasında olduğu eşi Nazife D. ile karşılaşınca, aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nazife D., park halindeki otomobiline doğru yürümeye başladı. Bu sırada Tuncay D. de eşinin arkasından gitti. Nazife D. otomobile bindiğinde iddiaya göre, Tuncay D., aracın açık camından elini sokup eşini saçından yakaladı.

OTOMOBiLiN ARASINDA SIKIŞTI

Tuncay D., Nazife D.'yi saçından çekerek otomobilden çıkarmaya çalıştı. Bu sırada Nazife D., eşinin elinden kurtulmaya çalışırken otomobili hareket ettirdi. Tuncay D. de otomobille birlikte sürüklenmeye başladı. Tuncay D., arkadan gelen başka araç ile eşi Nazife D.'nin otomobili arasında sıkıştı.

bazen ilahi adalette işliyor.
    4 0 ...