• Şu an çok boş bir insanım. En boş yazar benim. Birazdan uyanmam gerek ama hala uyuyamıyorum.
  (bkz: dört mü lan o)
  1 0 ...
 • kıskanmaktan ziyade onları alıştırmamak.
  ben ki küçük çocuklar ile sihirli bir bağı olan adamım.
  annesi yerine bana gelip de eskişehirden istanbula kadar yanımda giden çok çocuk oldu, hakeza diğer toplu taşımalarda küçük çocuk görürüm diye cebimde çikolata taşırdım.
  fakat şimdi ben seversem bilinç altlarında demek yabancıdan zarar gelmiyormuş algısı oluşacak.
  bunun için ben bıraktım sevmeyi.
  en kısa zamanda kendim yapıp onu seveceğim çünkü insanın içi gidiyor.
  3 0 ...
 • yarın çaylaklığı bitecek yazar. fakat kendisi nasıl bir yazarsa 7 gün çaylak yemişken, hala adından söz ettiriyor. kendisiyle günün en çok oylama yapanları yarışına girmeyi çok özledim.

  zaten kendisini sevmeyen yazarların ortak özelliği genelde karmalarının eksilerde olup ( troll olarak nitelendirdiğimiz) malum şahısların sevmemesi, aklı başında yazarlarınsa sevmesi. bu adam çaylak olmadan önce günün en beğenilen entrylerine 15 tane entry soktu çaylak oldu.

  şimdi üstüme salabilirsin çeteni.
  8 4 ...
 • bir kere kızın giydiği kıyafetler onun kaşar olduğunu göstermez bunu abazoviç kafanızdan bir çıkarın. kız isterse sütyene dışarı çıkar ama hayatında hiç ilişkiye girmemiştir. ama yolda görenler ahohauuu karı lan karıı kaşarrr diye kemik isterler.
  bir kızı kaşar gösteren detaylar nedir biliyor musunuz.
  arkadan iş çevirmesi. eğer bir sevgilisi varsa ve onun haberi olmadan arkasından geçerli bir neden olmadan iş çeviriyorsa kaşardır.
  arka arkaya defalarca bakın bir değil iki değil defalarca yalan söylüyorsa kaşardır.
  ümit verip karşısındakiyle dalga geçen duygularla oynayan kız en ağır kaşardır. aynı şekilde erkekte öyle.
  anlayacağınız kaşarlık fizikte değil karakterde olur. he karakteri kaşar olanlar açık seçik giyinebilir onu karıştırmayın.
  nasıl işte böyle haklı olunur öpüldünüz.
  11 1 ...
 • evet belki başlık ağır oldu ama kusura bakmayın. şimdi efendim ülkemizi seviyoruz fakat bazı istatistikleride göz önüne sermek gerekiyor. yapılan son araştırmalara göre ülkemiz;

  eğitimde 71. sırada iken, adalette 99. sırada. bitmedi!!

  çocuk istismarında dünya beşincisi iken;

  hayvan tecavüzlerinde ilk sırada yer alıyor.. diyecek söz yok.
  18 4 ...
 • Türkçe, oldukça zengin, aynı anlam ifade eden birden çok kelimeye sahip, anlatım kolaylığı ve seçeneğinin bol olduğu özel diller arasındadır.

  Ama bunu kullanabilmek, elbette ki her yiğidin harcı değil.
  Eğitim şart, okuma alışkanlığî şart..vs.
  50 kelimeyle hayatını sürdüren insanlar anlayamazlar.
  9 1 ...
 • çukur

  354.
 • Hummer kullanan polis amiri, amirine gönül koyan astlar ve amirin kafasına göre tek başına operasyon yapıp öldürmesi ve mekan yakması olaylarıyla mevcut sürükleyiciliği ve gerçekçiliği sallantıda olan dizi tamamen bitme noktasına geldi. Senaristleri sıçıp sıvadıkları için tebrik ederim. Çok büyük bir başarı örneği oldular...
  7 0 ...
 • Ufacık şeyleri dağlar yapar kafasına takar çünkü maldır.
  Kimseyi beğenmez çünkü hep en iyisini kendi bilir.
  Temizlik ve düzene hayrandır.
  Eleştiri kabul etmez.
  Ben seçilmem seçerim diye dolaşır ortalıkta.
  Ay daha fazla itici özelliklerimi yazamıcam.
  Ben bi fena oldum.
  Çay getirin.
  12 3 ...
 • yadsınamaz gerçek. hastanede çekilmiş fotoğraflarına bakarsanız görürsünüz baya bir çökmüş herif. Umarım attığı iftiraları, söylediği yalanları günlerce kan olarak kusar. umarım acılar içinde kıvranır da öyle geberir.
  6 0 ...
 • her erkeğin, dibine kadar veya ucundan kıyısından, gerçekten veya dolaylı olarak yaşadığı, yaşayacağı, yaşamak isteyeceği, ya da bir kere yaşayıp, acı çektiği için bir daha yaşamak istemeyeceği, hayatının bir dönemi için zihnine giren durum ve söz öbeği. tabii bunlar olurken, aşık olduğu kıza, laf söz getirmemesi, onu pamuklara sarması, o benim aşık olduğum kız, yengeniz, dikkatli olun sözlerinize, akıllı olun şş vs tarzları yapması. bunlar erkeğin doğasında olağan şeyler. korumak kollamak, sevmek, kimseye namusunuza dil getirme cesaretini vermemek vs bu olağan şeylerin empati duygusunu geliştirmesi lazım. geliştiriyordu aslında ama, ortalıkta aşk falan yalan dolan artık. erkekler de, kızlar da çok gevşek durumdalar bence. erkin babanın da dediği gibi, ben artık aşka inanmıyorum. bunu demek, ortama uyup, anı yaşayacağım, denk gelirse takılacağım vs onlara uyacağım demekte değil. sadece, nerede o eski aşklar geyiğine bağlamadan, olduğu kadar olmasına gayret edeceğim, isteyeceğim.
  16 2 ...