bugün

Bir chp linin bu işte parmağı olsaydı şimdiye defalarca kez tutuklanmıştı. Bu iş algı değiştirme işi, yapanlar da gayet açık ve net.
emin olun bu düşündügünüz gibi islama inanmayan ın işi değil

tam aksine bu seytani işleri düşünen tro₺er var..
Camiler siyasi merkez propaganda mekânı oldu, bunu gördük.
internet de görüntüleri haberleri paylaşmaya bakınız vermeye gerek yok.
Daha bir çok rezillikler yaşanıyor ve bunları görüyoruz.
Şehitlik de gerdan kırıp erik dalı gevrektir türküsü ile oynayan insanların ülkesinde çav Bella yerine yerli ve milli bir sanatçının türküsü çalınması bir yerde ilerleme olarak görülse de Allah sizi belanızı versin demek boynumuzun borcu.

Yeter artık insanların kutsalları ile oynamanız!
bu izmirliler çok zorluyor, vallahi o minarelerden sela okuttuğumuz vakit allaha yemin olsun keşke 24 saat ezan okunsaydı diyecekler kıymetli kardeşlerim.
ben olaya fransız kaldım. irtica almış başını gitmiş. chav bella ile selda bağcan'ın sakıncası ne? gavurlukla alakası ne?

edit: pardon, cami minaresinden okunduğunu anlamamışım. kesin hacker'ların işidir. merkezi sistemden okunduğuna göre, müftülüğün winamp'ının playlistini hacklemişlerdir. allah t.a. belalarını versin.
Sosyal medya üzerinden uzun abiye en ufak bir eleştiri yapan kişiyi anında bulan yüce devletimiz bu sefer niyeyse ne kamera ne de gördü tanıklarından yola çıkarak olayı yapanları bir türlü bulamıyor

Biri sosyal medya üzerinden küfür etse bat-man'a Sherlock Holmes'a bağlar bulurlar ama

Ya da imam fena trollüyor minarede de kıs kıs gülüyordur.
Söz konusu izmir olunca Michael Jackson bile çalsa şaşırmam.
mişli haber kaynağı! bunlar bunları uydurup uydurup kendileri de inanırlar amk. öyle salaklar.

yalanınızı götünden bin kere siksinler, ibneler. ulan ne puştsunuz siz. yatacak yeriniz yok, götler. hepinizi tek tek sikmez, tek tek bulmazsam şerefsizim. sözlüktesiniz, ip'niz de var. olduğunuz yerde gebertece'm sizi köpekler. geliyorum.

aha da imzamı atıyorum buraya:

(bkz: pipishik)

şerefsiz evlat düşmanları sizi. teker teker götünüzden kan alaca'm sizin. teker teker ibneler.
izmirin dağlarında açan çiçeklerden dine diyanete saygısızlık yapılan günlere.. çok yanlış bir şey. Insanların dini duygularını istismar etmek akıllıca bir tutum ve davranış değil.
Mal olunmaz mal doğulur...

*gene de çav bellayı tercih ederdim...
yıllarca arap masalı dinledik. biraz da kulaklarımızın pası silinsin.
Yillardir ezan dinlerim; minarelerden arap masali okunduguna hic rastlamadim. Yillardir cav bella da dinlerim, hem de birden fazla dilde... cav bella soyleyerek converse ayakkabilar ve 30 lira verilerek icilen biralar esliginde antikapitalist teranelere cok rastladim ama... sike surumluk agirligi olmayan zihin dunyalariyla ota boka ayar verme derdinde olan şu devrimci yobazlar yok mu? En az islamcilar kadar faydasiz, en az onlar kadar zararlilar.
iktidarın trolleri tarafından yapılan ve suçu muhalefete atmaya yönelik yapılan provakasyonlardan ikincisidir. gündemi değiştirmeye yönelik bu girişimleri yemeyiz. ama maalesef bazıları yiyecek.
fethullahçı yavşakların oyunu gibi. camileri bombalayacak bunlar diye en değerli subayları hapse attırmışlardı. çok severler halkın sinir ucuyla oynamayı.
Provokasyon yapan kişinin aslında desteklemediği bir şeydir, sırf ortalığı karıştırmak için yapar. Bu olay provokasyon değil alenen yapılan bir şey. Sözlükteki destek veren zihniyetin de eline imkan versen aynısını yapacak. Çok açık ve aleni bir saldırı.
siz çav bellayı bırakında cumaya gidiyormusunuz camilere bi onu deyin?
agnostik olduğum için beni ilgilendirmeyen olay.
Gerçekten çav bella ya da herhangi bir şarkı çalınmasını, yapılan terbiyesizlikleri bu kadar kafanıza taktığınızı bilmiyordum.

Peki, Ağrı’da camiden dombra çalınarak Akp destekçiliği yapıldığında nerdeydiniz?

Bırakın tutuklanmaları, bir soruşturma bile açılmamıştı.

Ah siyasal islamcılar, ülkemizin üzümlü kekleri. Size her şey mübah değil mi ?
görüyorum ki sözlüğün çoğunluğunu içten içe sevindirmiş. ezan susup camiler tekrar ahıra çevirilse zil takıp oynayacak kanı bozuk itler var. ezan gibi ulu bir çağrıya el uzatanlar, soyunuz kurusun! ezan bu milletin bağımsızlık sembolü. ha türk bayrağını ateşe vermişsin ha da minarelerden şarkı açmışsın. aynı şey.
Merkezi sistem bok gibi zaten sike sike her imam çıksın okusun bana kalsa minareye çıkmayanı kovarım amk minareden okusunlar ezanı.

iyice yatmaya alıştılar yakında evden namaz kıldıracaklar.
(bkz: camide dombra çalan zihniyet/#43378196)'in yeni oyunudur.

Lan elinizden geleni ardınıza koymayın... Düşüşünüz kaçınılmaz.
(bkz: tam ekonomi konuşulacakken araya reklam girmesi).
Reiz gene din vatan bayrak edebiyatıni yapti bu sayede.
Cool story.
bu gündemi ilerletmemek için aynısını(dobra çalın) konyada yapın.
bu picleri kendi yöntemleriyle vurmak lazım.
keşke caminin girişine de jukebox koysalarmış. herkes camiye bağış olarak 1 tl atıp istediği şarkıyı çaldırsın. 5 tl ye de bombala özelliği...

edit: cami 5 senelik bağış cirosunu ramazan boyunca çıkarırdı yemin ediyorum. bi de iki minare arasına mavi ledlerle spectrum analyzer... allaah...
bal gibi provakosyon.