• sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

  volendam.

  ağustos 2019.

  not: aslında gündüz çektiğim bir fotoğraftı ama bu sokağın alaca karanlıkta nasıl gözükeceğini merak ettiğim için (ve biraz da sokak privet drive'ı anımsattığı, haliyle de ortamı felsefe taşının ilk sahnelerine benzetmek istediğim için) bazı küçük oynamalar yaptım.*
  3 0 ...
 • seks

  1382.
 • Duygulu yapılanı var, duygusuz yapılanı var. Duygulu yapılana sevişme diyoruz biz genelde.

  Ama gerçek şu ki, hayatımızın bi parçası, olmazsa olmazı. Bir nevi stres atma yöntemi. Seksten sonra sinir sistemleri yavaşlıyor ve insan daha relax oluyor.. imkanı olan düzenli olarak yapsın, ruh sağlığına birebir...
  3 0 ...
 • liberalizm

  390.
 • fazlası zarar olan ideoloji.

  tüm ipleri işverene verirsen aç gözlü patronların yanında emekçiler üç kuruş maaşa mahkum kalır patron da zenginliğine zenginlik katar. bunun ucu zenginin daha da zengin olmasına, fakirin de daha da fakirleşmesine gider.

  öbür türlü desen devlet baskısı olur, ifade özgürlüğü, demokrasi gibi kavramlar ortadan kalkar. iki ucu boklu değnek.

  en iyisi karma ekonomi. ama sosyalizm daha haklı gibi. çalışma hayatına girerseniz bebeler ne demek istediğimi anarsınız.
  2 0 ...
 • Kırmızı oda 13. Bölümde geçen ve duyduğum andan itibaren beni çok etkileyen o cümle.
  Yaptığı işten, hayatına giren adamlara kadar bir kızın hayatını babası çizer. Babam gerçek bir baba olsaydı ve yanımda olsaydı hayatımda neler değişirdi? bir kez baba gibi sarılsa belki geçerdi.

  Edit: Hayatınızda tanıdığınız (şanslıysanız tanıdığınız) ilk erkek babanızken, gördüğünüz ilk ilişki modeli anne ve babanızken kaderinize etki etmediğini söylemek ne kadar sağlıklıdır? 0-1 yaş arası anne profili kişiliğinizi çizer. (Sonradan değiştirilebilse de çizer) sonrasında baba profili ise hayatınızın en önemli noktalarını belirler. Maalesef gerçek.
  6 4 ...
 • Başlığı açan her ne kadar henüz insan formuna geçememiş olsa da başlık haklı. Bu bir sorun. Toplumsal baskının ürünü olan bir sorun. Sizi de çocukluğunuzdan beri penisinize taparak değil de vajinanızdan utandırarak büyütseler siz de tiksiniyormuş gibi yapardınız. Her şey bir sebep ve sonuç çizgisinde.
  5 2 ...
 • Sikmese bari diye tepki vermeme neden olan kızdır. Hoş geldin paşammm diyerek karşılarım kendisini. Yeter ki gelsin..

  Ne olursan ol yine gel ulan!
  8 1 ...
 • Efsane zamanlardı. Unutursak kalbimiz kurusun. Ne olaylar dönerdi anasını satıyım, ne nick altları girilirdi... şahane zamanlardı. Şimdi öyle mi? Ölü balık gibi sözlük. Yine de gideri var ama eskiye göre daha düşük tempolu..

  Gece oldu mu elimiz ayağımız titreye titreye entry girerdik. O başlık senin bu başlık benim diyerek... ahh, zaman keşke geriye aksa...

  The god of darkness olduğum zamanlardı ayrıca...
  9 0 ...
 • Lan insan gibi entry girin, kadının fotoğrafı var yukarıda. Oğlum iki dakika insan olun lan gerçek olaylar bunlar.

  Cezasını çekmesi gerekir adamın da. istemiyorsa evlilik terapistine gideceksin olmuyorsa ayrılık.
  4 0 ...
 • 20 yaşındaki kızın koronavirüsten ölmesi

  Ankara'da oturan Burcu Usanmaz (20), Koronavirüs'ten hayatını kaybetti. Burcu'nun amcası Yunus Usanmaz, "Kimse 'bana bir şey olmaz' demesin. Burcu'nun bilinen hiçbir hastalığı yoktu" dedi.

  Ankara'da özel bir firmada çalışan Burcu Usanmaz, yaklaşık 20 gün önce grip belirtileri ile hastaneye başvurdu. Usanmaz'a hastanede yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. Evinde ilaç tedavisi gören Usanmaz, 1 hafta önce durumunun ağırlaşması üzerine ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Hastanede 6 gün tedavi gören Usanmaz, doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Usanmaz'ın cenazesi, dün Ankara'da toprağa verildi.

  https://t24.com.tr/haber/...irus-e-yenik-dustu,917537
  5 1 ...
 • banyoda çok uzun süre durmak.
  1 saat banyoda takılıyorum ibne gibi.

  yanlış anlaşılmasın elimize bir şey aldığımız yok.
  sıcak su rahatlatıyor.
  dünyadan alıp başka dünyalara götürüyor.

  bakın yine ibne ibne konuştum.
  bende var bi ibnelik ama hayırlısı.
  6 0 ...