• Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
    8 0 ...
  • Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
    8 0 ...
  • Ustalıkla hazırlanmış kara propaganda materyali. "goebbels" görse hayranlık duyardı!

Yalnız dikkat edin hiç bir broşürde iyi parti ya da chp logosu yok. "iYi"yi "IYI" olarak yazmışlar. iktidar değişince alacakları cezadan mı sakınıyorlar?

(bkz: halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu)
    9 0 ...
  • elimizde karne ve bidonlarla başında zalım cehapelilerin kırbaçlar ile beklediği çeşmelerden taşınan sular ile. çok zor günlerdi. sene seksenlerin sonu. evdeki "küvetimizde" sıra ile yıkanırdık. adam başı 1 su bardağı su düşerdi..
    11 0 ...
  • aktrollerin gerektiğinde ne kadar yalancı, iftiracı ve yüzsüz olabileceklerinin bir kanıtı.

buna ben aktroll yüzsüzlüğü ve asla utanmaz çomar iftiracılığı diyorum.

https://www.ahaber.com.tr...cesi-tavla-partisindeymis

bakın şu linkte, güya 15 temmuzda okey oynayan bir fotoğrafı var m. ince'nin. ulan 15 temmuzda montla mı oturuyor herkes?

http://www.haber7.com/ic-...-ince-kahvede-okey-oynadi

29 aralık 2014 tarihinde yapılmış bir haber ve atılmış bir tweet. darbeden 2 yıl önce, bir kış akşamı.

işte aktroll yüzsüzlüğü ve çomar iftiracılığı budur.
    12 2 ...
  • instagram

1879.
  • iyice şam şeytanı engerek or.spularıyla dolmuş eplikeyşındır.

başka uygulama varsa yükleyip gidicem ya. yeter.
    "kocişine yemek hazırlamış" bu sabah şıllık.
    bacım o yarmadan "kociş" olmaz olsa olsa "kocamsı" olur.
    7 1 ...
  • eğer iktidarın her projesinin astarı yüzünden pahalıysa, devlet ve halk beşli ihale çetelerinin yedi sülalesini yetmiş yıl besleyecek, domuz gibi semirtecek kadar borçlandırılıyorsa evet.

birileri işlerin bu boyutlarına hiç değinmeden habire "yola evet mi hayır mı?", "havaalanına evet mi hayır mı?" "marsa adam göndereceğiz, evet mi hayır mı?" diyorsa, bilin ki çalıyordur.
    6 0 ...
  • referandumda yüzde "68" hayır çıkmış bir şehir elbetteki rte ye verecektir dimi. kafalar pırıl pırıl yemin ederim. çok küçük yaşlardan beri hep özendim bu kafalara ama nasip olmadı hiç. bir de sözde 3 milyon ne demek lan böyle yazınca oradaki insanlar geleceğe dönüş filminde geçmiş değiştikçe gelecekte çekilen fotoğraftan insanların silinme sahnesi gibi alandan siliniyorlar mı *
    7 0 ...
  • anne

2212.
  • allah şifa versin dostum insallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırsın gönülden dua edicem annen icin.
    6 0 ...
  • körfez

14.
  • genel olarak artık garipsemeyi bıraktığımız berbat ilişkilerimizi anlatan film. bağıra bağıra yapmıyor bunu, böylece garipsemeyi bırakmış olmamız biraz daha rahatsız ediyor bizi. ve huzurun adresini işaret parmağıyla gösteriyor ama biz filmdeki gibi bir felakete yakalanmadan o adrese yol alır mıyız bilmem.

--spoiler--
    selim her uzaklara daldığında gözlerim nemlendi. bir buçuk saat boyunca uzaklara dalan selim mi, başrol oyuncusunun kendisi mi kestiremedim. yeteneğine sağlık.
    --spoiler--
    4 0 ...