• Orospu çocuğudur.

  --- spoiler ---

  Antalya'da, 14 yaşındaki kız çocuğuna farklı tarihlerde 3 kez cinsel istismarda bulunan kadın kuaförü, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  -- spoiler ---

  https://www.ensonhaber.co...cugunu-istismar-etti.html

  Not: Üşenmedim araştırdım. Şahsın tam ismi Hasan görmüş. Mekan da burası
  https://www.google.com/se...;entrypoint=sh/x/kp/local
  6 0 ...
 • Her şeye kolay ulaşabildikleri için zamanla türlü sorunlar, sıkıntılar çekeceklerini düşünüyorum.

  ayrıca, kendi ünlülerini de çıkartmaya başladılar artık. enes batur, reynmen gibi zirvaliklar bunların sevdikleri insanlar.

  Aptal olduklarını anlamak pek zor değil.
  4 1 ...
 • cape town

  35.
 • cape town

  Burayı görünce aklıma ilk jules verne dünyanın ucundaki fener kitabı geldi. Aynı yer değil ama burası da dünyanın ucu sayılır. Deniz fenerlerini hep sevmişimdir. Galiba nedeni hazin dalgalarlar ile boğuşan gemilerin sıkıntılar içinden çıkışlarını, onlara bir umut ışığı oldukları için.
  3 1 ...
 • Bu turk kizlari o cok sevdiginiz ruslar kadar acik giyinseydi anlardiniz ne vucutlarin oldugunu. Ulkenin yarisi kapali adam gelmis diyoki etek boyuna kadar epilasyon. E sana ne bundan? Senin gordugun temizse gorunmeyenden sana ne? Git gogus killarini aldir o zaman. Gormuyoruz ama zevkine ben oyle istiyorum amk senin ya mundar herif.
  17 7 ...
 • Ciddi spor yapıyorken bir süre ara verip belki de günde yarım kilo şeker yemeye başladım. Vücudum resmen ölmeye başladı. Yağlanma vs oldu ama, tüm vücudumda ve sinir sistemimde yaşadığım çöküş çok garipti. Sanki bağımlılık yapıyor meret.

  Bıraktım ve eskiye dönüp sıfır işlenmiş şeker moduna girdim. Resmen yılan gibi derimden ayrılıyorum. Yağ yakıyorum, iyi hissediyorum.

  Bu şeker korkunç bir şey. Meyveden gelen şekere bir şey demiyorum ama.
  2 4 ...
 • irem sak

  338.
 • güzelim ama güzel olduğum için ünlü değilim imaları bulunan bir adet yarı komedyen oyuncu.

  iyi rol yapabiliyor ama bu onun güzel olduğu için gündemde olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

  burası türkiye, eğer burası türkiye olmasaydı tolga çevik'in piyanisti murat boz'dan daha ünlü olurdu.

  kimse kimseyi yemesin.
  5 1 ...
 • konya çocuk için bulunamamış olup, çok acil destek!

  düzenli kan ihtiyacı vardır!

  meram tıp fakültesi çocuk acil hematoloji bölümü'nde tedavi gören efe necati urdemir için a rh (+) trombosit kan ihtiyacı!

  ☎️0539 779 2279
  4 0 ...
 • dünyanın en zor işi olabilir.

  az önce bir ortama denk geldim.
  tam bir kaos ortamı.

  bağırarak konuşan insanlar, parası eksik olduğu halde bişeler almaya çalışan çingene çocukları, para saymayı bilmeyen yaşlı çingeneler vs...

  tam tımarhanelik yer.
  13 0 ...
 • Dünkü istanbul yağmurundan sonra yerler kurudukça ortaya çıkan trollerdir. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenin partizanlık yapmayın lütfen.

  Arkadaşlar kimse istanbul'u su basınca Ekrem imamoğlunu suçlu ilan etmiyor. Tamam o yapmadı şehir planlamasını farkındayız. Sadece neden görev başında değilsin diye soruluyor ?

  Neden tarihi belli bir olayda görev başında değilsin sayın Ekrem imamoğlu ? Hani gençtik hani yolumuz uzundu diye soruyor sana oy attırdığımız insanlar..?

  Edit : hayatımda Akp ye oy vermedim, vermem de.. ben hep doğruya doğru yanlışa yanlış dedim.. ama sen mesela ilk paragrafta bahsettiğim CHPlisin.
  4 4 ...
 • umudun her zaman hayatın içinde olduğunu düşünen insandır. pozitif bakmaya çalışır. tam tersi açısından bakarsak ise. yani, bir gün gelip de bu insanın umuda karşı olumsuz bakmasının nedeni şu olabilir. kendi umutlarını, hayata dair kendine dair, sevdiklerine dair umutlarını kendi kendine yok ettiği için ve aslında kendine kızdığı için umuda da düşman olur ister istemez.
  6 0 ...