• Hatasının cezasını hukuk önünde almasından yanayım. Paraysa para, hapisse hapis. Kanun ne derse...

Ama vay efendim kariyeri bitsin, iş bulamasın, sokaklara düşsün falan...

Noluyor ya?

Arkadaşlar insanların çolukları çocukları var. Bu kadar insafsız olmayın.

Öte yandan yargılanmamış, iddianame yok, hüküm yok, bir şey yok...

Cezasına karar verecek biz değiliz adamın. Bu iş böyle olacaksa mahkemeleri falan lağvedelim, hatta demokrasiyi de kaldıralım. Anarşiyle devam edelim. Öyle saçmalık olmaz.

Tamam, türkiye’deki birtakım hukuk noksanlıklarından sıtkımız sıyrıldı. Halk olarak adalet için kamuoyu yaratmaya çalışıyoruz, güzel de...

Adamın çok ufak da olsa masum çıkma ihtimali de olabilir. Ozan güven’in olmasa da başkasının olabilir.

Farzımuhal Adam dese ki kadın alkollüydü, bana bıçak çekti, ben de paniğe kapıldım elimden bir kaza Çıktı... hiçbirimiz bir şey diyemeyiz.

Ben bu olaylara kadın erkek tarafından bakmıyorum. insan insan diye bakıyorum. Yoksa hata payı büyüyor.

Yani dünyada kadınlar katil olmuyor mu veya kadın kadını öldürmüyor mu? Kadın erkeği öldürmüyor mu veya?

Ozan güven’in bu konuda ofsayt olduğu fazla ses etmemesinden zaten belli. Ama her konuya kadın varsa yüzde yüz bin haklıdır kafasıyla bakarsak, o da başka haksızlıklar doğurur.

https://www.haberler.com/...-perisan-10699711-haberi/
    https://www.hurriyet.com....kiza-5-yil-hapis-25293798

Bakın bu ülkede böyle mevzular da var.

Suç kimde desen yine ozan güven’de. Bu memlekette ünlüysen çok dikkatli ve sabırlı olman lazım. Sevgili, aile, hayran... herkese karşı sabırlı ve ölçülü olman lazım.

Çünkü biz insanları paspas yapmaya bayılıyoruz. Parayı ne zaman bulduk ünlü halkın içine karıŞmayı, halk da ünlüye insan gibi bakmayı unuttu.

O yüzden tökezledin mi yerler adamı. Ayık olacaksın.

icabında arkanı dönüp gitmeyi bileceksin.
    1 0 ...
  • Hatasının cezasını hukuk önünde almasından yanayım. Paraysa para, hapisse hapis. Kanun ne derse...

Ama vay efendim kariyeri bitsin, iş bulamasın, sokaklara düşsün falan...

Noluyor ya?

Arkadaşlar insanların çolukları çocukları var. Bu kadar insafsız olmayın.

Öte yandan yargılanmamış, iddianame yok, hüküm yok, bir şey yok...

Cezasına karar verecek biz değiliz adamın. Bu iş böyle olacaksa mahkemeleri falan lağvedelim, hatta demokrasiyi de kaldıralım. Anarşiyle devam edelim. Öyle saçmalık olmaz.

Tamam, türkiye’deki birtakım hukuk noksanlıklarından sıtkımız sıyrıldı. Halk olarak adalet için kamuoyu yaratmaya çalışıyoruz, güzel de...

Adamın çok ufak da olsa masum çıkma ihtimali de olabilir. Ozan güven’in olmasa da başkasının olabilir.

Farzımuhal Adam dese ki kadın alkollüydü, bana bıçak çekti, ben de paniğe kapıldım elimden bir kaza Çıktı... hiçbirimiz bir şey diyemeyiz.

Ben bu olaylara kadın erkek tarafından bakmıyorum. insan insan diye bakıyorum. Yoksa hata payı büyüyor.

Yani dünyada kadınlar katil olmuyor mu veya kadın kadını öldürmüyor mu? Kadın erkeği öldürmüyor mu veya?

Ozan güven’in bu konuda ofsayt olduğu fazla ses etmemesinden zaten belli. Ama her konuya kadın varsa yüzde yüz bin haklıdır kafasıyla bakarsak, o da başka haksızlıklar doğurur.

https://www.haberler.com/...-perisan-10699711-haberi/
    https://www.hurriyet.com....kiza-5-yil-hapis-25293798

Bakın bu ülkede böyle mevzular da var.

Suç kimde desen yine ozan güven’de. Bu memlekette ünlüysen çok dikkatli ve sabırlı olman lazım. Sevgili, aile, hayran... herkese karşı sabırlı ve ölçülü olman lazım.

Çünkü biz insanları paspas yapmaya bayılıyoruz. Parayı ne zaman bulduk ünlü halkın içine karıŞmayı, halk da ünlüye insan gibi bakmayı unuttu.

O yüzden tökezledin mi yerler adamı. Ayık olacaksın.

icabında arkanı dönüp gitmeyi bileceksin.
    1 0 ...
  • Yumurtanın içindeki civcivi konuşturmaya muktedir olsak dünya benim bu kabuğumun içi kadardır der. işte öyle bişey.
    1 0 ...
  • medusan

20.
  • bitanem şimdi sakin ol öncelikle derin bir nefes al. sana tavsiye vereceğim.

o kilo değildir şişkinliktir olsa olsa. zaten diyorsun stresliyim diye, hiiiiiiiiiiççççç kafana takma. eminim çok güzelsindir, bir kaç kilo bunu kötü etkilemez.
    yarın git aktardan adaçayı al. iç bir güzel, abartma ama günde 2 fincan. regl söktürücü etkisi vardır. ateş basmalarını falan da engeller. iyi hissettirir yani.

bir de;
    buraya kafa dağıtmaya gelmişsin çok belli. ama götünü başını da dağıtıp millete salça olma. senin iyiliğin için diyorum. dediklerini de stresine ve yaşına vereceğim.
    Çünkü sen daha dünkü boksun.
    sevgiler.

gergin ve ergen bir yazar.

edit: özelden de küfretmiş. bilmiyor ki çaylak olacağını...
    ay bu yeni nesile ne oldu böyle!!

edit2: kezban olduğumu söylediği entryi de alıp uçtu kızcağız.
    ayol büyütecek ne var ben kabul ederdim kezban olduğumu?
    6 3 ...
  • artık her türlü üzüntüde, sıkıntıda ve zorlukta hallederim ben bana koymaz tavrını takınıp ne varsa yükleniyorum üzerime. bunu gerçekten çok inanarak yapmama rağmen zaman zaman şiddetli bir pamuklara sarılıp sarmalanma ve avutulma ihtiyacı duyuyorum. Tüm bunlara ihtiyacım oluşunu da kendime yediremeyip öfkeleniyorum. he he sana koymaz kızım aslı aynen.
    2 0 ...
  • karı koca arasına girmek sıkıntılı bu işlerde.
    kim kimi dövüyorsa dövüyor bize ne.
    yarın bunlar barışacak burdaki çulsuzlar da anca bir tarafını yırtsın.
    örnek mi?
    (bkz: kadir şeker)
    (bkz: berfin özek in şikayetini geri çekmesi)

işinize bakın b'oolum...
    3 0 ...
  • karı koca arasına girmek sıkıntılı bu işlerde.
    kim kimi dövüyorsa dövüyor bize ne.
    yarın bunlar barışacak burdaki çulsuzlar da anca bir tarafını yırtsın.
    örnek mi?
    (bkz: kadir şeker)
    (bkz: berfin özek in şikayetini geri çekmesi)

işinize bakın b'oolum...
    3 0 ...
  • akp tarafından hazırlanan torba yasa teklifi içine dahil edilen iğrenç ötesi, korkunç ve insanın kanını donduracak bir yasa teklifidir.
    türkiye de yaban hayatını bitirecek kanun teklifi

evet, tbmm'de görüşülmeye başlanan son torba yasa teklifinde "av turizmi" adı altında türkiye'nin yaban hayatını bitirmeye yönelik ifadeler var.

buna göre; yurt dışından gelen üst düzey misafirlere türkiye'de ücretsiz olarak avlanma izni verilecek...

yani diplomatik pasaportu olan, yahut zengin, yahut ünlü olan kişiler (artık bu kriter neye göre belirlenecekse) türkiye'ye gelip istedikleri gibi avlanabilecek. (tabi ücret karşılığı)

daha geçenlerde böyle bir konu ile karşı karşıya kalmıştık;
    (bkz: abd li avcının adıyaman da dağ keçisi avlaması/#42913303)

adıyaman'da yaban keçisi avlayan abd'li çift, bu yasa meclisten geçerse türkiye'ye gelip kurt, çakal, tilki, sırtlan, ayı, domuz, geyik vb her türlü yaban hayvanını avlayabilecek artık...

türkiye afrika ülkeleri gibi olacak.
    zengin yabancılar türkiye'ye gelip vahşice ve acımasızca avlanacak.
    parası olan arap gelecek, türkiye'deki doğal yaşamı yok edecek...

türkiye direyi yok edilecek...

ne için?

üç kuruş para için.

hazırlanan kanuna göre; "mala ya da cana zarar verdiği gerekçesiyle yabani hayvanlar izinsiz avlanabilecek..."

yukarıda da bahsettiğim gibi, her türlü yaban hayvan "mala ve cana zarar verebiliyor" gerekçesi ile avlanacak.

türkiye'ye gelip cinayet işleyen şerefsizler vahşiliklerini tatmin ederken, biz gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız doğayı biraz daha yok etmiş olacağız.

bunun adı katliam iznidir.
    ne idüğü belirsiz insanlar gelip ülkemizde avlanacaklar.

malesef, bir ülke nasıl yok edilir, bir vatan nasıl değersiz hale getirilir her gün farklı bir şekilde yaşıyoruz.

yazık, çok yazık...yüreğim daralmış bir şekilde yazıyorum bu satırları.
    43 yıllık hayatımda şu ülkenin pek çok yerinde 3000'den fazla fidan dikmiş biri olarak, kışın ormana, dağa gidip yaban hayvanları için yiyecek bırakan biri olarak çok üzgünüm...
    çocuklarıma doğayı tanıttım, doğayı sevdirdim, umarım torunlarıma gösterebileceğim bir doğamız kalır elimizde...

kaynak:
    https://www.cumhuriyet.co...bu-kadar-dusmedik-1749201
    https://gazetemanifesto.c...-ucretsiz-av-izni-369537/
    12 1 ...
  • Bilirkişi tarafından yapılan incelemeler sonucunda kızı sandığı videodaki kişi farklı biriymiş. Haber sitelerinden bulabilirsiniz.Söylenene göre o video halen sitelerde dolanıyormuş.Kızın adını google a yazınca ilk arama sonuçlarında 'Ş.Y. videosu, Ş. Y. Görüntüleri' çıkıyor. .Kız ölmüş gitmiş birileri et derdinde. Acınası bir toplumuz.

--spoiler--

https://www.google.com/am...cek-ortaya-cikti-41534451

--spoiler--
    10 1 ...
  • Kendisini severim sevmem bu apayrı bir konu. Görüşlerimiz uyuşmaz.

Ama sadece şunu söylemek istiyorum, kendisine sataşan Hümanist Mustafa yepyeni bir hesap ve sosyalist ceyda'nın sevmediği kim varsa onlara sataşıyor fark ettiyseniz.

ilk önce tahir33'e sataştı ve arkasından birkaç dakika sonra sosyalist ceyda da aynı şekilde tahir33'e sataşmaya başladı.

Aynı şekilde şimdi de daisy'e bir benzerini uyguluyorlar. Gerçi çoğul eki kullanmak pek bir yanlış zira bu ikisi aynı kişi anlayabileceğiniz üzere.

Peki bilin bakalım bu fake hesap kimin? Tabii ki de doğru yanıt. Sosyalist Ceyda'nın.

Aralarında ne gibi bir muhabbet olduğunu da bilmiyorum ama tek söyleyebileceğim şey daisy hiçbir zaman görüşleri kendisiyle aynı olmadığı için bazı oksijen hırsızları gibi birilerine saygısızlık yapmamış ve salça olmamıştır.

Buna birebir şahit olan kişi de benim çünkü kendisiyle sohbet etmişliğim var.

Oldukça nazik ve kibar bir kız, kendi halinde takılıyor işte.

Ama nedense bu sosyalist ceyda aynı bana, tahir33'e yaptığı gibi kendisine karşı fake hesaplarıyla bile saldırıyor anlaşıldığı kadarıyla.

O yüzden biraz daha kişisel problemlerinizden öte haklı-haksız kavramlarıyla düşünebilmenizi diliyorum.

Çünkü siz daisy'i sevmiyorsunuz diye bu sosyalist ceyhun gibi cinsiyeti hakkında bile yalan söyleyen, sürekli ilk sataşan, hakaret eden kendisiyken mağduru oynamaya çalışan canlıyı haklı yapmaz. Bu da son olsun.
    6 5 ...