• yasal, legal bir siyasi parti ile pkk’yı sınırda karşılayıp göt yalamayı karıştıranları görüyoruz yine..

  madem hpd terörist, kanun elinde, güç elinde..

  kapat o zaman..

  işbirlikçisin demek ki kapatamıyorsun, kapatmıyorsun..

  megri megri olayı eşi benzeri görülmemiş bir hainliktir bu arada..

  hdp, medepe yaftalarıyla taraftarları tarafından üzeri örtülemez..

  tarih yazacak sonuçta değil mi?
  6 1 ...
 • 10.09.2018 rte açıklamasıdır.

  bu hayatın heyecanı meyecanı yok!

  edit: ne oldu lan çomar? özelden kaynak istemiş. yapıcam kaynağı al.

  https://tr.sputniknews.co...05-erdogan-kriz-aciklama/

  bas eksiyi, evde makarnan bitince temel besinin tükenecek çalışmayan beynin daha fazla yaşamsal fonksiyonlarını kaybedecek.
  21 3 ...
 • Uludağ sözlük moderatörlerinin yeni huyu denilebilecek davranış. Birkaç günde bir alakasız alakasız entrylerim siliniyor, saçma da olsa entry silme sebebini düzeltip yeniden yayınlamak istiyorsun 3 4 gün entry onaylanmıyor.

  Yav insana derler ki:
  Senin sözlüğün troll yuvası olmuş, inciyle karşılaştırılır hale düşmüş. Neden Sen bunu düzeltmeye çabalamıyorsun da doğru düzgün bir şeyler yazan, ortaya bir şeyler koymaya çalışan yazarlarla uğraşıyorsun?

  Ya onu geç, ben bu sözlüğe içimi dökemeyecek miyim arkadaş? Ben bu sözlüğe günlerimi saatlerimi vermişim, binlerce entry girmişim. Yeri gelince içime ağırlık yapan bir durumu yazamayacak mıyım?

  Forum/chat tarzı giriymiş. Mümkünse modlardan birisiyle 1 saat oturalım çay içelim, o sırada da sol framei inceleyelim. Bakalım forum/chat tarzı giri nasıl oluyormuş? 1 saatte kaç tane giriliyormuş bu sözlükte ve kaçı siliniyormuş? Bir bakalım.
  entry silmeye sebep aramak

  bunaltmayın insanları, soğutmayın.
  10 0 ...
 • merzifon'a suriyeliler yetmezmiş gibi bir de afgan mültecilerin gelmesi olayıdır.

  jandarma afganları traktör römorkuna doldurmuş ve köy köy dolaşarak köylülerden afganlara iş arıyormuş.

  memlekette ne tarım ne hayvancılık kaldı ama devletin kolluk kuvvetini köylerde mültecilere iş aratıyorlar. onca işsizin olduğu ilçede hünüz 200 fabrika işçisi işten atılmış ama bizim derdimiz mültecilere iş aramak. yazıklar olsun.

  kaymakamın açıklaması;

  https://merzifon.org/merz...ganlinin-yeri-belirlendi/
  7 0 ...
 • Son 5 yılda gözlemlediğim üzere boş beleş ve oldukça gereksiz bir eylem olmuştur. Nerdeyse bütün bölümlerin puanları öğrenci çekebilmek amacıyla düşürülmüştür. Bunun neticesinde de sansa bala barajı geçen herkesin üniversiteye adım atmasina neden olmuştur bu durum. Universitelerin hiç bir ehemmiyeti kalmamıştır bu sebepten. Ne kadar az kişi girerse o bölüme o bölümden o kadar nitelikli ve donanımlı mühendisler mimarlar öğretmenler iktisatcilar çıkar. Bir bölümde 100 kişi var ama 3 sınıfa gelindiği vakit 25 kişi geçiyor sadece. Gerisi dedıgim gibi boş beleş, ailesine zarar ziyandan başka bir getirisi olmayan, okuyor gibi görünüp makara kukara peşinde gezen insanlarla dolu.
  3 0 ...
 • --spoiler--
  mevzu çıksın diye taytay'ın okulda oynadığı okul basket takımında yer alan elemanların adeta topluca sarmaşık'a taşınmasıyla yeni sezona giriş yapan dizi. elemanlardan biri de hannibal lecter tadında psikopata bağlamış. bu arada komiserin sarmaşık'a her seferinde siren çala çala uzun bir polis arabası konvoyu ile gitmesi yarmıştır.
  --spoiler--
  8 0 ...
 • Erdemli bir insan olmak.

  Yerdeki ekmeğe basmama hassasiyeti gösterdigimiz kadar yalan, iftira, dedikodu, ikiyüzlülük,kötülük, kötü söz, insanlarin arasini bozacak kötü eylemlerden uzak durmak.
  Birbirimizi anladığımız, öfke, kin ve nefret söylemlerinden uzak durdugumuz ve bizi biz yapan değerlerimizi öne çıkararak, gerçek anlamda saygı ve sevgiyi ögrendiğimiz zaman gercek bir müslüman oluruz.
  7 0 ...
 • Kağıdı boşver çıkınca sabunlar yıkarsın elini, o el ne pisliklere bulaştı gaita hafif kalır da. Hayır Anlamakta güçlük çekilen durum şudur, bazılarının sanki "misafirlikte tuvalete gitmek ayıptır" gibi önyargılı davranmasıdır. Sanki biz uzaylıyız. ihtiyaç olum bu ihtiyaç. Keyfimizden şey etmiyoruz ya.
  6 0 ...
 • (#40265861) hayal aleminde gezen yazar.

  Suriye, abd’nin projelerine teslim olmadı demiş. Suriye’nin kendisi proje olm. :) Osmanlı’dan kopan arap ülkelerinin neredeyse hepsi ingiliz ve amerikan kuklasıdır. Bu ülkelerin bayrakları bile ingiliz tasarımıdır. Batı uşağı yöneticilerle idare edilir.

  Savunduğu mel un ve babası denen hafız esad deyyusunun Suriye seçimleri’nde ne kadar rey aldığına gidip baksın bir zahmet.

  Rte’nin kazandığj Her seçimden sonra “oyları çalıyorlar yhaaa.” diye yaygara yapan bu zümre her seçimde %95 oy alan beşar esad’ı halk yanlısı olarak görüyor. Bir de fotoğraf paylaşmış. Yanındaki halkmış. Bu zekâyla nasıl yaşıyorsun anam babam sen?
  0 0 ...
 • Amk böyle cipsin ben nasıl bi tadı var lan bunun resmen silikon kokuyor bunda kimin emeği geçtiyse hepsinin amk.
  0 1 ...