• Her konuda eşitlik isteyen Manyak feministlerin görmezden geldiği durum. Hani kadın - erkek eşitti ? Neden kızlar birbirini rahatça öperken, erkeklerin bu davranışı toplum tarafından yargılanıyor?
    5 0 ...
  • Göz rengi ile değil, karakter ve yapı ile alakalı olan durum.

Yeşil gözlü biri olarak, sürekli çevremdeki insanlardan bu kadar saf olma, çok safsın, iyi niyetini insanlar kullanıyor gibi tepkiler aldım. Bunları hayatımın her döneminde ve çok farklı kişi ve kişiliklerden duydum. Şimdiye dek bir kişiden bile böyle bir geri dönüt almadım.

Demek ki neymiş? Yeşil gözlü olmak ile değil karakter ve yapı ile alakası varmış sinsi, bencil ya da ukala olmanın.

Mavi gözlü kuzenim var, şeytanın aklına gelmeyen fesatlık onun aklına gelir ama bu onun göz rengi ile değil, karakter ve hayata karşı duruşu ile alakalı bir durum.
    7 0 ...
  • yeni nesil kızlardaki "orospuluk" kadın özgürlüğü, feminizm gibi bilimum özgürlük safsataları yüzünden artış göstermiştir. istediğime elletirim istediğime belletirim felsefesinde yaşayan bu zevat nesil böyle başına buyruk hareketler yapmayı marifet sanıyor. açılıp saçılıp götüne gösterilen ilgiyle kendini güzel sanıyor.
    zaten her şey tv denen o kara şeytan kutuda başlamadı mı? filmlerin dizilerin içeriği bile ren geyiğindeki boynuzlardan daha fazla boynuz içeren heriflerle dolmadı mı? aldatmayı , başkalarıyla sikişmeyi marifet gösteriyolar. eee kız dediğin yaratık zaten yarım akıllı değil mi? zaten esen rüzgardan bile etkilenmiyr mu? tamam gidin istediginizle sikişin. sikişin amk sikişin. sonra 25 yaşına gelmeden kocamış karılar gibi hayata duygusuzu ve anlamsız gözlerle bakın. ruhsuz ruhsuz dolaşın.
    13 4 ...
  • bu teknoloji bunları öyle bi' hale getirdi ki orospu gibi giyinmek, sokak ortasında yiyişmek, göbeğini açmak, dudak büzüp foto atmak, sevgilisiyle mesajlaşmalarını ifşa etmek normal hale geldi. en namuslusu ilgi orospusudur. hadi eyv.
    22 8 ...
  • Aile Bakanı Betül fatma sayan'ın devlet bütçesinden düzenlediği iftardır.

iftar menüsüne baktığınızda bir an "yemekteyiz" yarışması gibi gelebilir; ama değil!

Oruç tutmak yoksul insanları anlamak içindir evet!?

135 bin tl lik iftar organizasyonu

Kaynak: https://www.google.com/am...5_bin_liralik_iftar_.html
    19 0 ...
  • size bir yerlerde sevgilim, aşkım diyen masum kadınlar var mk. en çok o zoruma gidiyor.
    23 2 ...
  • pazartesi görürsün kaça sabitleniyor.
    öğlene kadar reis meis kalmaz ortalıkta.
    bugün herkes konuştu, ta erzurum'dan atar gider yaptı gene, eyy fayiz lobisi, eyy dış güşler diye, çomarlara alkışlattı kendini.
    zeybekçi de yine saçmaladı her zamanki gibi.
    stepne yancı bahçeli de dolar alanları vatan haini ilan etti.

erdoğan: "kur artışı faiz lobisinin işi, dış güçlerin oyunu. dolarınızı bozun" diyor.
    https://twitter.com/TRHab...tatus/1000369385368965121

binali yıldırım: "vatandaşın kafasını karıştırıyorlar..."
    https://twitter.com/BirGu...tatus/1000069150448996353

bahçeli: "dolar alanlar vatan hainidir" diyor.
    https://twitter.com/MHP_B...tatus/1000414365999300608

ekonomi bakanı zeybekçi; "sonları yaklaştı, 10 gün içinde düzelir..."
    https://twitter.com/milli...tatus/1000428547020816386

bu saçma açıklamalar geldikçe ve somut adımlar atılmadıkça, yani ülkeyi yönetenler tribünlere oynadıkça dolar falan düşmez...
    bu şu demek, pazartesi dolar 5'i geçer, sonra da tutabilene aşk olsun.
    10 3 ...
  • bir devlet bahçeli beyanı.
    (bkz: ağlama melis)

provokatörler oyumuzu yüzde 3 e indirdiler

kim indirdi senin oyunu yüzde 3'e?
    bütün medya peşinde, hükümet emrinde, devletin bütün imkanları emrinde.

kim indirdi oyunu senin?

sen kendi kendini yedin bitirdin bahçeli.

yüzde 3'ün de altına düşeceksin inşallah...
    18 3 ...
  • 3 gün önce meydana gelen olayda; Hacettepe üniversitesi'ne ait öğrenci yurdunda öğrenci görünümlü sadistler 2 tane kediyi 5'inci kattan aşağı atmış.

Kedilerden biri ölmüş, diğeri ise ağır yaralı olarak yoğun bakımda.

https://www.google.com/am...attan-asagi-atildi-823900

Ulan orospu çocukları, artık şu kedi 4 ayak üstüne düşer, kedi 9 canlıdır klişelerinizden arının. Kedi 4 ayak üstüne düşse bile o kadar yüksekten atarsanız ölür, kedi sizin sandığınız gibi 9 canlı değil soktuğumun beyinsizleri.

Artık şu kendini savunmaktan acizlere zarar veren şerefsizlerden gına geldi. Soyunuz kurur inşallah
    45 4 ...
  • farisa

58.
  • son derece kinci bir insan oluğunu düşünüyordum. meğer sadece kırmak için üst düzey çaba sarfettiği tek insan ben değilmişim.

birilerini savunuyorum maksadıyla insanlara nefret kusuyormuş. içindeki duygunun, psikolojik durumunun normal olmadığına yazılmış olan entrylerle beraber kanaat getirdim.

ciddiye alıp istediğini vermemekte fayda görüyorum. zira böyle takıntılı, içindeki bastırılmaya çalışan eziklik duygusunu başkasının hatalarını arayarak güya kendini rahatlatan insanlar acınası durumlara düşebiliyorlar.

umarım bir yardım alırsın.

bir yazar.

şu sözlükte kankacılık yapacak olan belki de son insanımdır ben, kankalarım olduğunu iddia edip, bir yazarı kıskandığımı, soğuk bir insan olmakla beraber ilgi çekmeye çalıştığımı söylemişti. hakikaten neden farisa yazsana yoruma.

Yazmış olduğun yoruma cevaben:Ben sana küfür etmedim bu güne kadar her ne kadar haddini aşan şeyler söylemiş olursan ol. Aramızdaki seviye ve terbiye farkı ayan beyan ortadayken bana şımarık demek haddine değil. Unutmuşum cahil insanlar kendileri her şeyi bildiğine inanır. Bakıyorum insan sarrafısın. Git, seni buraya bağlayan ne? insanlara olur olmadık her şeyi söyleyip hakkında yazılacak şeyleri merak edecek kadar ezik misin gerçekten? Bir kez daha acıdım hâline. Bence şimdi gidip hakkında yazılan hiçbir şeyi okuma. Bak yine iyi niyetle yaklaşıyorum, kalbin kırılır çünkü. insanları okumaya mecbur bıraktığın kalp kırıcı sözler, kendine söylendiğinde tepkiyi asıl sen gösteriyorsun. Eleştiri alınca büyük tepkiler göstereceğimi iddia etmiştin, henüz o kadar özgüvensiz bir insan değilim. Bakıyorum eleştirilince ortalığı yıkan kendin oldun. Kişi kendinden biliyormuş demek işi. (Uygulama üzerinden girdiğim için yoruma cevabı buradan verebiliyorum.)
    14 5 ...