• millet uykusunu almış yeni yeni kalkarken sizin hiç uyumamış olmanızdır.
    uyku düzeninin karman çorman olmasının bir sonucudur.
    1 0 ...
  • Sözlüğü boş beleş düşüncelerle doldurmaktan yeğdir. Keşke herkes böyle sikse sözlüğü.
    2 0 ...
  • saat sabahın beşi, oturmuşum scorp izliyorum. bir ayağımı duvara dayamış diğer ayağımı dizime koymuşum. bu duvar da yazın serinlemek kışın yine serinlemek için bire bir, her daim işime yarıyor tırtıklı duvarım. her neyse izlemeye devam ediyorum, kimi duyar kasmış kimi göğüs dekoltesi ile konuşmuş vs. gezinirken birine denk geldim çok da tanıdık geldi. girdim profiline, diğer scorplarına baktım, baya da komikti. şu komikti yalanına da tavım he, ne komiği ya baya bildiğin yakışıklıydı. Naluu dedim ne yap et tanış bu yüzyılın en yakışıklı beyaz tişörtlü erkeği ile. çocuk hakkında az çok fikir sahibi olabilmek adına neredeyse ergenlik dönemlerinde attığı scoplarına kadar izledim. izlerken darwin'in evrim teorisine kanıt da buldum, çocuk kurbağadan maymuna maymundan insana dönüşmüş resmen. hadi bilimsel yönünü sal gitsin, gelecekte daha güzel bi kadın olacağıma olan inancım ikiye katlandı, beş dakika sonra yersiz bir özgüven sahibi oldum. bu özgüvenle geldim ve diyorum ki " imam hatipler kapansın"
    5 0 ...
  • genelde herkes tarafından mütevazi olarak kullanılır ama doğrusu mütavazı dır. onun anlamı başka.

alçak gönüllü, gösterişsiz.
    3 0 ...
  • pkk lı köpeklerin şimdiden "siviller katlediliyor" diye ağlaşmaya başlamasına bakılırsa şimdiden son derece başarılı olduğu kesin olan harekattır.

her kim ki;
    "siviller ölüyor :("
    "savaş olmasın barış olsun :("
    "orda gariban çocukları ölecek :("

diyorsa bilin ki pkklıdır.
    özellikle 3. gruptaki itlere dikkat etmek lazım, onlar pkk lılar şehrin ortasında bomba patlatıp çoluk çocuk demeden katliam yaptığında da aynı şeyleri söylemezler.
    pkk lılar askerimizin canına yeltendiğinde "barış olsun, pkk ile masaya oturulsun, tc teslim olsun" edebiyatı çekerler.
    7 1 ...
  • Bu yazar arkadaşa biri gerçekten komik olmadığını söylesin lütfen. Bunu bu olay için gaza gelip demiyorum. Sözlükte Çok sayıda troll var ve bunun çok az kısmı gerçekten ara ara güzel güldürüyor. Gel gör ki bu adam baya boş öyle böyle değil. Kasma be birader yapamıyorsan yapma. Ülkenin it kopuğa da ihtiyacı var bırak başkaları trollük yapsın. Senin yüzünden diğer trollere önyargılı yaklaşıyorum amk.
    8 0 ...
  • bundan 1 hafta önce gereksiz bi mutluluk vardı üstümde pamuğumun kaybolması ile mutluluğum da gitti, kaç gündür aramadığım mahalle kalmadı, gelmeyince ''bi kediyi koruyamadın'' diye kendime daha fazla kızdım ama bu gece suriyeli bir ailenin yaşadığı evin bodrum katından çıkmış gördüğümde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. o pamuk gibi kedi gitmiş yerine çöplükte yaşayan kapkara, ağzı yara olmuş, salyaları akan, patileri ezilmiş, dişleri ve tırnakları kırılmış, gözleri içine gitmiş, açlıktan zayıflamış, burnu yaradan kapanmış bir kedi gelmiş. o mis gibi kokan kedinin yanına artık yaklaşamıyor kimse. bir insan hiç mi bakmaz bodrum katına ve bir insan bir kediyi ezecek ve ona işkence edecek kadar ne yaşamış olabilir. kaçıyordu, evde durmuyordu ama mama versem de veremesem de her sabah kapının önünde bitiyordu. kendimce şimdilik ıslak bezle silmeye çalıştım, merhem de sürmeye çalıştım ama o kadar canı acıyor ki ellerimi kan içinde bıraktı daha fazla canı acımasın diye bırakmak zorunda kaldım, sevdim öptüm, süt verdim, tavuk verdim, mama verdim hiçbirini yemedi ama normalde içmediği sütü kana kana içti ve gitti. yarın veterinere götüreceğim umarım iyileşir aksi takdirde her insana sevecek ve mama verecek diye yaklaşan o kadar sessiz bir kediye bunu yapanın yedi sülalesini bipleyeceğim. insanların ne kadar kötü olabileceğini tecrübe ederek öğrenmiştim ama afedersiniz bu kadar şerefsiz oğlu şerefsizine ilk defa denk geldim.
    12 0 ...
  • ulan sen nasıl bi döneksin. gidip iki saatte silik yedin diye oraya giden herkesi lanetleme çaban niye.

adamlar protesto için sözlükten uzaklaştılar, aynı sen gibi. ama sen ordan şutlanınca savunduğun adamları satıp, satmakla kalmayıp üzerine silinsinler edilsinler gibi bi kampanya yapmaya calisiyosun.

olm 2 saatte şutlanmayıp bugün orda yazıyor olsaydın şimdi orda ulu'ya sövecektin. kendin şutlandığın için yeni bi kapı olarak bu sefer ordaki insanları gömüyosun.

memati işte, kim kalabalıksa oraya yanaşır.
    27 3 ...
  • verilecek tavsiye bence şudur; bir şeyi yaptığınıza, gittiğinize , söylediğinize vs herhangi bir şey neyse artık, bunun pişmanlığı o kadar da kötü değildir. eğer iradeniz sağlamsa, pişman olup, bir daha o yöne bakmayarak yapmayarak, bulaşmayarak vs vicdanınız rahat eder. ama iyi bir şeyi, yapmadığınıza, söylemediğinize, gitmediğinize, vs pişmanlık, bu pişmanlık kötüdür işte. çünkü, o istediğiniz iyi şeyin, bir daha fırsatın ayağınıza gelip gelmemesini bilemezsiniz. gelir veya gelmez. içi kemiren de budur zaten. pişman olmanın en kötü hissi. pişman olmak istememek, çok lüks bir şeydir bence. hayatın ne getireceği belli olmaz. olmak istememeye yoğunlaşmak yerine, kendinizi geliştirmeye bakın. o kadar da irdelemeye gerek yok yani, demek istediğim.
    19 0 ...
  • inkar edilemez gercektir.
    Baska hesaplar acarak sozlukte saklabanlik yapiyor y@vsaklar.

Edit.ornek asagida.

Edit1.evet lan ozledim, alkolik pust unu gelsin. Tengiri ozlemedin, onu kavak tepesinde hoplaticam, mel mel i ozlemedim onu hep kiz zannedip maus ile nickk ini oksayoip otusbir cekiyodum. Agliyommmm amk.
    11 4 ...