• aynısını bu kış polarla yaptım. yapıştı sözlük, mutlu olunca parça pinçik yapacağım bu lanet şeyi ve kurtulacağım işte az kaldı inanıyorum ben!
    0 0 ...
  • Kadın-erkek yaşadığımız, geleceğimizi de topyekûn etkileyen en büyük zorluk. Kariyerinizden tutun insan ilişkilerinize hatta evliliğe kadar geleceğinizi etkiliyor bu olay. insanlar, belli bir yaşa geldiklerinde kendini tanır ama toplumda kabul görmeyeceklerini düşünerek yanlış seçimler yaparlar. Bazıları ise (özellikle erkekler) kendilerine belli bir yaşa kadar verilen insiyatifi tepe tepe kullandıkları için davranışları artık alışkanlığa dönüşür. Ve belli bir yaştan sonra bunları değiştirmek çok zordur.

Örneğin 30'una kadar tek amacı gezmek, eğlenmek ve cinsel ihtiyacını gidermek olan bir erkek düşünün. Bu erkek standart bir türk kızıyla evlendiğinde mutlu olmayacaktır. 30'una kadar gezen bir erkek, hele de çocuğu olunca eve bağlanacak ve eski hayatını özleyecektir. Bu bırakın evliliğini, işini bile etkileyecektir. O yüzden olduğunuz gibi olun. Zevklerinizi bilin. Seçtiğiniz insan, seçtiğiniz hayattır. En büyük kazığı kendi kendinize atıyorsunuz.
    1 0 ...
  • Baş belası bir durum. Avcumun içine aldım hohlayarak ısıtmaya çalışıyorum ama adeta erimeyen bi buz kütlesi gibi. Yorganın altına kafayı sokmadıkça ısınmıyor.

Edit: minicik burnum var aq.

Busee yaparım kesin ben onu. Dur örneğini çıkarayım...
    5 1 ...
  • gezinti, claude monet
    gecenin tablosu
    empresyonizmin öncüsü monet'in tüm eserlerinde olduğu gibi, oğlu ve eşini resmettiği bu tablosunda da; içinden geçtiği renkleri parçalayan ışık insanın gözünü alırken, güneş içini ısıtır adeta. ayrıca perspektifi çok güçlüdür.

yaşadığı dönemde iki defa katarakt ameliyatı olan monet için izlenimcilik akımı, bir tesadüf müdür yoksa bir kader mi bilinmez ama bu göz kusuru onu büyük bir sanatçı yapmıştır.
    13 1 ...
  • Bizde Rusya ya gideceksek olur tabii ki. Ulan kara kuru erkek geninden bizde bıktık. Biraz da beyaz tenli bebişlerimiz olsun aq.
    6 1 ...
  • Bir sebebi yok aslında amaçsız gıcık oluyorum. Sözlüğe 20 bin nickle gelip gitmek bence tuhaf psikolojik bir sorunun var. Ben de sözlükte birileriyle tabii ki görüştüm hatta sevgili de oldum ama kimse benim hakkımda kötü bir şey ne yazabilir ne söyleyebilir farkımız burda başlıyor.

Kasapcim muck.
    7 3 ...
  • He amkoğlu He..
    Ulan senin taşşağa sardığın filmin ilk bölümünü bile 646 bin kişi izlemiş Türkiye’de. Dünyada ise yüz milyonlarca insan.

Senin köpek olduğun reisinin hayatının filmini ise Türkiye’de 189074 kişi izlemiş.

Neden biliyor musun ?

Açsınız oğlum.. sinemaya dahi gidecek paranız yok.
    Biat kültürü ile hayattasınız çünkü.
    6 1 ...
  • muhalif atayiz komünis allahsızları şoke edecek sürprizlerdir.

21 şubat 2020 cuma günü reisimiz önce şam'daki emevi camisinde cuma namazını kılacak, burada okunacak kuran tilavetinin ardından selahaddin eyyubi'nin türbesine gidilip fatiha okunacak.

bütün bunlar bitince de şehirlerin meydanlarına kurulacak dev ekranlarda kabataş görüntüleri yayınlanacaktır.

kaynak: reisimizin ta kendisidir.
    https://streamable.com/7x4jw
    13 1 ...
  • vay be...

bakın bahçeli'ye bu sözler söylendiğinde, bahçeli'yi kimler savunmuş burada herkes görüyor.
    başlığa bakın bahçeli'ye söylenen sözlere hangimiz ne tepkiler vermiş görürsünüz.

şimdi bugün bahçeli, kendisine sarf edilen bu insanlık dışı sözlere karşı kendisini savunan bizlere laf söylüyor.

sen kimsin ulan? sen önce git karakterini bir düzelt de milleti öyle ağzına al.

kendisinin onuruna, şerefine laf eden kişiyle kol kola girdi ve kendisini savunan bunca insanı sattı.
    yazık.
    işte bir insanın ulaşabileceği en dip omurgasızlık noktası budur.

bu başlık adeta tarihe düşülmüş bir nottur.

utan bahçeli...!!!

edit: bu adama hala vatansever falan diyenler de bu vatanın ve milletin asıl düşmanlarıdır.
    13 1 ...
  • zübükzade ibrahim tarafından ortaya çıkarılan gerçek.
    gezi parkı çadırında atom bombası bulundu

bunu söyleyen dalyapraklar ve buna inanan ampuller vardı ülkede. hala varlar gerçi.
    9 0 ...