• millet ittifakı adına verdiğimiz taahhüttür.

aktroller, korkmayın.
    söz veriyoruz, size insan gibi davranacağız.

yaptığınız kansızlıkları, şerefsizlikleri yüzünüze vurup sizi utandırmayacağız.
    makarnaya, kömüre, bir cezve kahveye yıllarca milletin geleceği ile oynadığınızı, yoksulun yetimin hakkının "bu milletin amına koyacağız" diyenlere yedirilmesine sebep olduğunuzu kafanıza kakmayacağız.

sizi insan yerine koyacağız.
    sahibinizin yaptığı gibi size köpek muamelesi yapmayacağız.

size millet ittifakı sözü.
    size şerefli bir yaşam vaad ediyoruz.
    şerefinizi de yanınıza alın ve artık vicdanınızın sesini dinleyin.

siz köle değil, insansınız.
    insan gibi yaşamaya ihtiyacınız var.

24 haziran'dan sonra size insan muamelesi yapacağız.
    sözümüz söz...
    14 10 ...
  • Sanırım artık tayyip gitti.
    Artık bundan eminim.
    24 hazirandan sonra aktrollerle eğlenmek çok zevkli olacak.
    Dur bi orgazm sigarası yakayım.
    Ohhh yaktım evet.

nasıldı o şarkı ya?
    hah buldum;
    bay bay hepiniz, hello loliniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=OstYFFwsyRc+

hadi bay bay...
    18 3 ...
  • Dünyanın neresinde olursa yaz mevsiminin tatil anlayışını benimseyememek, bunlardan hoşlanmamaktır. Denize girmeyi; kumsalda güneşlenmeyi, koşmayı ve yaz tatil beldesi olarak adlandırılan yerleri sevmemek.

denizi izlemeyi ve soğuk havalarda sahilde olmayı severim ama kendimi bildim bileli denizde yüzmekten, güneşlenmekten hoşlanmam. Aslında sıcağın kendisinden hoşlanmam. Antalya, bodrum vb. Yerleri hiç mi hiç sevemedim. Yaz tatili denince akla gelen bu şeylerden çok sıkılır ve kaçarım.

tatil denilen şeyin bunlarla sınırlı anlayışından olsa gerek tatilde yapılabilecek onca şeyden habersiz gibiyiz. Hoş ben bir sandalyede sınırsız kahve, sigara ve düşünce uğraşı ile çürümek kadar hiçbir şeyden zevk almam ama yine de bu tatil türlerinden başka şeyleri yapabilirim. Tabii avarelik ve öylece oturmayı hiçbir şeye değişmem.

vallahi eğlenmeye bile üşeniyorum.
    19 3 ...
  • ece ayhan

175.
  • Hayatı boyunca yoksulluk ve Sefalet içinde yaşayan şair; son dönemlerinde yattığı hastanede huysuzluğu ve aksiliği nedeniyle kendisini sevmeyen ve hizmet etmek istemeyen doktor ve hemşirelerin kötü muamelesine maruz kalır. Bunun üzerine refakatçisi ve arkadaşı ayhan bozkurt'a; dönemin başbakanı olan yakın arkadaşı bülent ecevit'i aramasını söyler. Ertesi günü hastaneye başbakanlıktan telefon gelir. Bizzat kendisi arayan bülent ecevit şair ile hasbıhal ettikten sonra ayhan, özel odaya alınır. Tüm hastane masrafları karşılanır ve kendisine her gün en sevdiği tavuklu pilav servis edilir.

Biricik ikinci yenimizin, şiiri acıyla yoğurulmuş sürrealist şairidir. Bazı şiirlerini anlayabilmek ciddi kafa yormayı gerektirir.

(bkz: şiirimiz mor külhanidir abiler)
    17 3 ...
  • Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
    21 3 ...
  • Yazar kuzenim Jessica day'le yüzyüze yaptığımız eylem. Sadece 2 ya da 3 kere yaptık zaten. *

Önce buluşulur.. sırasıyla gündelik hayat, dersler, müzik, sinema ve ilişkiler konuşulur. Daha sonra Kahve yapılır ve sıra sözlükle alakalı konuşmaya gelir.

Arkaşlar hepinizin dedikodusunu yapıyorum demek isterdim ama sadece kötü sözlere dedikodu dendiği için ve ben genelde herkesin iyi yönlerini söylediğim için bu sayılıyor mu??

Sadece sözlüğün elitleri, minnoşları ve ilgi çekmek isteyen yazarları hakkında güzelce konuşuyoruz.. eveeet hatta yakında altın günü yapabiliriz.

Katılmak istiyorsanız Nütfen bize ulaşmayı unutmayın. iyi günler. *
    21 3 ...
  • Ustalıkla hazırlanmış kara propaganda materyali. "goebbels" görse hayranlık duyardı!

Yalnız dikkat edin hiç bir broşürde iyi parti ya da chp logosu yok. "iYi"yi "IYI" olarak yazmışlar. iktidar değişince alacakları cezadan mı sakınıyorlar?

(bkz: halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu)
    11 0 ...
  • elimizde karne ve bidonlarla başında zalım cehapelilerin kırbaçlar ile beklediği çeşmelerden taşınan sular ile. çok zor günlerdi. sene seksenlerin sonu. evdeki "küvetimizde" sıra ile yıkanırdık. adam başı 1 su bardağı su düşerdi..
    11 0 ...
  • aktrollerin gerektiğinde ne kadar yalancı, iftiracı ve yüzsüz olabileceklerinin bir kanıtı.

buna ben aktroll yüzsüzlüğü ve asla utanmaz çomar iftiracılığı diyorum.

https://www.ahaber.com.tr...cesi-tavla-partisindeymis

bakın şu linkte, güya 15 temmuzda okey oynayan bir fotoğrafı var m. ince'nin. ulan 15 temmuzda montla mı oturuyor herkes?

http://www.haber7.com/ic-...-ince-kahvede-okey-oynadi

29 aralık 2014 tarihinde yapılmış bir haber ve atılmış bir tweet. darbeden 2 yıl önce, bir kış akşamı.

işte aktroll yüzsüzlüğü ve çomar iftiracılığı budur.
    12 2 ...
  • instagram

1879.
  • iyice şam şeytanı engerek or.spularıyla dolmuş eplikeyşındır.

başka uygulama varsa yükleyip gidicem ya. yeter.
    "kocişine yemek hazırlamış" bu sabah şıllık.
    bacım o yarmadan "kociş" olmaz olsa olsa "kocamsı" olur.
    10 1 ...