• https://galeri.uludagsozluk.com/r/2160167/+

Hepsine diyorum da. Bu başkaydı. insan gibiydi ve dükkanımız etrafındaydı. Yok artık. Öldü mü, topladılar mı bilmiyoruz. Epeydir görmüyorum. Üzüldüm şimdi mazideki bu gifime denk gelince.

insana el uzatınca oralı olmuyor bazen, şuna bak. En muhteşem dost.
    3 0 ...
  • bazı orospu evlatları atatürk ile apo yu chp nin yanyana getirdiğini ima etmiş.
    ulan orospu çocukları, apo nun mektubunu trt de mozambik liberal partisi mi okudu.
    osman ecalan'ı trt ye kim çıkardı. 2013 te diyarbakır'da megri diye bağıran kimdi amk pezevenkleri.
    12 5 ...
  • Cümlenin öğeleri gibi mi. Nerede olacak sözlükte. Tabi ben bilmem o kendini biliyor iyi bilir.
    3 0 ...
  • TCK m.216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    2 0 ...
  • Ablamın düğününde halay çekerken yere düşmüştüm. Düşerken de tutunma refleksi yüzünden domino taşları misali kendimle birlikte üç kişiyi daha yere indirmiştim. Bunlardan biri de biricik ablam yani gelin hanım idi.

On yıl geçti, ne düğünler gördüm ama halay çekemedim. Demirel'in Ecevit'in siyasi yasaklı olması gibi halaysal yasaklıyım ben. Çektirmiyorlar. "Sen git şu köşede kendi kendine sallan." diyorlar. Sallanıyorum da yalan yok.
    6 0 ...
  • Taner Yıldız: "eğitim seviyesi yükseldikçe ak parti'nin oyları düşüyor

•Apr 7, 2015

Enerji ve tabii kaynaklar bakanı Taner Yıldız: eğitim seviyesinin arttıkça ak partinin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz .

https://www.youtube.com/watch?v=Cn2-QhSUFU8

kılavuzu ....
    4 1 ...
  • Sıramı beklediğim, gelince olmayı planladığım aşı.

*Çip takacaklarmış. Bana takılacak çipe yazık amk. Boşa masraf. Zaten robot gibi, mal gibi yaşıyoruz hepimiz.

*kısır yapıyormuş. 2 tane dünya güzeli kızım var. Biri terminatör. Bundan sonra çocuk düşünmüyorum zaten. Sorun yok.

*dna'yı bozuyormuş. Bir kere dna üzerinde kalıcı etki bırakmadığı açıklandı. Olsa bile ambalajlı yediğiniz gıdalar bundan daha tehlikelidir. Bimde satılan krinkıl marka çubuk krakerdeki maddeleri okusanız 6 ay bulanık sıçarsınız.

*Bill Gates bu aşıyı finanse etmiş. Arkasında Bill amca varmış. Bunu yazdığın laptop'u bakkal Ahmet Amca yaptı sanki amk. Biz bu adama domalalı 20 yıl oldu zaten. Artık çok geç. Donumuzun rengini biliyor.

insanlar ölüyor. Şu aşı asıl gelmesi gerektiği zamanda gelse ve etkin aşılama yapılsaydı onbinlerce insan hayatta olurdu. Ben ölümden ya da hastalıktan korktuğum için değil, belki farkında olmadan başkasına bulaştırırım diye oluyorum. Bir kez hastalığı atlattım zaten. Bende bile 1 senedir tat koku yok. Yaşlı ya da hasta insanların vebali olmak istemem Allah korusun.
    4 1 ...
  • Tedavisi zor ve ağrılı geçen bi hastalık ve malesef çözümsüz bi illet
    Kemoterapi alırsınız ayda 1 vücuttaki en zayıf yerinizden yara olur 1 hafta etkisi sürer halsizlesirsiniz devamlı bi uyku hali olur vücut direnciniz düşer tam iyi olursunuz yeni seansın zamanı gelir
    Bi yeri temizlerler 6 ay sonra baska bi yerden baş gösterir ciğerinden parça alırlar bu sefer ters tarafta çıkar
    Göğüs ve sırt ağrısını tahmin bile edemezsiniz
    Allah düşmanımın başına vermesin.
    4 0 ...
  • Hee o anlamda.

Sevgili deyzi, çocuğa da bize yaptın gibi her gün 32 dakikalık ses kaydı attıysan o da adile naşit'ten kaçan tarık akan gibin kaçar böle. Yakışıklıysa vazgec bu sevdadan belki benle evlenir.
    10 2 ...
  • --spoiler--

işten çıkardığı binlerce kişiden biri

--spoiler--

hayatınızda bir defa doğru konuşun be oğlum. 1 kere bak. mart ayının son günü seçim yapılıyor. chp kazanıyor ama akp beğenmiyor seçimi tekrar ettirtiyor. 2-3 ay sonra seçim tekrar ediliyor gene chp kazanıyor. ama o da ne ? 2 seçim arasında belediyeye 2-3 bin kişilik yeni memurlar alınmış. bunu tespit ediyorlar doğal olarak adamlar dağda koyun otlatırken bir anda gelip belediye başkanı olmamışlar neticede. sonra onların bir kısmını çıkartıyorlar doğal olarak ama bu seferde akp liler ayaklanıyor "seçimi kazandılar işten atmaya başladılar" diye. belkide o alınanlar tamda bu yüzden alındı belediyeye. neticede karşında "seçimi kazansalar bile çalıştırmayacağız topal ördek olacaklar" diyecek kadar akıldan izandan uzaklaşmış adamlar var..

mansur yavaş da belgeleri ile suratlarına vurdu bunların işe gelmeden yıllardır maaş alanları. 10 bin liraya çalışan çaycıları belediye binasının yerini dahi bilmeden ayda 8-10 bin lira maaş alanları. bunların hepsi yalan mıydı yani anasını satayım. 1 kişi açtığı davayı kazanınca diğer 2000 kişide mi mağdur edilmiş oldu yani.
    6 2 ...