fenerbahçe

18509.
  • 2020-21 sezonu 19.hafta.

en çok gol atan 3.takım. (bjk 45, gs 40, fb 39)
    averajı en yüksek 3.takım. (bjk 23, gs 23, fb 16)
    en az gol yiyenler arasında 6.sırada. (19 maçta 23 gol yemişler, orta sıra takımlarında daha az yiyen var)
    topla oynama istatistiğinde %51.7 ile 6.sırada.
    isabetli pas istatistiğinde 6.sırada.

gol krallığı
    boupenza 13,
    larin 12,
    maxim 10,
    aboubakar 10,
    diagne 9,

fenerin en golcüsü pelkas 4 golü var ilk 15'te bile yok.
    7.hafta lider alanyaspor'un göztepe deplasmanındaki maçı izmir depremi nedeniyle ertelenince 2 günlüğüne 23 nisan çocuğu gibi lider oldular ondan başka lider oldukları bir hafta yok.

liderlik? yok. geçici 1 hafta
    en az gol yiyen? galatasaray
    en yüksek averaj? galatasaray
    en çok gol atan? beşiktaş
    en çok topla oynayan? alanyaspor

hiçbir şeyin en iyisi değiller.

özetle: başakşehir maçındaki gibi skandallar olmazsa bu performansla muhtemelen ligi 4. veya 5.bitirecek takım.
    istatistikler birkaç hafta yanılır sonra yerini bulur.

https://tr.whoscored.com/...rkiye-Super-Lig-2020-2021
    2 1 ...
  • 23 ve 27 yaşlarındaki kadınların verdiği zevki vermez. 27 yaşıma göre biraz sıkıntılıydı, ama 18 yaşındayken 23 yaşındaki bir kadına tutulmak benim için muazzam bir deneyimdi.

umarım tecrübe edersiniz ne diyeyim?
    1 0 ...
  • Kadınların kendisine ilgi duyan adamı 1 km öteden fark ettiğini bilen,

kadını herhangi bir iletişim çabası içinde görmediği için kendisine ilgisi olmadığını düşünen,

Amına korum böyle işin deyip kadını zamparaların kıllı kollarına bırakan erkek.
    3 0 ...
  • https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120403/+

şu resmi attığım bir başlıktan gelen "ojeler de pek güzelmiş : ) )" mesajından sonra hafiften dahil olduğum yazar grubu. hadi her yerde kullanılan bu "meme"i bilmiyorsun diyelim. yahu fotoğrafta çılgın bir motion blur var, odakta komik suratlı bir kedi var buradan nasıl teftiş ettin o ojenin güzelliğini be adam?

bu mesajın yarattığı şokla bir süre girdiğim her entrye "öncelikle erkeğim,.." diye başlamayı bile düşündüm.

hala da kötü bir fikir gibi gelmiyor.
    5 0 ...
  • “Maalesef kaybettik onu, çok üzgünüm”

Bu mesajı aldığımdan beri kendime gelemiyorum. Akşamdan beri kendimde değilim. Başka bir yer mi burası? Başka bir bedende miyim? Başka bir hikayenin hüznüne mi kaptırdım kendimi? Anıların ağırlığı koca bir dünya yük oldu üzerime. Ne kadar dayanabileceğim onun ardından Seni de kaybetmiş olmanın eksikliğine? Onca planlarımız, onca hayaller hepsi uçup gitti mi seninle birlikte? Gene günün en olmadık anlarında arayıp amma da kafanı şişirdim kanka desen keşke. Benden önce ölme, ölüm düşüncesini unut lütfen deyişini nasıl silebilirim aklımdan? Söyleyecek onca şey varken nasıl susabilirim ardından... orada bir yerlerde gülümseyen sensen bilebilsem keşke.
    8 0 ...
  • siyaseti bu yüzden sevmiyorum hepsi aynı bok. bir iyilik mi yapılacak hemen taş koy. mesela zamanında bir belediyeden burs çıkmıştı ünideyken başka hiçbir yerden burs alamamıştım kyk bursunuada yaşım tutmuyordu. ailemin de o aralar maddi durumu kötüydü.

ne yaptı siyasi partinin biri belediye bursunu iptal ettirdi niye sırf karşıt parti diye. burs alıyorum diye o partiye oy verecek kadar beynini kiraya verecek bir insan değilim.

sonra ülke gelişmiyor tabi gelişmez. biri iyi bir şey yapacak baktı oy kaybediyor ya da karşıt görüşlü hemen saldır.
    4 1 ...
  • Metalci şahsımı etkileyen kamuran Akkor şarkısıdır. Ulan böyle de güzel şarkı yapılır mı ya? Yapmış işte kamuran abla. Rakıyla dinleyeceksin, bu sayede şişenin dibini de bulursun. Öyle etkileyici bir şey. Sözleri de muazzam.

Şarkının sözleri:
    --spoiler--
    Diyorlar ki sen delisin, hiç bu kadar sevilir mi?
    Değmeyecek biri için, gurur yere serilir mi?
    Değmeyecek biri için, gurur yere serilir mi?

Bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni

Değersiz mi benim aşkım, yalanlara kattın beni
    Dost üzülür, düşman güler, böyle derde gülünür mü?
    Bilseydim hiç sever miydim aşkın sonu bilinir mi?

Umudumdun, dileğimdin, sen benim göz bebeğimdin
    Seni kimler değiştirdi, yüreğinden attın beni
    Seni kimler değiştirdi, yüreğinden attın beni

Dost üzülür, düşman güler, böyle derde gülünür mü?
    Bilseydim hiç sever miydim aşkın sonu bilinir mi?
    --spoiler--
    https://youtu.be/oKMgBYS6MZA
    5 3 ...
  • Olta başlık resmen amk. Başlığı açan eleman da az fena değil yani.
    Panpa şimdi dağınık evde mi oturmayı tercih edersin yoksa derli toplu ev mi istersin? ikisini de dene tarafını seç. Bu sütyen pezevengi hatunların dağınık memelerini topluyor tek faydası bu. Bir de bu destekli sütyenler küçük memeleri de büyütüyor. Biz de ona dolandırıcılık diyoruz. Neyse neyse daha derinlere inmeyelim.
    11 2 ...
  • Geçen gün özel mesaj yoluyla kalbin temiz kız senin diyen yazar. Galiba bana yürüdü sözlük.
    4 0 ...
  • Icmek diyecegim ama masumane kaldı. Entrylerden de anlaşılacağı üzere küfretmekmis. Ben bu gune kadar belki istisna vardır tabi bilemem. Ama hiç başörtülü savunan solcu görmedim okullarda. Solcu ya da sağcı birbirimize sen insansın yok ben daha insanım demeden saygı gösterebilirsek, anlamaya calirsak herşey daha güzel olur.
    6 2 ...