• Kıskanmak ve paradan söz ederek kazanmaya çalışmak ozguvensizlik olmuş.

Yanımızdaki kadın donla gezsin, biz de tamam diyelim.
    Oldu, başka?
    4 2 ...
  • Elbette yoktur, tartışılmaz bile.

Lakin müzikli mekânlar, barlar, alkollü ve müzikli restaurantlar, mahalle ya da sokak ortasında, evlerin dibinde olmuyor zaten, bu mesafeye dikkat ediliyor.
    Ayrıca ses ayarı, mekanın ses izolasyonu yapılması gibi kurallar da var.
    Kurallara uymayanların da mabadlarından kan alınıyor zaten!
    En çok denetim gören, iflahları kesilen işletmeler bunlar.

Herifler, bu ülkede, denetim boşluğundan her haltı yapıyor, ayıplı mal satıyor, eşek eti sucuk pazarlıyor, içinde süt olmayan peynir üretiyor beeee!
    Arı olmadan bal üreten bir ülkeyiz yahu, daha ne diyeyim?!
    Müzikten rahatsız olana kadar, bu vahametlerden rahatsız bu millet, emin olun!
    Ve daha bir sürü şeyden...

Yapmayın Allah aşkına! Karşıdan bakılınca ebleh mi görünüyoruz?!
    Hep bahane, hep bahane....
    5 0 ...
  • küfür eden, her ne olursa olsun bloklanır. bu böyledir. eskiden bir eleman bana özel mesajdan "o yazıyı sil haksızlık ediyorsun" demişti. ben de kendisine "siktir git mına koduğumun yavşağı" demiştim. cevap bile vermedi. 7 gün çaylak kaldım. büyük hüzündü. ki yazıda gerçekten haksızlık etmiştim. fakat kaos kovalamak için troll bir hamle yapmıştım. halbuki o da bana küfür edecek. tel ver falan diyecektim. adres ver falan diyerek ilkelleştirecektim. ama işte adam hala unutamadığım bir ders vermiş oldu bana.

5. nesil yazar'ın beyni uyuşmuşsa, bizim beyinler comolokko oldu galiba.
    2 1 ...
  • şener şen beş gömlek daha üstün bir oyuncudur, şener şen giydiği her gömleği üzerine cuk diye oturtmuştur,yeri gelmiş ağa olmuş,yeri gelmiş kurnaz bir dolandırıcı, dürüst bir devlet memuru, bir entelektüel, kabadayı,askeriyede kumandan,zabıta amiri,domuş şöforü , bakkal.... burada ağa rölüne bir parantez açmak gerekir, kibar feyzo filminde çıkarcı düzenbaz bir ağa rolünü oynarken, Züğürt ağa filminde saf iyi niyetli ağa rolünü oynayabilmiştir, yani oyunculuğun oyunculuğunu yapmıştır, aldığı her rolü hakkıyla oynamıştır, kemal sunal ise "şaban" karakteriyle özdeşleşmiştir,bunun dışında aldığı rollerde üstün bir oyunculuk yok, kemal sunal'ın daha iyi oyuncu olduğunu söyleyen çoğunluk aslında kemal sunal'ın oyunculuğunu değil şaban'ı seviyor.şaban ile kemal sunal'ın ayrımını dahi yapamayan çoğunluğun yaşadığı ülkeye şener şen gibi sanatçılar fazla gelir.
    7 2 ...
  • ben den 17 yaş büyük bir kadın kankam var sadece ona değer veriyorum. kendisi ne kadar cadı olsa da çok iyi bir kalbi var. arada beni kızdırsa da.

biraz kafadan kontak biri ama dünyalar iyisi biri. hem defne samyeli nden de genç ve güzel gösteriyor. çok ponçik utangaç naif biri.
    0 0 ...
  • evlenirsen masrafları ortaklaşa ödersin para gücünü birleştirip bir nevi imece usülü istediklerine sahip olabilirsin. düzenli ve güvenli seks hayatın olur.

partner değişimi cinsel yolla bulaşan hastalıklara davetiye çıkarabilir. duygularını paylaşacağın bir insan edinmiş olursun.
    kışın yatarken üşümezsin.

şimdi evlendiğin kişiye bağlı iyi biriyse iyi olur. ama evlenmek için evlenirsen ayvayı yersin.
    0 0 ...
  • zombileşiriz, ruhunuzu duygularınız ve insani bağlarınızla bir an da yitirdiğinizi düşünün ve bu etrafınıza veba gibi yayılsın.

hiçbir ahlak ilkesi,
    hiçbir medeni yasa artık umurunuzda değil, tamamıyla özgürsünüz, her şeyi yapabilirsiniz, istediğiniz herhangi birini öldürüp ona tecavüz edebilir ve kalbinizin atışları hızlanırken sonsuz zevk alabilirsiniz, siz bir hayvansınız, ruhu olmayan, düşünmeyen cansız bir yaratık, bir yığın zevk ve acı maddesi. gerçek dünyanın kapılarını açtınız, ona safça gözlerle bakıyorsunuz. diğer herkes aptal olmalı diye düşünüyorsunuz.

bu bahsettiklerim bir iki dizi ve belgeselde çok etkileyici bir kurguyla işleniyordu, bunları yazarken de bazı sahnelerden ilham aldım, inanın hepsi gerçek, zombileşen insanlarla iblis salgını hızla yayılıyor.
    https://youtu.be/pM-_xO-5RoM?t=15
    https://youtu.be/x9C1RCUX_OA?t=472

örümcek ağı misali her insana dokunan bir zehir fırtınasının sonraki durağı türkiye, pencereleri ve kapıları sıkıca örtün, bütün haşmeti ve kudretiyle şeytani bir şey iliklerinize işlemek için burada. kulaklarınız çınlayacak beyniniz düşünmeyi bırakmışken, dişlerini etinize geçirecek, kanınızı ve cennete girmenizi sağlayacak iyilikleri emecek, geriye sadece posanız kalacak yaşıyor olsanız bile.
    1 0 ...
  • Ben mesela, giderim diye tehdit de etmem. Bu kadar yüzden çıktıysa, ya da çıkardıysam ve bu benim kabahatimse, bence ilişki bitmiştir. Hiç itiraz etmeyip, haklısın kanalından yürüyüp, sonra da gitme vaktidir derim.

Bir sözü çok severim; insanlar yavaş yavaş yaşlanıp aniden ölmezmiş; birden yaşlanıp yavaş yavaş ölürlermiş.

Bence ilişkiler de böyle.. bir şey yapıyorsun, o artık tamam dediğin nokta oluyor, bir süre sonra ortada belirgin bir neden yokken bitirdiğinde, karşı taraf şoke oluyor.
    2 0 ...
  • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, HDP'nin kapatılması istemiyle açılan davanın iddianamesinin kabul edilmesine ilişkin açıklaması.

"Siyasi partileri topluma farklı şekillerde tanıtmak veya terör örgütleriyle onları bağlantılandırmak asla doğru değil" diyen Kılıçdaroğlu, sayısız delile rağmen HDP'nin teröre bulaşmadığını savundu.

https://www.yenisafak.com...irmak-dogru-degil-3649411
    4 5 ...
  • Atatürkçü bi tane parti göster bana? MHP mi Atatürkçü bir parti sence? Hani sen mhplisin ya ondan öyle dedim. Mhp seçmeni neden böyle arkadaş ya, cidden çok sıkıntılısınız siz.

Yanlış olan öneridir, tanım yapmadan geçmeyeyim bari.
    7 3 ...