• Ne Fenerbahçe büyüklüğü, ne diyonuz siz amina koyim?

Bundan birkac gun once besiktasa sikli soklu yuruyen siz degil miydiniz?

Bugun o iddia ettiginiz 30 santimlik borularinizla bize dogru 31 cekip, sokmayi iddia eden de siz degil miydiniz?

Noldu simdi amina koyim? Yenilince mi "fenerbahce buyuklugu bir macla kuculmez, iste bu yuzden haddinizi bilmez takimsiniz besiktaslilar" oldu?

Ya ha, ya aahahhahahaah ya bir siktirin gidin allah askina ahahahahahah...
    15 3 ...
  • pepe'siz talisca'siz Beşiktaş'tan 3 yiyen, bayern'den kaç yiyer diye sorduracak bir derbi.

edit:maç sonu mini mini bir kuş konmuştu şarkısı çaldı haahhaahahahahahahhaahahahahah
    15 0 ...
  • bence el ele gezmek, sarılarak uyumak, yemek yemek.
    6 2 ...
  • bahçe veya balkon varsa, ev müsaitse ve tüy de dökmüyorsa pek de zorluk çektirmeyecek mantıklı olan eylem. evin küçük bir bölümünü kedi ile paylaşmayı gerektirir. suyu sevmedikleri için bulundukları yere biraz koku yayabilirler, buna kumunu her gün değiştirmek, orayı sık sık havalandırmak ve oda parfümleri çare olabilir. kedi kumu yerine bir leğende yumuşak toprak da kullanılabilir altına gazeteler de serildiğinde pek sorun kalmaz fakat sağlığı ve sağlığınız açısından barındığı yer her gün temizlenmesi gerekir.

bunu hayvanları eve hapsetmek olarak görenler de var bi bakıma haklılar fakat gel gelelim ki gerçek anlamda herkesin hayvansever olduğu bir ülkede yaşamıyoruz, haberlerde her akşam bir hayvanın zehirlenerek veya işkence ile öldürüldüğünü izliyoruz. kimimiz her gün bacakları araba ile ezilmiş, diğer hayvanlar tarafından yara almış veya şiddet görmüş yaralı bir hayvanı kurtarmak için çabalıyoruz. kedi görünce korkmak başka bir şey ama kediyi sevmediği için öldürmek bambaşka bir olay. gösteriş için eve alıp da heves geçince sokağa bırakmak da o cana edilen en büyük eziyettir.

sokakta yaşamayı seven canların ev ortamına ayak uydurmaları uzun zaman alabilir özellikle de daha önce insanlar tarafından zarar görenlerin kapalı ortama alışması ona gösterilen sevgiye, anlayışa, onu aç ve susuz bırakmamaya, evdeki sessizliğe ve huzura bağlıdır zira ona yüksek sesle bağırılması, kızılması, evdeki veya yakınlardaki bir gürültü dahi onu ürkütebilir ve bir yere sinmesine, saklanmasına veya evden kaçmasına sebep olabilir. fakat ev kedisi gibi uysal olan sokak kedileri de var sanki yıllardır sizinleymiş gibi hemen alışıverir eve.

3-4 senedir evde bakmaya çalıştığım bir kedim kapıyı açık bulduğu an evden kaçıyordu taa ki şiddete uğrayıp ameliyat olunca tedavi için eve gelene kadar, artık kapalı balkonda kendine bir yer edindi çıktığında en fazla sokağı ve gökyüzünü seyrediyor, canı istediğinde çıkıp yemeğini yiyiyor, canı istediğinde gelip kendini sevdiriyor, her şeyi canı istediğinde yapıyor, tek sorunumuz aşırı tüy dökmesi ve annemin hastalığının nüksetmemesi için odaya giremiyor bu yüzden de canı sıkılıyor, tam olarak iyileşince büyük ihtimalle sahiplendireceğim.

üstü kapalı terasımız da köpeğimize ait ama evimiz eski ve küçük olmasaydı da uygun olsaydı sokakta baktıklarımı da eve alabilirdim. bi dönem bulundukları yerde istenmedikleri için sahiplendirmeye çalıştığım sokak hayvanlarına kimse yuva olmak istemedi, cins olup olmadıklarını soranlar oldu, sonra da malûm birçoğu öldürüldü bu yüzden imkânı olanın bir kediye yuva olması hem kendi psikolojilerine iyi gelebilir hem de bir canı kurtarmış olurlar.
    16 2 ...
  • padişah: çekmiyo siktiğimin çölünde!
    vezir: benimki çekiyor valla hünkarım.
    padişah: ne ki senin hattın?
    vezir: hattı ziyade ül sefa
    padişah: ben de ona geçicem. kaç lira ödüyorsun sen?
    vezir: 20 gümüş akçeye, her yöne 1000 dakika, 1000 mektup hünkarım.
    padişah: faturalı mı?
    vezir: hayır hünkarım faturasız.
    padişah: iyiymiş...
    14 2 ...
  • Evleneceği kişinin gözlerine bakmaya bile kıyamayan bir erkeğin kendisinden daha önce ona başkasını dokunduğunu kabul edememesindendir. Ayrıca, annenin eski partnerinin dnasını çocuğa aktarması diye bir durum var. Dileyen arkadaşlar internetten bu konuda yapılan bilimsel araştırmalara ulaşabilir. Son olarak, o muhteşem cümleyle noktalamak istiyorum iletimi. "Bir çaya 5 kişi parmağını soksa pis deyip içmezsiniz ama daha önce başkalarının dokunduğu bedenlere aşk deyip sarılabiliyorsunuz."
    16 8 ...
  • istem dışıdır arkadaşlar.

8 seçim kaybeden birine lider deyip hala tıpış tıpış oy veren bir solcuya gülmeyip kime güleceğiz ki?

eminim kendileri bile aynaya baktıklarında gülüyorlardır ama, bunu burada itiraf edemezler tabi.
    4 4 ...
  • Ailelere bakıyorum da bir hediye gibi çocuklarına fast food yemekleri alıyorlar. Yani hamburger bir ödül. inanılmaz bir mantık hatası var. Çocuklarına aldıkları aslında bir zehir ve bu zehir bir ödül. Acilen sağlık bakanlığının bu duruma el atması gerekiyor. Bunun için kamu spotları yapılabilir, okulda zorunlu eğitimler verebilirler. Şu an bu görülmüyor ama 20 yaşından sonra bu çocuklar mutant gibi olacaklar ve kanser yaşını 20-25 e çekicekler. Bu duruma el atılması şart.
    8 0 ...
  • e tabii kaynağı buldular...

" 1157 de berberiler atlantiği kayıkla geçti!" dediler.

kimse oha madem atlantik kayıkla geçilebiliyodu, neden şarapçı ispanyol tayfası daha sağlam ve büyük kadırgalar yapabilmek için 400 yıl daha bekledi, diye sormadı.

"abdulhamid bir karış bile ülke toprağı hediye etmedi" dediler

kimse, ulan tarihçiler bar bar bağırıyo, o herifin hediye ettiği toprak şu anki türkiye´ nin iki katından büyük, niye o adamları dinlemiyosunuz, demedi.

"lozan bi yenilgidir" dediler

kimse- bizden başka- ulan olm etrafına bi bak, bu toprakları sana o antlaşma vermişti- demiyor...

e durum böyle olunca en kutsal olan "camii"yle en aşağılık olan keraneyi aynı cümle içinde kullanmakta bi sakınca görmezsin.

biz, bu konuya uyanık olmayı başarabilen çevreleri uyarabiliriz,anca. geri kalanı bu adamlara inanır, ve emperyalistlerin uşağı olduklarını , farketmezler bile.
    11 0 ...
  • Kız: babişkocum, sex partnerimin ereksiyon ve erken boşalma sorunu vardı tatmin olmuyordum ben de onu terk ettim iyi yapmış mıyım?
    Baba: iyi yapmışsın canım kızım sana fuckbody mi yok? Annene söyleriz erkek arkadaşlarından birisi ilgilenir seninle.
    Kız: canım babişkom yhaa!
    Baba: sen yeter ki üzülme, vajinismus falan olursun mazallah. Ben kimseye "berktuğ'un kızının düzenli seks hayatı yokmuş" dedirtmem. Sosyetenin yüzüne nasıl bakarım sonra?
    Kız: merak etme babişko vajinismus sorunum falan yok. Hatta bir keresinde üç erkekle aynı anda birlikte olmuştum çok hoşuma gitmişti.
    Baba: gurur duyuyorum seninle
    Kız: babişkom bir şey itiraf edicem sana.
    Baba: dinliyorum canım yavrum beni sevindirecek bir şeydir umarım.
    Kız: öyle sanırım babişko, ben nemfomaniyim (seks bağımlısı)
    Baba: bugün beni çok mutlu ettin yavrum.
    ve baba kız mutluluktan hüngür hüngür ağlar.
    12 14 ...
  • kapat