• "sigar mı? wkzjwjzjwjzjwd

dkzkekzkd
    dkdkzkekdekzmdmz
    dkzzdnzndnzkekxke
    dkemxmemxnemdne
    dkxkdmxmemddemd
    ♪♪♪╮(╯_╰)╭(^ム^)•﹏•♠•﹏•♪
    dkzkskzkwksksks
    ♧◇♧♡-_-!♡-_-!*^▁^*-_-!♧
    0 0 ...
  • işi bilen biri yokladıysa anlayamayabilirsin.

niye anlamak isteyesin?

gece gece hiç işimiz yok mu da niye bu başlıkta senin hanımın götünü tartışıyoruz?

deli sorular.
    1 2 ...
  • Kadınlar bir erkeği provider (sağlayıcı) olarak yanda tutabilir. Buna dual mating strategy (Çift çiftleşme stratejisi) denir.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2133175/+

Türkiye'de bu oldukça yaygındır, kadınlar bırak sevgiliyi evlendikleri adamla bile ilişkiye girmek istemez, keza o adamlar onlar için sadece kaynak sağlayıcıdır. Kadınlar sadece toplumun %10-15'lik kısmını oluşturan erkekleri cinsel olarak arzularlar.

Eğer sizi arzulamıyorsa %15'lik kısımda değilsiniz demektir. Kadınların erkekler gibi farklı zevkleri yok. Belirli kriterler var uzun boy, keskin jawline gibi, tüm kadınlar için aynıdır.
    6 2 ...
  • Akıllı erkektir. Üniversite hayatında düzenli ilişki demek el ayak bağlanması demek fırsat kaçırmak demek çeşit çeşit çiçekten bal yapmak varken tek çiçeğe mahkum olmaktır. Evet.
    4 0 ...
  • Ecevit güzellemesi yapan solculara çok gülüyorum. Adama %1 oy verdiğiniz için siyaset sahnesinden sildiniz hatta 2002 seçimi gelmeden adamın partisinden istifa ettiniz. 99 seçiminde çok yüksek oy alan adamı 3 senede harcadınız. Yaşlandı diye harcadınız desek 3 senede bunamaz bir insan.
    4 0 ...
  • bugün ne yazık ki tatvan'da bir helikopterimiz düştü.
    şu an için 11 şehidimiz var.

helikopterin düşüş saati 14.30...

bu haberin mhp genel merkezine ulaşmaması imkansız.

hadi diyelim ki ulaşmadı.

helikopter düştüğü ve şehitlerimiz olduğu haberi twitterde 17.30'dan itibaren gündem olmaya başladı. bu dakikadan sonra binlerce tweet atıldı.

ilk önce 9 olan şehit sayımız 11'e yükseldi.
    şehitlerimizin arasında bir de kolordu komutanı vardı.

tüm türkiye şehitlerimizin yasını tutarken, aynı saatlerde mhp ne yapıyordu peki???

resmi hesaplarından twitterde gündem yaratma, meral akşener'e karşı twitterde tabela yapma çalışması içindeydi...
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2133123/+

"ülkücü hareketin gücünü" twitterde 2. sıradaki yerlerini koruyarak gösteriyorlarmış...

hey allahım ya.

utanıyorum sizden...
    doğuştan, babadan mhp'li biri olarak.
    1995'ten, 2015'e kadar her seçimde istisnasız mhp'ye oy vermiş biri olarak utanıyorum...

ülkücünün gücü twitterde 2. sırayı korumak mıdır?

ülkücü hareketin gündemi, sarayın sefası bozulmasın diye twitterde saf tutmak mıdır???

ülkücülere, türk milliyetçilerine, atatürkçü, cumhuriyetçi türk insanına diyeceğim tek şey şudur;

--spoiler--
    Kilâb-ı zulme kaldı gezdiğin nâzende sahrâlar,
    Uyan ey yâreli şîr-i jeyân bu hâb-ı gafletden...
    --spoiler--
    14 1 ...
  • heykeli dikilse hayalarına beton yetmez deyiminin vücut bulmuş halidir. Günümüzde Medyada boy gösteren en delikanlı insandır tartışmasız, tam bir dürüstlük abidesidir.
    5 0 ...
  • kodamcasi adında daha önceden ınstagramda haber paylaşmış daha sonradan twitter ve google'da sayfalarını açıp
    genç yazarların buluştuğu web site

az siyaset, çok haber, çok eğlence...

kendilerini şöyle tanıtmışlar:
    "kda "kodamcasi.com" web sitemiz genç yazarları ile birlikte gündeme dair herşeyi paylaşan bir platform'dur."

güzel dizayn edilmiş bir site.
    renkli ve çeşitli.

çarpıcı, kimsenin dile getirmediği konularda "dosyalar" ve ses getirecek-"olay röportajlar" da yer almalı kanımca.

Yazarları:

Mehmet Ali Özkan

Berke Sarıçiçek

Beyza Kara

Baki Karçar

Elnur Kuliev

Emine Gamze Öztürk

Maryam Moradi

Uğur Genç

Pelin Erhan

adresleri:

kodamcasi.com sitesi

twitter: kodamcasihaber
    facebook: kodamcasi
    instagram: kodamcasi

Başarılarının devamını diliyorum
    9 0 ...
  • Sözlük yazarları da çok fena ama ya. Ben başlığıma yazılan her şeyi ciddiye alıyorum. Alıngan bir insanım. Kötü entry beni çok gücendiriyor. O yüzden kimse bana bulaşmasın diye suya sabuna dokunmadan yazmaya çalışıyorum. Yoksa çoğunluğun hakkından gelecek kapasite bende mevcut. Çok uzattım gerekliyse yapılır bence.
    7 1 ...
  • başımız sağolsun.

birkaç sene önce de uludere'de yine aynı tip cougar helikopter kazasında yarbay songül yakut ve tümgeneral aydoğan aydın ile birlikte 13 personelimizi şehit vermiştik.

milli savunma bakanlığı'nın resmi açıklaması şöyle;

--spoiler--
    Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere saat 13.55’te kalkış yapan Kara Kuvvetlerimize ait Cougar tipi bir helikopter ile saat 14.25’te irtibat kesilmiş, helikopterdeki kahraman silah arkadaşlarımızdan 9’unun şehit olduğu, 4’ünün yaralandığı belirlenmiştir.
    --spoiler--

9 şehit, 4 yaralı.

şehitlerimizin arasında bir de kolordu komutanı olduğu söyleniyor. (8. kolordu komutanı osman erbaş)

tekrar başımız sağolsun...
    14 2 ...