• Abimin arabasını almıştım götürdü geniş toprak bir alana gösterdi böyle böyle derken araba passatlı bişeydi neyse dediki çok hafifce pedala bas bende ne kadar hafif bassamda araba uçuyordu bi 10 15 dakka oyalandik sonra ayağım uyuştu pedala yüklendim araba hızlanıyordu abim korkudan bana bağırıyo lan durdur diye frene bastım bunun kafası çarptı başladı sövmeye arabadan indirdi birdahada öğretmedi bende motor aldım zaten.
  3 0 ...
 • -yunus bey iyi günler kampanya için aradım numaranızı turksele taşımayı düşünür müsünüz
  +düşünebilirim en ucuz ne var
  -siz ne kullanıyosunuz
  +1000dk 1000sms 2gb=24 tl sizde kaça
  -hmm bizde aynısı 45 tl taşımayı düşünürmüsünüz
  +sizce düşünür müyüm
  -ama bizde hizmet kalitesi var çok iyi çekiyor...
  +arada iki kat fark var dalga mı geçiyosunuz nasıl kaliteymiş bu
  -neyse ozaman konuşmaya gerek yok iyi günler
  +bb

  mal amuna koyim ayak üstü beni sikicek ulan ben bulaşık deterjanına 20 kuruş zam geldi diye bimi ayağa kaldırmış adamım senin bana söylediğin şeye bak
  8 2 ...
 • 60’lı senelerde bu ülkede adab-ı muaşeret okutulurmuş okullarda.

  şimdi niye okutulmaz aklım almıyor. bu z kuşağına bu türden bir dersin, konunun öğretilmesi şart.

  ve ek olarak kesinlikle endüstri 4.0 konusu da atlanmamalı, en ince ayrıntısına kadar öğretilmeli. hafife alınacak bir konu değil.
  16 2 ...
 • Kayveden nefret ederim lakin bir fincanin kirk yil hatiri var olunca hatrim kalsin diye kupayla içiyorum. Çünkü hatir işlemeyen,insandan doğma bazı yabanil canlılar türemiş durumda..
  anın görüntüsü
  14 4 ...
 • kütahya'da bu arabayı görsek ufo görmüş masum köylüye döneriz yemin ediyorum.
  millet başına toplanır bunun.
  6 0 ...
 • fetö'Nün sağ kolu hüseyin gülerce denen tipitip, pişkin pişkin yandaş tevelerse knuşup duracak,
  ankara'Yı bu fetöcülere parselleyen gökçek emekliğn tadını çıkaracak, genelkurmay'da darbenin içind eolan subaylar itirafcılıkla yırtacaklar, olan biteni acz içinde seyreden veya son anda taraf değiştiren yüksek rütbeli erkan ve komuta heyetine hiç bir şey olmayacak, ne istediler de vermeyenler şu anda da heryanda baştacı olacak, olan verilen emirleri uygulayan 19-20 yaşlarında çocuklara olacak.

  aileleri bu çocuklara devlete emanet ettiler. fetö bu çocukları zehirledi ise devlet ne yaptı? ne istedilelerse vermekle mi meşguldü o sıralar?

  hamamın namusu bu şekilde kurtulacak?
  8 0 ...
 • Bu yüzden ne zaman taksi sokağa girse yavaş sürmesini söylüyorum. Ya çocuk çıkacak ya da kedi çünkü. Mahalle aralarında hız yapmamak lazım.

  Kediler garip canlılar. Benim kedim evden kaçıyor ve sokağın ortasında yatıyor. Su içiyor bazen orada. Ne tür bir direniş şekli bu bilmiyorum. Bu tür şeyler yapmamasını söylüyorum ve beni anladığını düşünmüyorum. Öylece bakıyor çünkü. Bir anda kavga çıkarttığın sevgilinin ne oluyor burada bakışı gibi bir bakış yakalıyorum gözünde. Oysa kavga ediyoruz ve bunun diyalog şeklini alması Lazım. Bu iki türe ayrı ayrı kızıyorum.

  Bu davranışı yüzünden korkarak yaşıyorum. Ezilmesinden korkuyorum. Böyle giderse ezilir çünkü.

  insanlar mahalle arasında biraz daha yavaş ilerlerse sorun yaşanmaz gibi geliyor bana.
  6 0 ...
 • Doğacak çocuğun kendisine ait olduğunu bilmenin başka yolu yok(dna testi milyonlarca yıl boyunca yoktu, kimse modern tıp demesin)

  Kendini koruyan bir kadının çocuğuna ve ailesine sadık olma olasılığı daha fazla.

  Bakire olmayan bir kadından olan çocuğun genetiği önceki spermlerin etkisinden kurtulamaz. Bu da çocuğun tamamen babaya ait olmaması demek. Ve kimse tam anlamıyla kendisine ait olmayan bir şey için çabalamak istemez.

  Vs vs bu böyle uzar gider. Ama anlayacak mı bunu sözde aydın kesim? Elbette hayır.

  Horkoson kondo hoyoto

  Koyoslonmo korkosooo

  Hahaha *
  10 9 ...
 • karşımda oturmuş bik bik bik konuşuyordu, neredeyse öğle namazının son sünnetinde subhaneke okunup okunmayacağına değinecekti. bana bak dedim, ya sus ya da bana; yağmurlu havalarda toprak yiyip yemediğimi, kasvetli odalara hangi rengi uygun gördüğümü,cam yemekten zevk alıp almadığımı,kedilerin pesinden neden kostuğumu,ezginin günlüğünü dinleyip dinlemediğimi sor. sormadı. beyaz tişörtlü olduğuna aldanma dedim kendi kendime (beyaz atlı prens gibi düşünün bu benzetmeyi) ruhu at hırsızı. kalk dedim, kalk gidiyoruz. nereye dedi, gidince görürsün dedim. hala yürüyoruz ormantik ormantik yağan yağmur altında.
  imam hatip kapatmamı bekliyorsanız yanılıyorsunuz hatta biraz daha beklerseniz yamulacaksınız. imam hatipler kapanmayacak güzel kardeşim, bu ülkenin vasıfsız elemana da ihtiyacı var..
  13 0 ...