• Bunlar çok akılli ya tutmuşlar bir partiye üye olsan da, başka bir partiden aday olma hakkını yasalaştırmışlar.
    Şark kurnazları sizi.
    Bumerang oldu bu yasa kendilerini vurdu iyi mi.
    iyi partiye geçen 15 chp' li isterse chp' den aday olabilecek.

Not: alemin bir akıllısı siz misiniz?
    9 3 ...
  • Haklı olan konuştuğu zaman verilecek bir cevap kalmıyor. sorduğu yerden mağdur değilde ne istedilerse vermiş olanlar çıkar hemde oluk oluk..
    7 1 ...
  • sürekli kandırılan bir insana koymayacak olay.

Erken seçim tarihinin duyurulması öncesinde, “28 Haziran’dan itibaren seçimlere girebiliriz” açıklamasında bulunan iyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, neden böyle bir 'hata' yaptıklarını anlattı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısını iYi Parti'nin seçime giremeyeceği bir tarihe çekmeye çalıştığı yönündeki yorumlarının ardından tereddüte düştüklerini ifade eden Çıray, Sözcü gazetesinden Uğur Dündar'a yaptığı açıklamada, eşinin kendilerine yönelttiği öneriyi şöyle anlattı:

Erdoğan: Erken seçim 24 Haziran'da yapılacak
    'RiSK ALDIM VE 28 HAZiRAN'I AÇIKLADIM'
    "Eşim, ‘Ben olsam bu açıklamada iYi Parti'nin seçimlere girme hakkını elde ettiği gerçek tarihi yazmam. Göreceksiniz; açıklamanızda hangi tarihi yazarsanız ortaklar ondan önceki tarihi erken seçim tarihi olarak açıklayacaktır. Hem böylece niyetlerini de test etmiş olursunuz' dedi. Kadınların altıncı hisleri güçlüdür. Bunun üzerine ben de risk aldım ve iYi Parti'nin 28 Haziran'da seçime girme hakkını kazanacağını açıkladım.

'BU SEFER DE BiZ KANDIRDIK'

"Sonucu biliyorsunuz: Süper baskın seçim tarihi 24 Haziran olarak açıklandı. Böylece Saray Koalisyonu'nun Sayın Akşener'den korktuklarını test ettik, ortaya çıkardık. Selmin'e teşekkürler. Çünkü herkesin kandırdığı Erdoğan'ı bu defa da biz kandırdık."
    https://tr.sputniknews.co...arihi-erdogani-kandirdik/
    6 0 ...
  • Kör insanların sormadığı sorudur, yüce tanrı poseidon yoksa koca koca dalgaları kim yapıyor, hiçbir şey kendiliğinden olamaz, yüce zeus ve athena aşkına tövbe edin hemen, ve kendinizi poseidon un şefkatli kollarına bırakın,

t: eski bir dine çağırma sözleri, dinciler tarih boyunca böyleydi zira.
    5 0 ...
  • tam ülkeye dair umudum yeşerecekken yeniden yerle bir olmuştur.

çocukların çocuk olabildiği bir ülke düşlemek bu kadar zor olmamalı.

şimdi kimse çıkıp bana bir çocuğun marul gibi sarılmasını mantıklı veya doğru bulmasın. örtünme kadının, erkeklerin dikkatini çekmemesi ve tahrik etmemesi içindir amiyane tabirlerle.

12 yaşında bir kız çocuğundan tahrik olacak insanın aklını g.tünden s.keyim.

siyasal islamınız batsın.

meclis başkanı koltuğundaki türbanlı çocuk
    46 14 ...
  • sakarya da sıradan bir araba yazısıdır. lütfen siz romantik islamcılık yapmayın evet.

dansa kaldıranda var namaza kaldıranda
    16 1 ...
  • fabrikasyon ürün giyen tiptir. güzel modelleri varsa giyebilir. elbisenin markası değil kalitesi önemlidir. şahsen 5-6 sene evvel yerel bir konfeksiyondan aldığım kumaş pantolonu hala giyiyorum. bana mısın demiyor.
    6 0 ...
  • Evet şimdi durumu açıklıyorum, belki hala sözlükte kız varsa ve okumak isterse işte gerçekler. Öncelikle şu yukardakileri bi siktiret güzelim onlar boş viyaklamadan başka bişey değil, hehe iç güzellik, bakış açısı, sıçıs açısı cak cak cik cik. Geçelim bunları. Herşeyden önce, güzel bir yüzün olacak, yüze yakışan dikkat çekici gözler, bakın renkli göz demiyorum çünkü her renkli göz insanı yakışıklı veya güzel yapmaz yakışıp yakışmaması önemli. Sonuçta tecavüzcü coşkun da sarışın mavi gözlü, kıvanç da. Daha sonra güzel bir burnun olcak, zarif ve sexi. Pürüzsüz bi ten, zaten pürüzsüz olduktan sonra rengi önemli değil. Canlı, gür ve hacimli saçlar. Dolgun dudaklar, hiçbi erkek tahta gibi dudakları öpmek istemez. Bi kere yapıştın mı dünyayı unutturmalı bi kadının dudağı. Aynı zamanda güzel ve temiz dişler. Zarif ve sexi bir ses tonu, iyi diksiyon. Ne çok güçük ne de hollanda ineği gibi büyük göğüsler değil, orta halli ve dik olmalı. Kesinlikle ince bir bel, hafif çıkık şekilli ve orta boyutlu kalçalar, düzgün bacaklar, küçük bir ayak. işte size gerçekler kızlar. Siz bu özelliklere sahip olun, yukarda kişneyen enteller bırakın hayata duruşunuzu, karakterinizi falan sorgulamayı, sizin boş zamanlarınız da kedi kestiğinizi bile bilseler kapınız da köpek olurlar. Şimdi bi kaç tane dalyarrak şöyle düşünebilir, ne yani herşey dış görünüş mü? Hayır yarrağım herşey dış görünüş değil ama en az bi % 95 dış görünüşün payı var. Ne karakter ne sıçış pozisyonu, ne hayata amuda kalkıp bi duruş pozisyonu belirlemesi falan bu dış görünüşün önüne geçemez. Recep ivedik denen kıllı makat maymunun da deği gibi, evet iç güzellik önemli ama gelgelelim ruhlar alemin de de yaşamıyoruz.
    6 12 ...
  • zeka ve tarih bilgisinden daha fazlasını da gerektirirmiş. misal ahlak misal haddini bilmek. eşşek demiş eşeğin önde gideni. nickine bak diyor ama kendi nicki sapık bir şerefsiz ki karakter olarakta onu örnek almış belli ki.

--spoiler--

jeffrey Lionel Dahmer, Amerikalı seri katil ve tecavüzcü. Dahmer, özellikle 1987 ve 1991 arasında yoğun olmak üzere, 1978 ve 1991 arasında, çoğu Asya ve Afrika kökenli 17 adamı ve erkek çocuğunu öldürdü

--spoiler--

bu kadar geri zekalı olmak için hakikatten bayağı bir çaba lazım demek ki.
    8 0 ...
  • teyb

1.
  • teyb
    Böyle bir şeydi içine kaset koyuyorsun müzik dinlemek için eskiden tek aletimizdi bazen kasetleri sarardı onu düzeltmek bir sorundu genelde sevdiğimiz şarkıları tekrar dinlemek için geri sardırdığımızda olurdu dediğim mevzular 2000 lerden önce.
    5 1 ...