naz mila

18.
 • zuhal topalın türkiye'ye armağanı sosyete şeysi yoksa esra erol'un mu lan artık hangisinse yayında ve yapımda emeği geçenleri kozmoz bildiği gibi yapsın.
  1 0 ...
 • belediye

  33.
 • Gereksiz yere asfalt döküp rögar kapağını aynı seviyeye getirmek gibi, atomu parçalamak kadar zor şeyi yapamayan yönetim birimi. O rögar kapağı azıcık süratli giden bisiklet motorsiklet gibi taşıtlarda mutlak kaza unsurudur ki bu belediye için hiç sorun teşkil etmez. Kulağı bile duymaz, varsa yoksa ramazan paketi, iftar programı, asfalt üstüne asfalttır.
  1 0 ...
 • komik bir doğa olayı. hayır neresinden tutsan komik. çalışanlarınız kolayca ulaşabilirler. "onun farkında olun" maksadıyla mı yazılıyor acaba? ama o da enteresan. çalışanlar da yalıda kalıyor ednan ve hilmi beylerden bildiğimiz kadarıyla. *
  2 2 ...
 • Gündem denilen şey zaten üstünkörü yaşayanların öne aldığı konular olduğu için andımız meselesinin boş olması normaldir. Bazı şeylerin dışındaysan zaten güler geçersin. Aklın başta olması böyle bişey.

  Hayatında bir kere bile derinlemesine düşünememiş ezik bir insansın kardeşim, sen doğruyum, çalışkanım diye kendini kandırsan ne olur kandırmasan ne olur.
  0 0 ...
 • maksat reklam değil, farkındalık; ancak güzel bir site. tek sıkıntısı sinop'un ayancık dışındaki diğer ilçelerinin (mesela sinop merkez, boyabat...) köylerini göstermemesi ve istanbul kısmının biraz eski kalması. köyünüzle ilgili bir şey biliyorsanız, veya köyünüzde resim çektiyseniz oraya yollayabilirsiniz.
  2 0 ...
 • insanların artık aşk değil, heyecan aramalarından mütevellit yaşanan sıkıntıdır.

  Kimsenin taşın altına elini koymaya, sorumluluk almaya, fedakarlık etmeye, empati kurmaya ne isteği ne de enerjisi var.
  Birçok insan kestirmeden, Zaman geçirebileceği, öpüşüp koklaşabileceği insan bulma derdinde ne yazık ki.
  Zahmetsizce!

  Herşey sahte, vıcık vıcık, yalan dolan, riya!
  Kusulası ve acı!
  5 1 ...
 • En büyük terapimdir. Özgürlüktür, rahatlamadır. Dışarı çıkacak kimsen olmadığında, canın sıkıldığında, işler yolunda gitmediğinde, başka çaren kalmadığında yapılabilecek en iyi şeydir.

  Saat 12'ye yaklaşırken her şeye hazırlanılmış biçimde dışarıya çıkılır. Zaten çalmamış ve çalmayacak olan telefon uçak moduna alınır, ardından yolculuk başlar. Gündüzleri tıklım tıklım ve gürültülü olan caddeye çıkılır, caddenin o sessizliği huzur doludur. ara sokaklara girilir, sonrasında meydana yürünür. Her şeyde olduğu gibi acele etmez, yavaş yavaş, düşüne düşüne yürürsün. Seni görenler, hakkında pek iyi düşünmeyebilir. Hatta bazıları seni görünce karşı kaldırıma geçecektir. Gittiğin Meydandaki boş banka oturur saat kulesini izlersin, yanına oturan bağımlıyla, evsizle sohbet edersin, gececi taksicilerin muhabbetini dinlersin. Bir zaman sonra hepsi gider yine yalnız kalırsın. Asıl terapi o zaman başlar. bir şeyler düşünerek karanlık meydanı seyredersin, saat kulesini incelersin, gelene geçene bakarsın. Saatler bu şekilde geçer, günün stresi uçup gider, sen yalnızlığa daha da bağlanırsın. Saat 3'ü geçtiğinde artık eve dönme vaktidir. Pek anlaşamasan da orda bekleyen, sen gelene kadar rahat uyuyamayan ailen vardır. istemeye istemeye kalkarsın banktan. Etrafta hiç kimsenin kalmadığını görürsün. Bi düzensiz sensindir büyük ihtimal. Nasıl geldiysen öyle dönersin evine. Binaya yaklaştığında cezaevine geri dönüyormuş gibi hissedersin. Girdiğin an tekrar mahkum olursun. Bir gün daha böyle biter. Belki bir gün bağcılar sokaklarında karşılaşırız.
  5 0 ...
 • inşallah kamyon çarparda en sağlam parçan kulak memen kalır demişti teyzenin biri. Yaşım taş çatlasın 13-14 o zamanlar.. hiç takmamıştım ama büyüdükçe anlıyorum ettiği bedduanın ne kadar gaddarca olduğunu. Teyzecim burdan sana sesleniyorum, biz mermi atana gül uzatan çocuklarız ama senin ananı sikerim. Afedersin Göt kadar çocuğa öyle beddua edilmez.
  9 1 ...
 • Daha 8 yaşındayken babam varken, babasız yaşamayı öğrendim. Mesafelere dayanmayı öğrendim. Ekonomik krizin orta halli bir aileyi bile dağıtabileceğini öğrendim. Bu yüzden sobalı bir evde, montla ve şapkayla uyurken çalışıp Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birini kazandım. Düz liseye gittiğimden ingilizcem hiç yoktu. 2 yıl içinde kendimi geliştirdim. Üstüne erasmusa gittim. Tüm bunları yaptım da iş hayatını, torpilleri falan gördükçe ne biliyim, çokta bişey başarmışım gibi gelmiyor yani.
  7 1 ...
 • gerçekten de ortası olmayan şaraptır. ama bir yanlış anlaşılma var.

  beyaz şarap gecenin sevişmeye yelken açacağı zamanlarda tercih edilmelidir. çünkü hem afrodizyak etkisi vardır hem de kırmızı şarap gibi içmek için içilmez. hatta bu yüzden kırmızı şarap yemekle de içilirken beyaz şarap yemekten sonra içilir. yanına istiridye tercih ederseniz afrodizyak etkenler daha da artacak güzel bir geçe yaşanacaktır.

  iyi eğlenceler.
  3 2 ...