• ben değilim. kardeşlik kan bağı ile olur. eve alırsın bi suriyeli baba adayı, validenle cima eyler, doğacak çocukla da kan bağın olur. kardeş olmak isteyenlere de önerim budur.

hoş, belki bu evreleri de geçmişlerdir.
    3 0 ...
  • yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz
    uyuyan hücreler, uyandı. ama daha erken. sizinkiler 2 hafta sonra başlıyor fatih'te, haliç metro durağı girişinde ve istiklal caddesinde bildiri dağıtmaya. 2 hafta sonra uyanırsınız yine uyumaya devam edin. - "tarihe Türkçe bak ! "
    4 0 ...
  • Virüs olmayan bir zaman için kesinlikle haklılar.Mezun olan 1 insan dahi boşta kalmamalı yazık günah.
    Ama virüs döneminde ülkenin öğretmene değil sağlıkçıya ihtiyacı var
    Evde oturmak için de atama istemek utanmazlık.
    11 4 ...
  • Güç(!) gösterisi.

Bilhassa bunu parayla yapmaları iticilikte zirve. Sahip olduklarını başkalarının gözüne sokmaya çalışan insanlardan nefret ediyorum, bir de karşı cins olup insanları etkilemek için parayı, fiziksel gücü yahut statüyü kullanarak basitleşmeleri mide bulandırıcı.

Ben senin muhasebecin miyim, ne diye bana malını mülkünü anlatıyorsun ?! Sevgili adler' in ödünleme dediği mekanizma burada devreye giriyor, kim bilir neyin eksikliğini çekiyorlar ki para pulla üstünü örtmeye çalışıyorlar.

Yemezler, al sana teşhis : (bkz: üstünlük kompleksi) !
    8 1 ...
  • şu frank lucas listesini büyüteç altına koyalım:

Hızlı Trenler yap:
    akp'nin yaptığı hızlı trenler demiryolu altyapısı değiştirilmeden trenlerin hızlandırılmasından ibarettir. sonuç: yüzlerce tren kazası, yüzlerce ölü...

Havaalanları YAP
    kimsenin kullanmadığı yüz milyonlarca dolar zarar yazan havaalanları. ya da müteahhitler zengin olsun diye yapılmış tamamen lüzumsuz havaalanları.

Üniversiteler YAP
    içi profesör ünvanlı cahillerle dolu olan, 200,000 den mühendislik öğrencisi alan kasaba üniversiteleri.. bu tip üniversitelerde çalışan herkes genelde birbiriyle akraba oluyor.

Stadyumlar YAP
    evet inönü stadını yıkıp yeniden yaptılar..
    milyon dolarlar harcayarak yaptıkları formula-1 pistinde inekler otluyor..

Yeni Tiyatro Sahneleri YAP
    istanbul'un en büyük tiyatro sahnesi olan akm'yi seneler boyunca kapalı tuttular, sonra da yıktılar..

Metrolar YAP
    istanbul metrosunun bütün anlaşmaları tayyip'ten önce yapıldı. akp sadece tamamlayıcıdır.

Barajlar YAP
    keban, oymapınar, atatürk, karakaya barajları büyüklüğünde tek bir baraj yapabilmişler mi?

Milli Silahlar YAP: sihaları akp yapmadı. o sihaların yapımına giden süreç akp'den çok önce başladı..

Milli Tank YAP: evet, rüyalarda görülebiliyor..

Milli Helikopter YAP: evet, rüyalarda görülebiliyor..

neyse, daha fazla zaman harcamaya değmez..
    6 1 ...
  • kahkaha attırır. her akşam bir yenisi ekleniyor.

- filyasyon ekibi hazır len

- maske mesafe hijyen len

- salgın kontrol altımızda len

- yoğun bakım odaları boş len

- salgınla mücadelede yeni bir döneme giriyoruz len
    5 0 ...
  • düzcedeki parti teşkilatında yaşanan seks skandalı

AKP Düzce Merkez ilçe Başkanı D. A. ve AKP'li yöneticilerin yine AKP Yönetim Kurulu'nun kadın üyesi Z.D. ile sistematik şekilde cinsel ilişkiye girdikleri ve mağdur kadınla grup seks yaptıkları iddia edildi. Mağdur Z.D. oturduğu ilin Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu. Z. D. 2019 Mayıs ayına kadar, D.A.’nın, i. C.'nin, H.K.'nın, S.M.'nin ve M.Y.'nin cinsel istismarlarının sürdüğünü anlattı. Z.D'nin şikayetçi olduğu isimler arasında AKP il Başkan Yardımcısı ve ildeki önemli bir kurumunun başkanının da olduğu öne sürüldü. Habere yayın yasağı geldi.

https://halktv.com.tr/gun...lina-yayin-yasagi-403225h

https://odatv4.com/akpdek...kif-cikti-06091940_m.html

https://www.tr724.com/duz...alina-yayin-yasagi-geldi/

https://www.turkishnews.c...019/09/01/akp-de-skandal/
    18 3 ...
  • Türk düşmanı değil. Sağcılar nefret söyleminde bulunduğu için, spekülasyon yaptıkları için, paralı trollük yaptıkları ve çok fazla fake hesap açtıkları için hesapları askıya alınıyor. Benim ve milyonlarca kişinin hesabı neden askıya alınmadı? Biraz beyninizi kullanın, akpnin yaptığı gibi “herkes türklere ve hükümete düşman” söyleminde bulunarak kendinizi kandırmayın.
    7 0 ...
  • Aha ilk ben açıyorum başlığını.
    Yarışma ve bulmacalarda karşınıza çıkarsa teşekkür edersiniz.

Genetik bir hastalıkmış az önce öğrendim.

ilk kez 1947 yılında Hollandalı oftalmolojist Petrus Johannes Waardenburg tarafından bulunduğu için hastalığa onun ismi verilmiş.

temel bulguları işitme kaybı, göz pınarlarının dışa kayması, her iki göz rengi arasında renk farkı olması, saç, cilt ve retinada pigmentasyon bozuklukları olması.
    waardenburg sendromu
    Eşsiz gözler...
    13 0 ...
  • Senerlerdir anlatıyoruz bunun x partisi y partisi yok diye anlatamıyoruz bir türlü...x partili tacizci denince birileri, y partili tacizci olunca başka birileri gelip yazıyor başlıklara. Başka türlü aynı arkadaşları aynı başlıklarda bir türlü göremiyoruz...Mallık diz boyu...

Tacizi istismarı yapan şerefsizdir 2x2=4.
    8 2 ...