• evlat katillerinden, Sivas'ı yakanlardan, ölü adama iftiralar atanlardan, hırsızlardan, çocuk tecavüzcülerinden, kpss'de soru çalanlardan ve Soma'da madenci dövenlerden daha iyi konumda olacaklardır
    8 1 ...
  • Sen beni öpersen belki de ben Fransız olurum
    Şehre inerim bir sinema yağmura çalar
    Otomobil icad olunur, Zarifoğlu ölür
    Dünyadaki tüm zenciler kırk yaşından büyüktür.

-Senegalliler dahil değil

Sen beni öpersen belki de bulvarlar iltihablanır
    Çağdaş coğrafyalarda üretir cesetlerini siyaset bilimi
    O vakit bir sufiyi darplarla gebertebilirsin
    Hayat bir yanıyla güzeldir canım, sen de güzelsin

-Yoksa seni rahatsız mı ettim?

Sen beni öpersen belki de aşkımız pratik karşılık bulur
    Ne ikna edici bir intihar girişimidir şimdi göz göze gelmek
    Elbette ata binmek gibidir seni sevmek sevgilim
    Elbette gayet rasyoneldir attan atlamak

-Freud diye bir şey yoktur.

Sen beni öpersen belki de ben gangsterleşirim
    Belki de şair olurum seni de aldırırım yanıma
    Bilesin; göğsümde hangi yöne açmış tek gülsün
    Yani ya bu eller öpülür, ya sen öldürülürsün.

-Haydi iç de çay koyayım.

(bkz: hatırlat da haziran sonlarında çocukluğumu yakalım)
    13 3 ...
  • (bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)

bu başlığı açıp da müslümanlara ve zencilere böyle hakaret eden bir kimsenin babannesini muhtemelen yunanlılar yada ingilizler becermiştir. yoksa bir insan niye böyle avrupalı götü yalasın ki ?
    12 5 ...
  • Devran çağlar gibi Nadide bir sesin Türkiye gibi vefasız bir ülkede değerinin bir türlü bilinmemesidir. Kerimcan kadar, Aleyna kadar, Enes Batur kadar değer vermediniz şu adama be! Yazıklar olsun amk.

https://youtu.be/KBSsHFHVwCM

devran çağlar ın hakettiği değeri görememesi
    10 0 ...
  • bakın sevgili arkadaşlar, zehir gibisiniz ama asıl bomba olay gözünüzden kaçmış.
    yakıştıramadım size.

sayın başbakanımız konuşmasında bir de şiir okudu.
    hepinizin bildiği o dizeler.
    "gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür..."

bunu biliyorsunuz tabi.
    başbakan okuduğu bu şiirin cahit sıtkı tarancı'ya ait olduğunu söyledi.

ama hepinizin çok iyi bildiği üzre bu şiir cahit sıtkı'ya değil, ahmet kutsi tecer'e ait.

buyrun işte başbakanımız nasıl da sallıyor, oradaki öğretmenlerden biri de çıkıp sayın başbakan o şiir o şaire ait değil diyemiyor;
    https://www.youtube.com/watch?v=BGJvp1ydYLs+
    8 1 ...
  • istanbul, bayrampaşa ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından ilçe genelinde bulunan okullara gönderilen talimat.

ne kadar da demokratik ve özgürlükçü bir eğitim anlayışımız var.

--spoiler--
    istanbul Bayrampaşa ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okullara gönderdiği yazıda kasımın sonunda Mevlid Kandili vesilesiyle tüm okullarda ‘Mevlid-i Nebi’ etkinliği düzenlenmesi talimatını vererek, öğrencilerin katılımının sağlanmasını istedi. Uygulamanın yurt çapında olduğu ortaya çıktı.
    --spoiler--

http://www.diken.com.tr/o...nligi-icin-talimat-gitti/
    11 2 ...
  • bir şeref yoksunun gündeme taşıdığı ve sözlükte de benzerlerinin defalarca konuşulup cevabının verildiği iddiadır.
    şerefsiz yazarımızın kanıtım diye öne sürdüğü ayet burada.
    http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
    bu da kelime-kelime çeviride ayetin geldiği mana

muhammed in pedofili olması

eğer onlarca meal senin dediğin gibi çevirmişse bir o kadarı da burada fotoğrafını attığım şekilde çevirmiştir ve isteyen paylaştığım linkten bunu rahatça anlayabilir. hani nerede tomurcuklanmış göğüs? işinize gelen meali kullanıp mutlak gerçekler gibi önümüze koymanızdan bıktık artık.

bir de 'muhammed 9 yaşında kızla evlenmiş' yalanı var tabii. ne gariptir ki belgelerle konuşuyorum diyen şerefsiz bunun kanıtını ortaya koymamıştır. gereği yok. buharideki bir 'rivayet' ile karşımıza geleceğini biliyoruz. sorsak o hadisin ravi zincirini biliyor musun diye verecek cevabı yok salağın. buharide geçiyorsa onun için bitmiştir mesele. kaldı ki eski dönem araplarda kız çocuklarının yaşlarının ergenlikten sonra sayıldığını söylüyorlar. hadi bu bilgi kesin değil. ama başka hadis rivayetlerinden yola çıkarak hz. aişe'nin peygamberimizle evlendiğinde 16 ila 19 yaş arasında olduğunu da görebiliyoruz. tabii bu bilgi yurdum ateistinin işine gelmediği için onu da görmezden gelir. vallahi yatacak yeriniz yok sizin. normalde insanlara hakaret ederek bir şey anlatmam ama bazen gerçekten hak ediyorsunuz.
    23 11 ...
  • güncel ölü sayısı 235 ve daha da artması düşünülüyormuş...
    cuma namazında böyle bi katliam yapmak ne çeşit bi iğrençlik insan hayret ediyor.
    11 0 ...
  • okan bayülgen hiçbir zaman arkasindaki siyasilerin gucuyle hareket etmedi, üstün bir ideoloji ile insan eziklemedi.
    bu işleri hep zekasiyla yaptı. onu degerli kılan zekası, hazır cevapligi, tavırları ve neslihandı.
    eger bir is yapmaya başlarsa ve eski yaptığı işler gibi olursa yine kendi reytingine ulaşacağını düşünüyorum.

çünkü dirilişi ezikledi diye kendisine düşman olan taraf zaten gece 2 de disko kralı filan izlemezdi.
    ekşi sözlükteki solcu tayfa ise birilerini linç etmek için sebep aramakta zaten, evlerinde okanin guzel bir is yaptığını goruncs hem izler hem eleştirmeye devam eder. sıkıntı olmaz.
    biz zaten kendisini seviyor bekliyoruz.
    geriye tek şey kalıyor.

rte nin torunun sevdiği diziyi eleştiren adama program yaptiracak cesarette kanal patronu!

evet rte nin torununun izlediği dizi hakkinda olumsuz yorum yapan adamin sozlesmesini studyoda klima yok diye fes edenlerden cesur birilerine ihtiyaç var.
    11 3 ...
  • ortalama bir insan bir kadının kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlar. öyle alim olmaya gerek yok. diyaloğa girmeye çalışmıyorsa, ilgilenmiyorsa hoşlanmıyordur.
    18 2 ...
  • kapat