• güldüren olay.
  "ccanannnn" olan kullanıcı adını "ccanannnnnn" yapmış.

  eski tweetleri aramasınlar diye yapıldı muhtemelen.
  4 0 ...
 • japon medyasında günün konusu. japon kadınlar türkiye'ye gelip bir geceliğine erkekleri kullanıp atıyorlar ve aşağılıyorlarmış. bu japonlara göre erkeğe büyük saygısızlıkmış. bir kadının erkeği kullanıp mendil gibi atması kabul edilemezmiş örf ve geleneklerine aykırıymış.

  türk erkekleri bu çekik gözlü cadılara kullandırmayın kendinizi. ülkelerine gidip bedenine bir geceliğine sahip oldum falan diye anlatıp aşağılıyorlarmış.

  bu japonların kafa başka.
  7 1 ...
 • oytunkaran

  5720.
 • şen kaliteden şikayetçi mi oydun şen ! şana kıyamam ben. troll başlıklaydan yahatsız mı oydun ! oy oy oytunkaran.

  bir yazar.
  14 5 ...
 • katılanların gammaz etkinliğini de eklemeleri gereken karardır.

  meaşallah iş gammazlamak oldu mu sözde moderasyona ayar vermek için başlattıgınız kampanyayı pek güzel delip işbirliği yapıyorsunuz. nitekim buraya yazdığım işinize gelmeyen bir entry silinmiş.
  28 6 ...
 • Muhtemelen yaşları yavaştan büyüdüğünden ortam sarmamaya başlamıştır. Ee tabi çocukken birbirlerine "ananı sik*ym" ya da "or*spu çocuğu" demek anlamını bilmedikleri için koymuyordu. Şimdi birbirlerine söyleyince ağırlarına gitmeye başladı. Yavaştan normal sözlük formatına kayıp uyum sağlamaya çalışıyorlar. Tabii üzerlerindeki hoyratlığı öyle 1 günde atacak kadar da büyümediler. Haliyle ceremesini biz çekeceğiz, onlar da ekşide çaylak sırasına geçecek, yazar olunca oraya geçip "ulu bozdu, inci zaten çocuk işi" diye caka yapacaklar...
  6 0 ...
 • Sebebi anlaşılamayan fiyatlardır.
  Özellikle evdeki sabit internet için.

  Yurtdışında fiber internetler neredeyse 1 gigabit olmuşken ve bunu sınırsız akn'siz türk parası ile 50-60 tl gibi fiyatlara satıyorken neden türkiye'de hala turk telekom isimli vasıfsız kurum 8 mbit 35 gb akn'li interneti 60 liraya kaktırıyor.
  5 0 ...
 • temizlik vaktiniz gelmiş amına koyim masal okuyorsunuz burada. gidin duş alın etek traşı olun barzolar.
  11 3 ...
 • galatasaray

  19914.
 • Prif sana bir şey söyleyeceğim birader.
  Ormanda eşekle tilki anlaşmazlığa düşmüşler. Eşek, renk körüymüş ve yediği otun kahverengi olduğunu söylüyormuş. Tilki de ısrarla 'O ot yeşil.' diyormuş. En sonunda kavga etmeye başlamışlar ve Orman kralı aslana gitmişler.
  Ormanlar kralı onları dinlemiş ve demiş ki:
  - atın tilkiyi zindana.
  Tilki kendinden şüphe edip sormuş
  - hakkaten o ot kahverengi mi?
  + hayır yeşil.
  - neden cezayı bana verdin o zaman?
  + eşekle tartıştığın için.

  Herkes kendi sikletinde biriyle güreşsin. Biri güzel güzel acikliyorken öteki ilkokul ağzıyla yazınca üzülüyorum burada.
  10 1 ...
 • evde odalar arası mevsim değişikliği yaşanırdı.
  ortası yoktu ısı derecesinin. ya sobalı odada iliklerinize kadar ısınır, kendinizi kızgın çöllerde zannederdiniz ya da sobalı oda dışına çıkıp aniden kutuplardaymışsınız gibi hissederdiniz. 

  off şimdi kestane de ne güzel olur soba üstünde.
  12 0 ...
 • Sözlükte huzur ve barış ortamı hakim şu an. Bir iki küçük istisna dışında gayet düzgün sözlük maşallah.
  24 4 ...