• bir garip istek.

  ismailağa şeyhi mahmut ustaosmanoğlu'nun kolpacısı kucağında bir bebek getiriyor ve bebeğin kalbinin delik olduğunu annesinin ona dua edilmesini istediğini söylüyor.
  şeyh kendisi aciz, duası bir işe yarasa kendine faydası olur, zaten söyleneni anlamıyor bile yarım yamalak birşeyler söylüyor ve diğer sofi bebeği götürüyor.

  izleyelim;
  https://streamable.com/3uc00

  lan adamın kendisine faydası yok, kalbi delik bebeğe ne faydası olacak?
  11 7 ...
 • milletin çektiği storyler rezillik içerdiği için çok da haksız sayılmaz, çocukları kötü ektilediği de bir gerçek. siz şimdi dinci takıldığı için itiraz ediyorsunuz ama aynısını ilber ortaylı dese hemen katılırdınız.
  8 0 ...
 • ben neden sinirlendiklerini anladım.
  arkadaslar, arıların kovanlarının bulunduğu ortama bakar mısınız.
  şükür duasına çıkan müftüye arıların saldırması
  ben de arı olsam; " sizin bizi bal yapmak için koyduğunuz ortama, sağladığınız koşullara sokayım " deyip ben de sinirlenirim.
  resmen hayvancıklar taştan ballarını çıkarmışlar. ne çiçek var, ne ağaç ortamda. görünen 3-5 sikko çalı.
  üzücü. bu arılar bu muameleyi hak etmiyor.
  9 0 ...
 • aleyna tilki

  2383.
 • Keşke şu Allah allah diyenler Allaha gerçekten inanıp kuranı kerime uysalar. Ama işlerine geldiği zaman Allah allah deyip işlerine gelmediği zaman her türlü yasağını ihlal ediyolar. Sende mi aleyna. Senin konunun Allah la ne ilgisi var. Madem ki bu kadar inançlısın o halde sözünü dinle rabbinin
  4 0 ...
 • arkadaşlar.

  belki de demin dünya bilim tarihine damga vuracak bir sey kesfedip bunu uludag sozluk'te sizlere sundum ama siz benimle dalga geciyorsunuz.

  cok kirildim. ne cenazeme gelin ne nobelime.
  10 0 ...
 • hadise'nin akıl sır ermez basitlikte müstehcen içeriğe yakın olabilecek videolar klipler çekmesi, sahnede enteresan konuşmalar gerçekleştirmesi ve hep bir seksi imajı çizme çabasında olması acaba vermek istediği gizli bir mesaj mı var dedirtmiştir. en son leopar kıyafetlerle küvette verdiği pozun ne sanatsal ve esprisel ne de başka bir açıdan anlamı yok
  hadise nin son zamanlarda vermek istediği mesaj
  sesi de güzel değil hala ne diye ülkede konserlerin en çok kazananı o, belirsiz. hadise'yi de kerimcan durmaz gibi yollayamaz mıyız? beyin göçü adı altında falan ? özgürlük kalıbını bahane ederek kadının gelebileceği en üst makamın cinsel obje olduğunu vurgulayıp bizi basitleştirmesinden sıkıldım
  8 3 ...
 • Ali vefa tam ameliyata girecek hoop kapıda beliriyor "durun ameliyata ben gireceğim" diyor.
  Hee sen gir amin oğlu. O ameliyata da sen gir, öbürüne de sen gir, bütün ameliyatlara sen gir bıçak paralarını hep sen al diğerleri de taş kökü yesin.
  Ha bütün ameliyatlara girdiği yetmiyor bir de hastane sahibini pompalıyor çakal.
  21 1 ...
 • bomboş bir arkadaş. sabah sabah bir iki entrysine denk geldim. merak ettim bir bakayım dedim profiline. hem akp li hem gs li..

  - kimin arabayı yaptırmadığını görmek isteyenler gezi olaylarına bakabilir. bugün, 3. köprüyü istemiyoruz, havaalanını istemiyoruz diyen adamı belediyede daire başkanı yapanların ta kendileridir devrim arabalarının çalışmasını istemeyenler.

  3.köprüye ilk karşı çıkan bugün yalaya yalaya bitiremedikleri reisleri misal.

  hayat guzel

  bir başka entrysinde fenerbahçe için şöyle yazmış. fenerbahçenin hangi kategoride oynadığından haberi bile yok.

  - ptt liginde oynayanları avrupa'ya almıyorlar o yüzden.

  bir başka entrysinde ayet paylamış.

  - ve sonra hesap zamanı gelecek.

  sizi; düşünüp öğüt alacak kimsenin, düşünüp öğüt alacağı kadar yaşatmadık mı? (fâtır sûresi 37)

  ayetten 2 entry önce şöyle bir şey yazmış.

  - kim yapıyorsa yapmasın artık.
  ondan sonra hunharca skiyolar beşiktaşımızı.
  bakın görün, bu tecavüzden, pardon maçtan sonra başakşehir de koyacak beşiktaşa. böylesine acımasız bir seks, cilasız olmaz diyerekten!
  bunlar hep dış güşlerin hain oyunları!

  örnekler çoğaltılabilir ama şu 3-5 entryde bile ne kadar bomboş birisi olduğu belli oluyor zaten. daha desteklediği reisinin ne yaptığından haberi yok. müslüman geçiniyor ama skmeli sokmalı entryleri var. yalanı dolanı hırsızlığı savunuyor. ne bileyim amk sözlüğün içine sıçıyorlar böyle yıllardır. inşallah sözlüğün yarısının diğer sahibi bir şeyler yapar bu tuhaf tiplere.
  7 2 ...
 • neden gazi olduklarından, gaziliğin ne olduğundan habersiz olan insanların yapmış olduğu eylem. başörtülü ninelerimizin desteğiyle kazanılmış bu topraklar uğruna gazi olanların, yine başörtülü sunucu var diye töreni terk etmeleri anlaşılabilir bir şey değil. türban kültürümüzde yok diyen ibneye söyleyin, atatürk'ün taktığı silindir şapka bizim kültürümüzde miydi? zübeyde annemizin türbanı neydi peki? dinlediğin rap bizim kültürümüz mü? eminim sadece türk sanat müziği takılıyorsundur. bırakın bu başörtüsü, din düşmanlığını. çok ucuz insanlarsınız.
  7 1 ...
 • Sanırım yok. Sağlık diyenler olmuş aşk sevgi diyenler olmuş. Hayat tecrübelerimden edindiğim olayları anlatayım siz karar verin.

  Bi gün hastalandım vertigo tarzı bi olay. Dünyam sarsıldı kusmaktan içim dışıma çıkıyor bütün bedenim titriyodu. Arkadaşlarım devlet hastanesine acile götürdüler. Basit bi tansiyon muayenesinden sonra sıraya soktular. O halde 1.5 saat sıra bekledim. Kan kusmaya başladığım sıralarda benim sıram gelmişti. 1.5 saat içerisinde yaşadığım acıyı ben biliyorum. Eğer param olsaydı giderdim iyi bir özel hastaneye gittiğim gibi tedavi olur yollarlardı. Bu devirde sağlık bile parayla. Benim sağ kulağım duymuyor. Tamamen duymuyor. 20 30 bin tl lik bir cihaz alınması gerekiyor. Aileme yük olmaması için istemiyorum ameliyat filan korkuyorum diyorum.

  Sevgi aşk olayı zaten tırt. Ben bi kadının yerine kendimi koyuyorum beni evimden arabayla alan , giyimi yerinde birisi varken neden maddi sıkıntı çektigi tipine bakınca bile anlaşılan bi insanla beraber olayım ki? Nitekim de öyle oluyor. Artık kendimi değersiz bir çöp gibi hissetmemek için bu defterleri kapattım. Paranız yoksa arkadaşlarınız , kız arkadaşlarınız , çevrenizdekiler hatta aileniz bile sizi adam yerine koymaz. Insanlar hayatta kalabilmek üzerine evrimleşmiş. Sevgi dünyasında yaşamıyoruz. Kimse sizin ponçik yüreğiniz için yanınızda bulunmaz.

  Sevmediğim bir arkadaşımın çok sevdiğim bir örnegi vardır. Paraya pula statüye önem vermiyorum ehe hümanistim ben diyen kişilere gidin sorun kağıt toplayan bir adama aşık olur musunuz veya sever misiniz diye. Imkansızdır. Bu hayatta aşk da sevgi de sağlık ta mutluluk da parana bağlıdır. Hiç düşündünüz mü zengin semtlerdeki kadınlar neden daha güzel erkekler daha yakışıklı diye. Çünkü zengin erkek çirkin olsa bile güzel bir kadın mutlaka ona talip oluyor. Böylece çocukları da ortalamanın üstünde bir tipe sahip oluyor.
  13 1 ...