ups boobss

1171.
 • bundan 5-10 sene once meme got gormekten tiksineceksin deseler inanmazdim.

  ulan tikladigin her linkte bir meme bir got haber okuyayim diyorsun meme borsa ne oldu diyorsun got.

  ben bile inanmazdim. turk erkegi gote memeye doydu.sen hala neyin pesindesin merak ettim.
  5 0 ...
 • Neden dokunmaya kıyılamıyor? Asıl sorun bu. Bunu çözsek, insanların sevdiklerine dokunmalarını onlarla bedensel alışverişte bulunmalarını normalleştirsek, her boku Ortadoğu arabeskine bağlayarak yüceltip romantizm sıçmasak her şey yoluna girebilir. Her haltı ruhlara yükleyip bedenin sesini ayıp günah yasak diye ertelemekten işte hep bunlar. Nitekim Ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.
  9 1 ...
 • aşık olduğum insanla yollarımızı ayırdığımızda ben de aynı sancılı aşamalardan geçtim. ilk birkaç gece boyunca rüyamda sürekli gitmemesi için yalvardım geceleri uyuyabilirsem hava henüz aydınlanmadan önce uyanıp karanlığa doğru ellerimi uzattığımı hatırlıyorum sanki yanımdaymış da uzattığım ellerimi tutup beni saracakmış gibi. Hele o ayrılık gecesi.. ilk defa bu kadar ruhumun acıdığını hissettim. Sanki yüreğime cam kırıkları batıyordu.

  Sevgili yazar arkadaşlarım, özellikle de alkolik oldum, Kırık bir kalbe en iyi gelen şey zaman, bunu hepimiz biliyoruz. Düşünme etme üzülme boşver vs diyemem, sadece kabullenip bir şekilde devam etmemiz gerekiyor. Başka yolu yok bunun, çok üzgünüm ama yok. Şuan yaşadığımız sancıların her biri beraberken geçirdiğimiz güzel günlerin bedeli bana göre. Ayrılık da sevdaya dahil maalesef ki, başa gelen çekilir, buna yapılabilecek hiçbir şey yok.
  6 0 ...
 • Hiç demeyeceğim o makyajı yapın bunu giyinin falan diye.

  Tek diyeceğim şu: ekonomik özgürlüğünüzü elinize alın. Seçilen değil seçen tarafta olun.

  Begenmediniz mi siktir edin. Maaşınız var diye gelen tonlarca adam olacak. Kariyerli olun. Siz eledikce doğru insanı bulacaksiniz.

  Sizi kaybetmekten korkacaklar çünkü güçlü bir kadını kimse kaybetmek istemez.
  15 8 ...
 • Bu tayfa, salt sözlükteki kadınlara değil, her kadınla sorunu olanlardır.
  Kişisel algılamayın!
  Hiç bulaşmayın, bırakın, minik dünyaları renklensin, sevinsinler...

  Adam gibi Adam Aslan yürekli erkek yazarlara selam olsun. Bizbize yeteriz!
  12 5 ...
 • Eşim hamile nasip olursa 1 aylık zaman dilimi sonunda doğum durumu söz konusu. Ancak malum salgından sebep bir yere kıpırdayamıyoruz. Kontrole gidemiyoruz, böyle bir ortamda nasıl bir doğum olacak bunun tedirginliği ve korkuları var bizde. Zaman yaklaştıkça vakit daraldıkça stres dahada artıyor.
  18 0 ...
 • yalnız mı yaşıyorsun diye sorunca bana ailem ile yaşıyorum demişti. ailesi dediği karısı ve 5 çocuğu çıktı. Çok tehlikeli bir yazar aman aman aman pu pu. Dikkatli olun kızlar.*

  Edit: sözlükte yürümediği kız kalmadı kaldıysa da gözünden kaçmıştır
  6 0 ...
 • Yine her sene oldugu gibi nasa´nin aciklamalari carpitilarak yapilmis haberlerden bir tanesi. Yani nasa´nin aciklamasinin aslini okumadan bu tür haberlere kanip; bosuna panik yapmaniza gerek yok.
  Nasa, bu asteoritin dünyaya carpacagi icin bir alarm vermedigini aciklama gereksinimi bile duymus ve listenin herkese acik oldugunu belirtmis. liste: https://cneos.jpl.nasa.gov/ca/

  nasadan tüyler ürperten açıklama

  asteoritin yörüngesi 2197 yilina kadar biliniyor. Hatta bu asteorit 16 nisan 2079 yilinda dünyaya simdikinden daha da yaklasacak ama buna ragmen tehlikeli olmayacak.

  16 nisan 2079´da 1,77 milyon kilometre
  16 nisan 2127´de 2,51 milyon kilometre

  asteoritin ismi 1998 or2.
  dünyaya yaklasacagi mesafe: dünya ile ayin arasindaki mesafenin 16 kati. bu da 6 milyon kilometre civarinda bir mesafe. astronomik olarak bu mesafe cok yakin bir mesafe. neredeyse dünyaya dokunmus gibi düsünülebilinir ama dünyaya dokunmuyor.

  Bir nasa programi olan Center for Near Earth Object Studies (CNEOS)´de dünyaya sürekli yaklasan ve bunu sürekli tekrarlayan cisimler takip edilir.
  evet, bu gök cismi dünya icin tehlikeli ve tehlikeli olmasinin tek sebebi 4,1 kilometre (km) uzunluga sahip ve 1,7 km genislige sahip olmasindan dolayidir (oldukca büyük bir cisim). saniyede 8 km (saatte 28800 km) yol alabiliyor. Oldukca hizli.

  https://video.uludagsozluk.com/v/nasadan-tüyler-ürperten-açıklama-180886/  Dünya atmosferine girdigi sirada diger gök taslari gibi parcalanmayacagi kesin. carptiginda da büyük bir şok dalgasi yaratacaktir. Bununla birlikte tsunami, depremler vb. bircok yikici efektler gösterecektir.

  Bununla birlikte baska asteoritler de dünyaya yaklasmakta ve yakinindan gecmekteler. Bunlardan bir tanesi de 2020 DZ3. bu asteoritin hizi saniyede 21 km (saatte 75600 km). uzunlugu 47 metre ve genisligi 21 metre. 1998 or2 kadar büyük degil ama bu da atmosferi gecebilecek ve yikici bir şok dalgasi yaratabilecek güce sahip bir asteorit.

  1998 or2´nin yaratmis oldugu panigin sebebi ise; nasa tarafindan 27 subat 2020´de yaklastiginin farkedilmesi oldu.

  Kisaca; panige gerek yok. Gecip gidecek.
  11 0 ...
 • hey yavrummmm heyyyy! badem bıyık nesli bunlar beeee! kursaklarında bolca devlet malı, tüyü bitmemiş yetim hakkı olan badem bıyık ve türboşlu bacılar nesli! gurur duyuyorum sizinle çocuklar gurur! türbanlı bacım gurur gözyaşları döküyorum şuanda sana baktıkça.
  6 1 ...
 • Kitap siparişlerim de geldiğine göre sırada hangisini ilk okumaya karar verebilmek var...

  anın görüntüsü
  8 1 ...