• Adam adam gibi üslubuyla, kaynak göstererek yazmış, sarıklı kafalar başlamışlar gene saldırıya.
    Hadislere inanan mal derken, hadislerin yalan olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz ?
    Bir müslüman buhari için yalancı derken, diğer müslüman Buhari Kur’ân-ı kerîmden sonra dünyânın en kıymetli kitabı olan Sahîh-i Buhârî adıyla meşhur olan hadis kitabını yazan büyük hadis âlimidir diyor.
    Siz daha kendi içinizde bile benim bildiğim doğrudur, diğerlerinin hepsi yanlıştır kafasından çıkamıyorsunuz.
    Her boku herkesten iyi biliyorsunuz, ama ne hikmetse koskoca islam dünyası olarak orta çağdan beri arpa boyu yol kat edemiyorsunuz.....
    Hadi hadisler yalan, kuranda mı yalan ?
    Evrendeki o kadar problemi bir kenara bırakan kuranın allahı ne hikmetse muhammedin cinsel açlığını giderebilmesi için kimlerin helal olduğu konusuyla uğraşıyor, iş neredeyse enseste kadar gidiyor, adam üvey oğlunu boşattırıp kendine alıyor, ve siz bunları normal karşılıyorsunuz.
    AHZÂB-50: Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık. Bir de Peygamber kendisiyle evlenmek istediği takdirde, kendisini peygambere hibe eden mümin kadını, diğer müminlere değil, sırf sana mahsus olmak üzere (helâl kıldık). Kuşkusuz biz, hanımları ve ellerinin altında bulunan cariyeleri hakkında müminlere neyi farz kıldığımızı biliriz. (Bu hususta ne yapmaları lâzım geldiğini onlara açıkladık) ki, sana bir zorluk olmasın. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.)
    .
    Eğer allaha inanıyorsanız, onun iki omzunuzun üstüne koyduğuna saygı duyun, kullanın biraz...
    6 2 ...
  • chp' li sezgin tanrıkulu beyanı.

artık alıştım amına koyayım. yadırgayamıyorum bu herifi ve tayfasını. kaderimize isyan ediyorum sadece.

nasıl makus bir talihimiz varmış ki bu topraklarda doğmuş bunlar. yetmezmiş gibi bir de meclise sızmışlar.

türk olmayan herkes mecliste amk.

http://www.ensonhaber.com...ni-tavrini-elestirdi.html
    8 2 ...
  • kadınlar sekse ihtiyaç duymuyorum diyorsa;-siktir git amk çocuğu seninle sevişeceğime çalıya çırpıya sürterim diyordur.
    14 0 ...
  • çakallık yapan balıkçılardır.
    bu adamlar balıkları düşündükleri için değil, hal'e çok balık gelmesin, tuttukları balıkların fiyatı düşmesin diye denize bırakıyorlar. denize bıraktıkları balıklar da ölü balıklar.
    sahil şehrinde doğdum, büyüdüm, okudum.
    o " aa ne şirin adamlar " dediğiniz adamlar, yıllarca gözümün önünde kasa kasa ölü balıkları limana döktüler.
    işte bu ve bunun gibiler, 60'larda, 70'lerde, 80'lerde bu boku yedikleri için şu anda denizlerimizde balık yok.
    11 1 ...
  • oldukça concon bir mesaj. ben ikna oldum. vur dede vur. yalnız " ben itiraz etmedim " demiş. çaylak olan zaten bdv'ye yazamıyor ki. bunu yemedik. evet.
    15 0 ...
  • Kendini solcu olarak gösterip ülkeyi kurtarmaktan bahseden, fakat sadece ders aralarında kendi solcu poncik grubunun yanına gidip karton bardakta çay içerken "komünizm bu ülkeye nasıl gelebilir, neler yapabiliriz ya" diye düşünen tipler bolca oluyor genelde.

Ha birde bunların sağcı versiyonları var. Onlarda genellikle tespih sallamakla yetinir, bazıları ise bıyık bırakır.

Oğlum tespih sallamakla yada tüylü parka mont giymekle ülkeyi kurtaramazsın. Boşuna kendinizi kasmayın lan.
    18 2 ...
  • karakter sınırlamasına takılan başlık.
    tam başlık ise : geçilmeyen köprüye gidilmeyen hastaneye 6,2 milyar lira ödemek.

Hükümet, 2018’de garanti araç geçişi nedeniyle vatandaşın geçmediği köprü ve otoyollar için 3.6 milyar TL,
    gitmediği şehir hastaneleri için de 2.6 milyar TL ödeme yapacak.

olur mu böyle şey ? demeyin.

akp oldurur, sizde paşa paşa ödersiniz.
    20 1 ...
  • türk kadınları toprağını namus bilip kanının son damlasıma kadar savaşırken kürt kırıkları etek giyip önüne gelenden kaçıyor.

Öyle abd'nin emriyle kerkük bizimdir höhögö demekle olmaz. Türkmenler bir gelir topukların götlerine vura vura kaçarsın.
    14 2 ...
  • Sabah sabah analizler, tespitler...
    Süpersiniz çocuklar.
    Biz çokoprens'çiyiz.
    Çocukluğumuzla özdeşleşmiş bisküvidir o.
    Probis nedir allah aşkına!
    Proteinliymiş. Öyle de bir yazmışlar ki, sanki içinde et var.
    Ayrıca probis eskiden 30 gram'dı, şimdi 28 gram yapmışlar. 10'lu çokoprens hâlâ 300 gram ama 10'lu probis 280 gram. Aslında 10'lu niyetine 9'lu çakıyorlar size, bilginiz olsun.
    6 0 ...
  • cevabı uyandık kahvaltı ediyoruz olan sualdir.

yok 7 ye kadar uyumayan varsa Allah ıslah etsin.
    6 1 ...