• Çok değişiksiniz.öncelikle bunu belirtmeliyim:) iyisiniz. Çoğunuz burda anonim olduğu için rahat olabiliyor (kalp kırma) ama özünüzde iyi olduğunuza inanıyorum. Siyaset konuşmalarınız bayıyor insanı. Erkekler Çok fazla cinsel içerikli başlıklar açıyorsunuz ve kabasınız. Yorum yaptığınızın kadın olduğunu unutuyorsunuz. Sözlük kızlarına gelince her biri çevresinde sevilen fedakar ve güzel kızlar burda kendilerini nasıl ispatlayabilirler ki. Gitme sebebim yok sadece Gitmek istiyorum. Hakkınızı helal edin. Hoşçakalın.
    16 6 ...
  • fox demek tilki demek.
    tilkinin en önemli özelliği nedir?
    kurnaz olması, çeşitli oyunlar, alavere, dalavereler yapması.
    yani kim bu peki?

bunun cevabını bize kuran veriyor şüphesiz.

tarik suresi ne diyor?
    " Onlar bir tuzak kuruyorlar..."

yani hileden bahsediyor.
    hileyi kim yapar?
    tilki. yani fox yapar.

peki bu ayet tarik suresinin kaçıncı ayeti?
    15. ayeti.

peki tarik suresi kaçıncı sure.
    17. sure.

7'nin yanındaki 1'i at. elde ne kaldı?
    7.
    yani 7. ay, yani temmuz...

elde ne var şimdi?
    7. ayın 15'i.

yani 15 temmuz...

fox tv'nin ne olduğu bize yüzlerce yıl önce gösterilmiş, ama görmek isteyene tabi.
    11 1 ...
  • şimdi ben şok gittiğimde de carfeurda da bulunan bir ürünü alıyorum. nasıl bir tasaruf oluyor.

coca cola a101- bime özel daha az kaliteli mi satıyor kapalı ürünü?

ya da muratbey peynir alıyorum diyelim hepsinde var bu muratbey, pınar peynir.

daha mı az kaliteli oluyor fişini bim kesti diye.

tam bir kapitalist kölesiniz. biliyorum çoğunuz yerdiğiniz yerlerden götüm götüm yiyip, giyiniyor.
    9 0 ...
  • aktrollerin zannettiği şey.

şu fotoğrafı günlerdir fatih türbesi diye paylaşıyorlar.
    istanbul u gülbahar hatun fethetti

ama o paylaştıkları türbe gülbahar hatun'un türbesi.
    istanbul u gülbahar hatun fethetti

demek ki istanbul'u gülbahar hatun fethetti.

ulan iyi ki içmiyorsunuz siz ha, ayık kafayla bu kadar saçmalayan, içince ne yapar kimbilir?
    5 0 ...
  • habere konu olan hasan kelkit isimli vatandaşın facebook adresi şu;
    https://www.facebook.com/hasan.kelkit

tam yarım saattir hesaba bakıyorum adamın hdp ile ilgili tek bir paylaşımı yok.

hesabın linkini yukarıda verdim.

şimdi bu adama neye dayanılarak hdp'li denilmiş acaba?
    hdp'li olduğuna dair tek bir şey göstermeden bir adamı hdp'li olarak suçlamak nasıl bir zavallılık?

götten sallamasyon haber ajansı mansur yavaş'a çamur atmaya çalışıyor, ama mansur sizi sandığa gömecek emin olun...

edit: bu başlığı da hasan kelkit isimli vatandaşa şikayet ettim. umarım kendisi dava açar da şu yalancıların götünden kan alır.

edit-2: noldu lan iyesta?
    entryi editlemişsin korkudan.
    ama merak etme ekran görüntüsü alındı.

adama hdp'li diye, mansur'a da diyet ödüyor diye iftira attın.

bak, mansur yavaş'a iftira atanların sonu nasıl oluyor biliyor musun?
    işte böyle;
    mansur yavaşın satı kelkit i aşti de müdür yapması
    7 2 ...
  • halka ait, kamuya ait plajlara mermer tozu dökerek çevre katliamına imza atan, lakin iş üstünde yakalanan 2 oteldir.

--spoiler--
    Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak mahallesi Gökçebel Mevkii’ndeki Tilkicik Koyu’ nda yaklaşık iki haftadır tır ve kamyonlarla getirdikleri tonlarca mermer tozunun plaj yapılmak üzere denize üzerine yüzer platform kurup iş makinaları ile Akdeniz Foklarının barınma alanı olan ve koruma altındaki poseidon çayırlarının üzerine dökerek özel plaj yapmaya çalışan şirkete Muğla Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü tarafından para cezası kesildi.
    --spoiler--

bodrum gündoğan'da bulunan bir başka otel de otelin önündeki plajın kumları beyaz gözüksün ve maldiv plajlarına benzesin diye plaja mermer tozu dökmüş.
    bodrum da plaja mermer tozu döken 2 otel

yakalanan 2 şerefsiz otele 345 bin lira ceza kesilmiş.

ulan bunları şeytan görse korkar, aklını yitirir herhalde.
    plajı bembeyaz göstermek için mermer tozu dökmek nedir lan?
    o plaja gelen insanların sağlığıyla oynamak değil mi bu?
    o mermer tozu insanların ciğerine yapışıyor. ama olsun bakın otelimizin plajı maldivler gibi...

maldivleri bu kadar çok seviyorsanız, siktirin gidin orada otel açın, bodrum'u maldivlere benzetmeye çalışmayın.

işin garibi bu iki şerefsiz otele sadece ceza kesilmiş ve soruşturma başlatılmış.
    adamlar doğa katliamı yapmışlar, neden mühürlemiyorsunuz bu otelleri?

3621 sayılı kıyı kanunu madde 5 der ki;
    "kıyılar devletin hükmü ve tasarrufu altındadır, kıyılar herkesin eşit ve serbest olarak yararlanmasına açıktır..."

ama bu tip oteller kıyıları, plajları sahipleniyor, kendi özel mülkleriymiş gibi görüyorlar ve üstüne üstlük plajlara mermer tozu dahi dökme cüretini gösteriyorlar.

------------------------------
    kaynak;
    https://www.birgun.net/ha...otele-ceza-verildi-303121

isteyen için yandaş kaynak;
    https://twitter.com/Mehme...tatus/1268187981204148225
    11 3 ...
  • kadın erkek fark etmeksizin bizdeki bu kezzap aşkının son örneğidir. ulan nasıl bir psikopatlıktır bir "insanın" veya herhangi bir canlının suratına kezzap atmak. çok ağır tahrikler mi var. döversin adam akıllı. gücün yetmiyorsa sopa ile dalarsın misal en vahşicesi. bitmeyen şiddet mi görüyorsun veya hayatını zindana mı çeviriyor çek vur. bak bunların hepsi bir insanın suratına kezzap atmaktan daha masum kalıyor. nasıl bir vahşiliktir lan bu. ölmesin ama kör olsun ve bir daha suratına kimse bakmasın hatta aynaya bakamasın tüm hayatı boyunca acı çeksin diyorsun. bu nasıl bir nefrettir.
    10 1 ...
  • Kelimeler kifayetsiz ...

zindaştiyi tahliye eden hakimin servet dolu hesabı
    zindaştiyi tahliye eden hakimin servet dolu hesabı

iranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile 3 adamı hakkında tahliye kararı veren ve AKP’li Burhan Kuzu’nun telefonla aradığı hakimin hesabı incelendi. Hesabına yüz binlerce lira para yatırıldığı ortaya çıktı. Hakkında ‘görevi kötüye kullanmak’ ve ‘rüşvet’ suçlarından soruşturma açılan Hâkim Cevdet Özcan’ın tek geliri maaşı olmasına karşın, hesabına 966 bin 670 TL para yatırıldığı tespit edildi.

Daha fazla detay:

https://tele1.com.tr/zind...a-para-yatirilmis-171496/
    11 0 ...
  • kenara çekip usulünce uyarılması gereken erkektir.

çaya parmağını bandır da tatlansın diyen erkek

bir de şey var ya "bir yerin acıdı mı" diye sorarlar. kız "neden" diye sorunca cennetten düştün ya falan derler. of of of..
    4 0 ...
  • -Şampiyonlar liginde asist kralı olan tek futbolcu.

-brezilya millî takımında 67 kez oynayıp 22 gol atan futbolcu. (Onun dönemi rivaldo, ronaldinho ve kaka'ya denk gelmesine rağmen)

-türkiye liginde 2 kez gol kralı olan tek yabancı futbolcu.

-türkiye liginde 4 kez asist kralı olan tek futbolcu.

-türkiye liginde 4 şampiyonluk.

-brezilya millî takımında kaptan olarak 2003 konfederasyon kupası ve 2004 copa amerika şampiyonluğu.

onun arkasında emre-okan-suat-ümit ve önünde de fetöcü teröristler arif-hakan ile hasan gibi ciğerleri körük futbolcular yoktu. Alex her şeyi tek başına başardı ve bunları başarırken de tüm insanlığa delikanlılık, rakiplere saygı, sevgi ve fair play'den ödün vermeden yaptı.

Hiç şüphesiz türkiye'de oynayan en büyük, en başarılı yabancı futbolcudur. iyi ki tanıdık, iyi ki izledik seni.
    11 3 ...