• Avukatın biri küçük bir yerde çalışırken bir kızı hamile bırakmış, sonra korkup kaçmış. Gel zaman, git zaman bir bakmış hamile bıraktığı kadın bir çocukla geziyor. Demiş seni ailen öldürmedi mi, nasıl oldu bu iş? Kadın demiş toplandılar avukatı mı bulup getirelim, ikinizi de öldürelim mi, nasıl yapalım diye düşündüler, sonra aileye avukat gireceğine piç girsin diye karar aldılar.
  3 0 ...
 • ''şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler'' der bir dizesinde koca râgıp paşa. Ne de güzel der ama.
  5 0 ...
 • öğretmenim tarafından tacize uğrayışım

  Edit:

  --spoiler--
  neyse hoca bir anda ara bir sokaga girdi ve bacaklarini aralayip etegini kaldirdi ben şok olmustum ami ortadaydi bir sey soyleyemeden hemen kafami tutup vajinasina dogru egdi ve dominant bir sesle yala dedi
  --spoiler--

  Bu kadar amatorluk olmaz.
  10 0 ...
 • Bir gün bir aksam yemeginde konu ernest hemingwayin nasıl bir yazar olduğuna gelir. Salondakilerle arasında 10 kelimeyle dünyanın en etkili hikayesini yazıp yazamayacağı konusulurken iddaaya girip ortaya para koyanlar olmuştur. Bu arada ernest heminway masadan bir pecete alır ve birseyler karalar. Pecete elden ele dolasırken masadaki ugultular kesilmis yerini derin bir sessizlik ve hüzün almıstır. O pecetede su sözler yazılıdır,
  " satılık bebek patikleri not: hic kullanılmadı. "
  6 0 ...
 • işitme engelliler için üretilen maske

  Kentucky’de bir üniversite öğrencisi işitme engelli ve işitme güçlüğü çeken kişiler için onları Koronavirüs salgınına karşı koruyacak özel yüz maskeleri yapmaya başladı.

  Independent Türkçe’den Noyan Öztürk’ün Olivie Petter kaynaklı söz konusu çeviri haberine göre, Facebook’ta maskeleri hakkında paylaşımlar yapan Ashley Lawrence, geleneksel maskelerin işitme kaybı yaşayan insanlara uygun olmadığını çünkü ağız bölgesinin kapalı olduğunu ve bu nedenle bu kişilerin dudak okuma yoluyla iletişim kuramadığını ve işaret dilini kullanamadığını anlattı.
  10 0 ...
 • ibbnin litresi 73 tl den dezenfektan alımı yapması

  Valla adamların sitesine baktım 5lt 870tl yazıyor.

  https://www.nhpmarket.com...xiczosrqqeprocvqyqavd_bwe

  Belediye araştırıp, soruşturup almıştır. Yoksa sizin gibi aptalların eline koz vereceğini sanmıyorum. Onlar bilmiyor mu 5lt si 170 liradan almasını.

  Ara telefonla ibb'yi sor bakalım neden bu kadar fiyata aldınız, yolsuzlukmu yapıyorsunuz diye.

  Hergün ibb ne almış ne satmış diye gözlemleyeceğinize az akp belediyelerini gözlemleseydiniz daha iyi haberler yolsuzluklar bulurdunuz diye tahmin ediyorum.

  Gece gündüz ibb ile yatıp kalkıyor bu ibneler, acaba birşey bulabilirmiyiz diye.

  Bide yazmış "orostordom tongoya bosmoyom" diye, böyle yazanları sevmiyorum ama anladığı dilden konuşmak gerek bunlarla.
  6 0 ...
 • beni çok sinirlendiren durum.

  (bkz: gettier problemi)

  ulan o kadar araştırma yapmışım, kaynaklarımı önüme koymuşum, defterime özetimi, önemli notlarımı almışım. ve bunu defterimden sadeleştirip herkesin anlaması için de buraya yazmışım. hayır, artı ver demiyorum ama eksi vermendeki amaç nedir?

  hatta bu başlık harici özellikle burada olmayan başlıkları arayıp yazmaya çalışıyorum arada. keyfine eksi veriyorlar, ama birkaç gün sonra da sözlükte neden sadece goygoy döndüğünü, hiç bilgi içerikli entry olmadığını söyleyip ağlıyorlar. şüphesiz siz eğitilmezsiniz. elime yazık.

  hadi bunu boş verin de upss'un memelerini konuşalım, bir de kocasını. zira bunlar mühim meseleler.
  28 17 ...
 • lafa geldi mi " birrrr buçuk milllyaaar müslüman " nidaları...

  iş bilimsel buluşa geldi mi fıssssssssssss....

  not: hadi canım hadi... git biraz bilim çalış... dua' yı herkes yapar...

  :
  12 3 ...
 • koronavirüs salgınının devam ettiği bu günlerde sokak hayvanlarını unutmayalım. Evimizin önüne bir kap su, bir kap mama bırakarak onları yalnız bırakmayalım.

  4 nisan sokak hayvanları günü
  8 0 ...
 • Şaka gibi lan. “Senin beni karakola götürmeye yetkin yok diyor.” Sanıyor ki karakola götürme, gözlem altına alma sadece polisin yetkisi jandarma keyiften orada....bu vatandaşa önce jandarmanın kırsal alan kolluk kuvvetini olduğunu, polisin yetkisinin dışarıda kaldığı yerlerde onların yetkili olduğunu falan anlatmak lazım ama uzun iş...

  Bir de çektiği videoyu “yetkili yere göndericez.” Diyor. Yetkili yer dediği de cimer muhtemelen. Hani seni cb nına şikayet ederim akıllı ol mesajı veriyor kendi aklınca... allah gerçekten polise de jandarmaya da sabır versin şöyle tiplerle uğraşmak zorundayken...

  En iyi karadenizli çevrenizde olmayan, tanımadığınız ve muhatap olmadığınız karadenizlidir işte bu yüzden...allaha yakın bize uzak mümkünse...
  10 0 ...