• bu zekasıyla ülkeye reza zarraptan daha çok döviz kazandırabilecek kişiydi. bence dünyada ki en modern dolandırıcıları bu topraklar yetiştiriyor.

gelecekten yandaş haber başlıkları;

zürriyet; "adam uyuşturuyor ama çalışıyor"

yepisyeni şaffak; "iş adamı mehmet 30 milyar dolarlık yeşillik fabrikası açtı. bu sayede ülkemize yılda 10 milyar dolar girecek"

zabbah; milyardar mehmet; "suriyeliler din kardeşimizdir. onlara tarlamda iş imkanı var. gelsinler" dedi..

ahhh haber; "şişko değil pofuduk o"
    5 0 ...
  • defalarca uyarılmasına rağmen devam ettiği davranışlardır. gençlere düzgün örnek olalım marcusum hadi civanım hadi koyun gözlüm diyoruz ama hala kahveli pastalı bilmem neli görseller atıyor. kahveye değil çaya alıştırmak lazım hamburgere değil lahmacuna özendirmek lazım pizzaya değil tıka basa soğanla doldurulmuş kır pidesine sevk ettirmek lazım. öyle bilmem kantmış kuntmuş kaba sakallı şekilli şukullu yazarlara değil böyle Ahmet Hamdi Tanpınarlara, peyami safalara yönlendirmek lazım. kültürümüzü aşılamak lazım bilinçli yerli ve milli entellerimizden beklentiler bunlardır. o sakalları da türk işi yapmak lazım.

lord marcus un genç yazarlara kötü örnek olması
    7 0 ...
  • Sınıf başkanı seçilmeden önce millete yumuşak yüzlü olacağım, dondurma dağıtacağım hatta ileri gidip okulun önüne havuz yaptıracağım çimin lan der olduktan sonra kimin için ne için yaşıyorsunuz geberin lan hepinizi gammazlayacağım olum diyen sarı saçlı ve gözlüklü çocuklar gibidir.*
    8 0 ...
  • iki erkeğin kişisel problemlerine alet edilen, her kavga ettiklerinde utanmadan hakkında düzinelerce yazı yazılan, kavgayla hiçbir alakası olmadığı halde türlü türlü hakaretlere maruz kalmış ve tek suçu kilolu bir hanımefendi olan sözlük kızıdır.
    Ulan Alkolik ve pkp şimdi size sorsak sizden delikanlısı yoktur. Bu yaptığınız delikanlılığın neresine sığıyor aw? Neyse ananız babanız öğretememiş biz mi öğreteceğiz ahlak nedir ne işe yarar...
    15 0 ...
  • Evvet arkadaşlar o güzel gün geldi çattı. Bugün benim doğum günüm, gariban sevindirmek, mutluluğunu paylaşmak hatta ve hatta sevap işlemek isteyen o nadide ve inci tanesi yazar ve yazarcıklar. Ablalar ve abiler herkese mutlu bir parti dilerim.
    1 2 ...
  • fakr ve fakirlik ayrı şeylerdir. Resulullah fakrımla gurur duyarım demiştir.

burada kullanılan fakr allah'tan başka her şeyden uzaklaşmak, allah dışındki her şeye fakirleşmek anlamındadır.

fakirler için ise şöyle buyurmuştur. miraçta bana cenneti gösterdiler. içeride bulunanlar çoğunlukla dünyada fakir yaşamış müminlerdi . dünyada fakir yaşamak bir eziyet gibi gözükse de ahirette herkes "keşke dünyada şu kısa sürede fakir yaşasaydım" diyecektir.

çünkü verilecek hesap daha kolay olacaktır. fakir bir mümin zenginden çok daha kolay hesap verecektir.
    2 1 ...
  • Bütün cephanenizi ve erzaklarınızı hazır edin ve sığınağa kaçın. Sığınağa mutlaka elektrik ve su tesisatınızı çekin çok ihtiyacınız olacak ve şarj olabilir tüm aydinlatmalarinizi şarj edin çünkü yakın zamanda elektrik kesintisi yaşanacak. Evinize yakın ve işinizi göreceğiniz eczane ve marketlere yağmaya gidin belirli aralıklarla ama silahınız mutlaka dolu olsun.
    Çok zombi filmi ve hayatta kalma oyunlari izleyip oynadigim baya belli oluyor.
    2 0 ...
  • intihar

2108.
  • arkamdan ağlayacaklarmış, üzüleceklermiş... umurumda olur mu? benim canım kıymetlidir, hiç kimse için dünyaya katlanamam. canım isterse canıma kastederim. o kadar!..
    1 0 ...
  • bu başlıkta beşinci kez kendi doğum günümü kutluyorum. çok ama çok zor başlayan bir yaşımın sonuna geldim. iyi de idare ettim aslında durumu. yokluğuna hala alışamadığım babam bir yana; hayatımda olmazsa olmaz dediğim insanların eksikliğini bile hissetmedim, güzel hayat dersleri çıkardım. netice itibarıyla bunca zorluğun yanında sevgiden kalbimi çatlatan, çabasızca ve anlaşılmak için yırtınmadan sağlıklı ilişkiler kurduğum insanlar iyi ki var. güzel tesadüfler olmuş, ben de iyi seçimler yapmışım. her şeye rağmen kendimi şanslı hissediyorum. iyi ki doğdun aslı, öpüyorum yanaklarından.
    4 0 ...
  • Of brom bir kaç abazan kız bize de denk geliyor.

Hatta biraz üzerine gitsen tavlayacağın yalnız kızlar da.

Hatta kaçamak yapmak isteyenler de.

Hayat mottom gereği mesafemi çekiyorum.

Ben eskort sitesinde değilim seks arayayım.

Arkadaşlık sitesinde değilim aşk arayayım.

Dullar çakışıyor Facebook sayfasında değilim artık onlar ne arıyor ise.

Ben sözlük sitesindeyim. Ben entry girip yazı okurum. Tanışmak isteyen ile tanışır sohbetimi ederim. Uf erkek bu penisi var özgürce istediğin ile yatmak çok havalı kimle düzüşürüm beni ilgilendirir ci kızçelerime de selam olsun. Din miş mahalle baskısıymış benim umrumda değil. Bence düşünmeden seks insanın milyonlarca yıllık zihinsel evrimine hakaret. Doğadaki gibi her tuttuğumuzun bir keyfi olmuyor kanımca. Mutluluk hormonu bağımlılığından fazlası değil yani. Ben bir şeylere bağımlı yaşamam. Sürekli mutlu olacam diye her azınca am aramak da bu bağımlılıklar arasında.

Neyse güzel insanlar beni anladı. Onlara selam olsun. Bu sözlükte gerçekten de ruhu güzel sohbeti güzel sıradan insanlar ve dişi insanlar da tanıdım. Karakteri ve hayata duruşu olanından. Onlara işte bu selamım.

Yarası deşilen de dullar çakışıyor espirinde uf salak sen ne anlarsın ya milleti salın diye kendi bile neden söylediğini bilmediği cümleler kurup eksiyi bastı bile.

Çok umrumda mı değil.
    5 1 ...