• sorun müslümanım deyip de kutlayan ve bunun normal olduğunu iddia edenlerdir.
    mesele batı menşeili bir şey olunca hep bir hümanistliğiniz tutuyor niyeyse, yok dünyamıza barış, huzur getirmesi içinmiş çok beklersin. içip sıçmaya yer arıyoruz demiyorsunuz da.
    noel ile yılbaşı farklı geyiklerini bırakalım artık. kavram olarak farklılar ama
    yılbaşı, hristiyan adet ve geleneklerine göre kutlanıyor yani noel menşeili.
    boşuna evirip çevirmeyin bence.
    1 0 ...
  • yabancı bi karıyla yataktayız (cidden).

karı dedi: siz türkler çok cahilsiniz.
    dedim: niye?
    karı dedi: ingilizce bilmiyorsunuz!
    dedim: biz sizin gibi, savaşta ingilizlere hiç yenilmedik ki ingilizce bilelim.

bi durdu, düşünmeye başladı uzun uzun...

dedim: naber?
    dedi: anladım...
    dedim: sus ve yalamaya devam et.
    1 0 ...
  • Sözleri müthiştir.

şimdi sen kim bilir ne duygulardasın
    belki de en tatlı uykulardasın
    sen rüyalar aleminde
    yeni aşklar hevesinde
    bense yine uykusuzum
    bir sabahçı kahvesinde.
    4 0 ...
  • vajina

633.
  • önden baktığınızda; ters üçgenin ortasından aşağı doğru nazikçe çizilmiş bir ayracın olduğu,

yandan baktığınızda; bir elmanın sırtı misali yassı,

bacakları bilekten tutup yukarı kaldırdığınızda; kasıktan taşarak şişen iki pembe dolgun dudağın sımsıkı birbirine kapandığı,

bacakları ayırdığınızda; parlak ince yaprakların birbirinden ayrıldığı, dar kırmızı deliğin kasılıp açıldığı,

girişinin dar, içerisinin ıslak, sıcak, kaygan ve karanlık olduğu bir organın iç kısmıdır.
    11 3 ...
  • -15lerin tatlış yorumudur. çoğu da okulu kırıp internet cafelerde entry kasıyordur. onları çıkarsak sözlüğün zeka ortalaması acısıyla tatlısıyla yerine gelir.

edit: buram buram hormon koktu sözlük bunlar yüzünden.
    8 0 ...
  • Olay, 25 Ekim günü Bayrampaşa Şehit Büyük Elçi ismail Erez Meslek Lisesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki öğrenci grubu arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerinde okulda bulunan öğretmenler kavga eden grubu sakinleştirerek ayırdı.

ÖĞRENCiLERDEN BiRi KURUSIKI TABANCAYLA GELEREK YiNE KAVGA ETTi

Lise öğrencilerinin arasındaki yaşanan kavganın ertesi günü öğrencilerden birisi kurusıkı silahla okula geldi. Teneffüs zili çaldıktan sonra öğretmenin sınıftan çıkmasıyla birlikte ayın grupla yine kavga etti. Bağrışma seslerini duyan öğrenciler ve bir öğretmen sınıftan çıkarak kavgayı ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. 

OKUL KORiDORUNDA KURUSIKI TABANCAYLA BiR EL ATEŞ ETTi

Öğrencilerin kavgasında tekme ve yumruklar havada uçuşurken, yere düşen öğrenci, belindeki kurusıkı tabancayı eline alarak bir el okul koridorunda ateş etti. Silahın patlaması üzerine öğrenciler panik içinde sağa sola kaçıştı. 

ELi SiLAHLI ÖĞRENCi GÖZALTINA ALINDI

Eli silahlı öğrenci koridorda gezerek tekrar sınıfa girmeye çalışırken, öğretmeni ise onu sakinleştirmek için uğraştı. Bu sırada sınıftaki kavgaya karışan öğrenciler ise çıkmak istediği, fakat arkadaşları kapının önünde adeta barikat kurarak müsaade etmedi. Öğretmeninin uyarılarını dikkate almayan eli silahlı öğrenci ise tekrar sınıfa girmek istedi. Tam bu sırada koridora gelen mobil okul timleri öğrenciyi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı.

O ANLAR KAMERADA

Okuduğu okula silahla gelen öğrenci elindeki kurusıkı silah ile koridorda terör estirdiği o anlar okulun güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kavga eden grubu öğretmenler ve öğrencilerin ayırmaya çalıştığı, o esnada ise yere düşen öğrencinin eline silahı alarak ateş ettiği ve daha sonra sınıfa girmeye çalıştığı sırada polisler tarafından yakalandığı görülüyor. 

Habere dair Video:

https://www.google.com/am...orku-dolu-anlar-17430/amp
    5 0 ...
  • selamün aleyküm.

yılbaşı kutlamaları için bu açıklamayı yapan kim?
    diyanet sen...

süper.

peki aynı diyanet sen, üyelerine neden faizle kredi veriyor.
    yılbaşı kutlamalarının islam da yeri yoktur

be amına çaktığım sahte müslümanları.
    islamiyette faiz en büyük haramlardan biri değil mi?

faizle kredi veren, parasını faize yatırıp faiz geliri elde eden sikik bir kurumun, sokuk bir açıklaması işte.
    (bkz: faiz haram diyen diyanetin faizden para kazanması/#42213654)

şimdi bu açıklamaya itibar edenin de kuş kadar beyni yoktur.

(bkz: ucube diyanet kapatılsın)
    10 1 ...
  • göksel kaya denilen heriften daha çok benzemektedir, ama atatürk'e benzemesini kendisine gelir kapısı yapmamış, adam gibi ekmek parasının peşinde, işinde gücünde olan tavuk dönercidir.
    https://streamable.com/zwrkw

allah hayırlı işler versin.

--spoiler--
    -soğan ister misin?
    -soğan olmasın abi içinde...
    --spoiler--
    11 1 ...
  • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soçi'de Alman girişimcilerle düzenlenen bir toplantı sırasında yaşanan simultane tercüme hatasını fark edince Almanca konuşmaya başladı. Doğu Almanya'da KGB ajanı olarak görev yaptığı bilinen Putin'in dil becerisi dikkat çekti.

Reis de süper ingilizce konuşur bu arada.

http://www.hurriyet.com.t...%251%24s%20alan%C4%B1ndan
    10 0 ...
  • sapıklıktır. neyse ki bizim aile de böyle olaylar yok. acıyorum ailesinde böyle evlilikler olanlara ben olsam intihar ederdim bu utançla nasıl yaşıyosunuz.
    3 0 ...