• Toslayanlar ev arkadaşlarıyla yaptıkları harcamalarda asla mağdur olmaz!

Sen de Tosla kullan, ev arkadaşlarınla ortak harcamaların için grup oluştur, tüm harcamalar tek bir yerde kolayca takip edilsin. Tosla kimin kime ne kadar borcu var hemen hesaplasın, ödemeler Tosla’dan anında yapılsın. Harcama hatırlatma özelliği ile kimsenin kimseye borcu kalmasın, kimse mağdur olmasın *(swh)

Hemen sen de kullanmaya başlamak için tıkla.

10 0
  • Elbette herkesin kendi hayat görüşü, ifade biçimi. Doğal görülebilir. ama şahsen bu görüşü takdir de etmem.

Şöyle oluyor bu; “ben erkeğim ve erkekliğimle gurur duyuyorum.” “ ben öğretmenim ve öğretmenliğimle gurur duyuyorum.” “Ben zenginim ve zenginliğimle gurur duyuyorum.” Gurur duyduğunuz özellikleriniz başkalarına zarar vermediği müddetçe doğal görülebilir.

Ama homofobiklikten ileri gelen bir dürtüyle başka insanlara zarar veriyor, onlara psikolojik- fiziksel şiddet uyguluyorsanız gurur duyduğunuz özelliğinizin ne kadar yapay olduğunu kanıtlamış olursunuz. Herkes herkesi sevmek zorunda da değil nitekim; örneğin doktorları sevmiyorum arkadaş, gizem isimli kadınları da, yaz ayını da, karşı komşumu da.. eh bunları sevmediğim için kendimle belki de gurur! Duyuyorum. Ne için ama?

Sevmediğim halde, sevmediğim şeylerle alakalı kimseye zarar vermediğim için gurur duyuyorum kendimle. Yani olay eşcinsel bireyleri sevmediği için gurur duymak değil de, sevmediği halde en ufak bir taşkınlık göstermemek, sözel ve fiziksel olarak saldırmamak.. işte belki bunla bir parça gurur duyabilirsiniz. Zira bunu da beceremiyorsanız, kesinlikle gurur duyacağınız bir özelliğiniz yoktur ortada.
    4 0 ...
  • hacı hoca yapsa sapık, pedofili, allahsız oç, ensest derler zenginler yapınca modern, laik, ileri görüşlü, çapkın derler welcome to türkiye! benim anlamadığım bu kızların annesi babası ailesi abisi falan yok mu sen napıyosun amk evladı diyerek yüzüne tokadı basıp allahını şaşırtacak bir insan evladı yok mu hayret bir şey ayol!
    11 2 ...
  • Türk futbolunun gördüğü en büyük üçüncü troll.
    Birincisi için:
    (bkz: fatih terim)
    Ve ikincisi:
    (bkz: arda turan)
    3 0 ...
  • bu ne açgözlülüktür arkadaş yav. Herkes rızkını yer kardeşim.

Yani ortada bir pasta var ve bu pasta tamamen size mi ait? Rabbena hep bana mı?

Bırakın insanlar açıktan, uzaktan neyse Olabiliyorsa olsun psikolog. onlar da ekmek yesin.

Bu kadar tutuştuklarına göre bu işte iyi para var demekki.

Ulan hiç niyetimde yoktu psikologluk kafama soktunuz. Bölüm açılır açılmaz kaydımı yaptıracağım.
    5 6 ...
  • Genelleme yapmak suretiyle Zenginler "kul hakkı" yer diyerek kul hakkına giren yazar.

Bir insan evladı Helalinden kazanıp zengin olursa ne suçtur, ne ayıptır... Haram yollarla zengin olursa suçtur. Aşağlık psikolojisine gerek yok. Çalış seninde olur awk.

Açık ve net evet.
    4 2 ...
  • Benim binaya kesin en sevmediklerim denk gelirdi. Artık Gıcıklığına üstten her gün halı çırpar, zilime basıp kaçar, arabamı çizerlerdi. hayranlarım aşağıda her gün serenat yaparlardı mesela asdfgh. sevenler pişirdikleri güzel yemekleri paylaşır, Akşam oturmaya çaya gelirlerdi falan. üst komşum ups oluyormuş, sevişme sesinden uyuyamazdım herhalde ahaha. Hele Karşı komşumun en uyuz olduğum bir trol olduğunu düşünsenize? Oh my gosh! Her gün karakolluk olurdum ben. O site yıkılırdı yıkılırr.

Lütfen herkes olduğu yerde kalsın.
    5 3 ...
  • O gece sokaktaydık ve meydanı hainlere bırakmadık hamdolsun. Yine olsa yine bırakmayız allahın izniyle. Tüm aziz Şehidlerimizin ruhu şad olsun..

15 temmuz 2016 darbe girişimi
    3 5 ...
  • Allah bir daha böyle fırsatçılara fırsat vermesin. Her vakit namazından sonra dualarıma dahil ediyorum "içimizdeki hainleri temizlemeyi nasip et diye" ama şunu anladım bu dünyada hep bir uğraş çekişme kavga dövüş olacak imtihanın sırrı burada gizli sanki biz dua etsekte bazı şeyler yine düzelmeyecek.

Şehitlerimizin ruhu şad mekanları cennet olsun.
    4 3 ...
  • Çok üzülünen gecelerde karanlıktan korkulmaz. Büyük bir sancı kendinden daha az sızlayan sancının ilacıdır aslında. bu yüzden belki de çok yalnız kalınan gecelerde de eskisi kadar ağlanmaz. Yalnızlık güç verir, ayağa kaldırır. Yükünü taşımak zordur ama çok şey katar. Fazla yalnızlık iyi değildir ama üzer, sıkar. Sertab Erener'in söylediği gibi "sarılmaya muhtaç insanız nihayetinde ". Sarılacak doğru insanlarla karşılaşırsınız umarım.
    0 0 ...
  • senin yapamam dediğini ağzında sigarayla böğüre böğüre yaptıkları gerçeğini farkedene kadar hak verilen düşünce.ihihihi.

elf diyarından arwen gelse blowjob, cum on face, rimjob hangisine kadar kabul ettirebilirsen yapacaksın biraderim. temiz sevgiyle papatya falan sevilir. kadın dediğin kirli sevilir. evet.
    1 2 ...