• Şeftaliye elleyememek de ne bileyim biraz şey*
    bir şeftali soyanı bile olmamak
    6 0 ...
  • Hangisi?
    Sözlük yazarı olup da kezban olmayan mı var Allah aşkına. Hepimiz en az bir kere olduk.
    7 0 ...
  • eylul itibariyle bütün youtube videolarının yorumlar kısmını bu tarz yorumlarla dolacak hazır olun.

"peki ya yks'ye çalışmak yerine bu videoyu izlemem terör örgütünün "istilasını hazır mısınız.
    12 1 ...
  • Şu hayatta öğrendiğim şeylerden biriside şu. Aldığın kadar değer vereceksin. Yazmıyor mu? Yazmayacaksın. S.klemiyor mu? S.klemeyeceksin. Senin kadar düşünceli ince yaklaşmıyor mu? En az onun gibi olacaksın.

Yoksa kaybeder ÜzülürsünüZ. Şu çok net, dünyada ki son kız/erkek o değil. Sizin kadar değerli kimse yok.
    5 0 ...
  • araba aldığınızda da "bunu mu aldın" diye soran tiptir. atıyorum 25 bin liraya araba aldınız, bu araba 25 eder mi der. ancak kendi aracı 15bin liralık tenekedir ve internete 20'den koyar. çünkü kendinin olan her şey kıymetli, kendinin olmayan çürük maldır.
    çok var böyle de çürük mal.
    8 0 ...
  • Henüz cinsel ilişki ile tanışmamış erkektir. Kendi halinden Memnun ise toplum baskıları yüzünden gaza gelmemeli, kendini kötü hissetmemelidir.
    5 0 ...
  • Dünya yuvarlak dememek için verilen bunca çaba, bunca uyduruktan şekil tanımı. Yazıktır.

Biz lisedeyken de elips derlerdi şimdi geoit çıkmış.

Kim ne derse desin ulan duz dunyacilara inat dünya yuvarlaktır. ibnedir. Pusttur. Kahpedir.
    8 0 ...
  • Bugün de boş insan olduk. Yarın ne olacağız bakalım, merakla bekliyorum.
    Bayanlar baylar tercih meselesi bu iş. Yapana da yaptırana da saygı duymak gerekir yahu.
    Misal ben vücudumda sadeliği sevmiyorum, azıcık renk, azıcık desen istiyorum suç mu?
    Kimileri de vücudunda yara izini bile sevmez. Bu da son derece doğal bir şey.
    Ayrıca dövme insanı ne seksi yapar ne de farklı biri. Bunu bu şekilde algılarsanız sorun kalmaz ortada.
    6 1 ...
  • 40 yıllık ayak fetişistiyim, 41. Yılımda ayaktan soğudum.
    15 3 ...
  • bakın, soluk borusunun kesilmesi ile şah damarının kesilmesi arasında fark vardır. soluk borun kesilirse düzgün önlem alındığında yaşayabilirsin ama şah damarı bambaşka birşey. yani yüksek ihtimal ölürsünüz, boyun bölgesinde bulunan ve beyne oksijen taşıyan bu damar kesildiğinde hem atar damar olduğu için yüksek basınçla kan kaybedersiniz, hemde beyne giden kan miktarı azaldığı için beyin oksijensiz kalır ve kendini kapatır.

bu damara bastırdığınızda bile beyne oksijen gitmediği için bayılırken insan, öyle profesyonel bir ayarda tampon yapmanız lazım ki, hem beyne kan gitsin, hem tampon yaptığınız yerden çıkan kan miktarı minimalize edilsin.

zor iş vesselam..
    9 0 ...