• Bu numarayı kullanan dolandırıcı zatın veyâ mutlak suç ortağının adı Musa Mete. 295 liraya Danişment Gazi kullanıcı adıyla, ki bundan işkillenmeliydim evet, sahibinden.com'a ilana koyduğu JBL Flip 3 hoparlör için 275 TL'ye dün (20 Eylül Perşembe günü) anlaştık. Kendisine parayı bu sabah EFT yaptığım halde cihazı göndermiyor ve mesajlarıma yanıt vermiyor. Cep numarasını internette araştırmayı ise maalesef parayı gönderdikten sonra akıl edebildim. Yalova'nın Paşakent Mahallesi görünmekte sahibinden.com'daki adresi. Aslında bu hususlarda dikkatliyimdir ama cihazı nispeten ucuza bulmanın(!) heyecanıyla dikkatsiz davrandım. Pazartesi, en geç Salı günü hakkında suç duyurusunda bulunacağım ve bu zat hapse girene dek işin peşini ben ve hukukçu olan eşim bırakmayacağız. Binbir emekle kazanıyor bu millet ekmeğini; kimsenin canı yanmasın bir daha. tüm sözlük ahalisini ikaz etmiş olayım bu iğrenç herife dair. Hakkında daha önce 3, ben yazdıktan sonra ise 1 kişi daha mağdur olduğuna dâir beyanatta bulunmuş bakınız.
  http://www.nosorgulama.com/tel/05050863172
  zatın hâlâ bir adet 'fraud' ilanı var sitede, aman dikkat, aldanmayın. Bilgisi olan, düşük ihtimal ama tanıyan var ise bana mesaj atmasını istirhâm ediyorum.
  https://www.sahibinden.co...-tek-adet-605647239/detay
  14 3 ...
 • yanlış bir ifade.

  doğrusu 'ne kadar manyak varsa geri dönmeye başlaması' olmalı.
  9 0 ...
 • Çok güzel, çok asil, ekmek gibi olan kadınları tenzih ederim ama bazı sözlük kadınlarımız inanılmaz asosyal ve yalnız. Mümkünatı yok burada gördükleri ilgiyi başka bir platformda ya da reel hayatta görmelerinin. Burada anonimsin, bir Gizin var, karşıdaki seni bambaşka hayal ediyor ama sen bu ilgiye nail olacak kadar güzel ve dikkat çekici değilsin. Bu çok doğal. Her gün onlarca erkekten mesaj alıyorlar ve dışarıda bu ilginin kırıntısını bile görmüyorlar. hali ile birçoğu kaldıramıyor bu alakayı ve zilli birer ırıspı oluyor. Hahahahahahja. Buralar sahiden enteresan yerler ya. Hani şakayla takılsan bile viktorya sekret modeli gibi davranıyorlar amk
  11 1 ...
 • Anam ve babam, bu cihana safkan türk genlerini aktardıkları bir çocuk getirdikleri için, doğumumun sene-i devriyesinde pasta kesip kutlama yapıyorlar.
  sözlük yazarlarının çocukluk fotoğrafları
  8 1 ...
 • grattis'ten tester çalma potansiyeline sahip, kadın olduğu iddia edilen yaşam formlarının sözlükte prenses muamelesi görmesi nedeniyle ortaya atılan konudur.

  bir tanesi çete gibi zaten ya 50 tane fake hesabı var, ya kendisi gibi 50 tane gereksiz var çevresinde.

  lan aklı başında insan bunları bakkala falan gönderirken bile eline bozuklukları tutuşturur, parayı kaybeder diye. siz burada evliya yaptınız amk.
  18 0 ...
 • erkeklerin abazan olması
  Bir gerçek.

  intagramda bir sayfa üstelik hesabım bildiğin fake.
  Yaş sordu 13 dedim sonuç bu.

  Yazık be bu kadar mı düştünüz.

  Edit: resim ne lan resim.

  Edit1: milleti keklemek için açılmamış bir hesap.
  5 2 ...
 • Beklenmedik hareketler bunlar.

  Anne baba ve öğretmen dışında kimsenin elini öpmeyin demiş. Düşünce güzel ama ülkede şeyhlerin elini öpmekten baş kaldıramıyorlar yok şeyhmiş yok şuymuş buymuş diyerek

  Bu ülke bugün bu haldeyse zaten biraz da bunun payı var.

  Bu sözü sadece öğrencilere değil çıkıp mecliste de demesi lazım bence.
  4 0 ...
 • Net ve tartışmasız bir gerçektir.

  10 senedir şampiyonlar ligi Yok.
  5 senedir lig şampiyonluğu yok.
  5 senedir hücum futbolu yok. Büyük takım dediğin hücum futbolu oynar.
  5 senedir 15-20 bin kişiye oynuyorlar.
  Artık Saraçoğlu deplasmanı kimseyi korkutmuyor. Fenerbahçe artık evinde oynadığı her 2 maçtaki 1'ini kaybediyor.

  Fenerbahçe artık sıradan bir takımdır.
  11 6 ...
 • hiç gelmeyen bildirimdir. anasını satayım 2 bankadan ( iş ve ziraat ) mesaj geliyor onlarda sürekli "kmh hesabınızın faiz oranı şu kadar arttırılmıştır" mesajları veya "altınlarınızı bize getirin" mesajları. hiç demiyorlar "sevgili gibson onca senedir bizimle çalışıyorsun al şu 1000 tl yi ananın ak sütü gibi harca helaldir" diye.
  12 1 ...
 • Şöyle bir dikkatli baktım da, resmen akp yi anlatıyor.

  “Ey Türk gençliği!



  Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.



  Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır.

  Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

  Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.

  Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

  Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.

  Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

  Ey Türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!

  Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!
  7 0 ...