• (bkz: satılık)

tanımım satılık evet. yetkili olanlardan biri önceleri yavşak suratına gerçekleri vurduğumdan beri beni sevmez zaten. hadi o neyse de, kendi beyniniz hiç mi yok da başkasına yaltaklık yapacağım diye, tanım yaptığım, uzun uzun yazdığım girilerimi silip duruyorsunuz?

aranızda kız düşüreceğim diye hav hav olan, okuma ve anlama kabiliyetinden yoksun, akp mitinglerine 50 lira karşılığında hüloğ çeken basiretsizler olduğunu ezelden beri biliyoruz da, bu kadar aleni şekilde adam kayırma size bile fazla amk.
    17 7 ...
  • Maalesef doğru bir tespittir ancak bu durumdan kurtulmakta kolay değil. Beslenme bozuklukları ve hareketsiz yaşam testosteron düzeylerini yerle bir etti. Aynı zamanda da bir çok gıdadan vücuda anormal miktarlar da östrojen girmeye başladı. Basın sürekli karizmatik erkek diye homo tipli garip yaratıkları dayattı, kızların bunlara hayran kaldığını gören erkeklerde özenip onlara benzemeye başladı. Devlet yasalar (6284) ile erkeğin tamamen elini kolunu bağlayarak karısının sözünden çıkamayan, çıkmayı denediği anda da kendini önce sokakta sonra da hapiste bulan uysal bir koyuna çevirdi. Durumun kötü olduğu açık ama işin içinden çıkmakta kolay değil. Erkekliği korumak için yemek konusunda katı disiplinli davranmak, medyanın ve kızların gazına gelmemek , spor salonuna giderek düzenli yüksek ağırlık antrenmanı yapmak ve en zoru da asla ve asla sevmemek ve evlenmemek şart. Çünkü evlendiğiniz anda otomatik olarak uysal koyun olmak zorundasınız çünkü maalesef ama erkeklik devlete söken bir şey değil. Ama tabi gerçekten ahlaklı terbiyeli bir kadın bulursanız (nerede o kadınlar) evlenin. Uzun lafın kısası Allah sonumuzu hayretsin, bu devirde erkek olarak kalmak bile büyük bir mücadele gerektiriyor. Son olarak o market tavuklarını ağzınıza bile sürmeyin hemcinslerim...
    11 3 ...
  • Beter olun!

150x30=4500 tl
    4500/1.5= 3000 lari (gürcü para birimi)

Gürcistan’da asgari ücret 400 lari.

3000/400= 7.5

Adam bir ay burada çalışıp 7.5 ay ülkesinde yatıyor. 2 ay çalışsa bütün yılı çıkarır. 3 ay çalışsa bir yıl boyunca gayet iyi standartlarda yaşar.

Rize halkı çalışmayı sevmezmiş... e beter olun!
    7 0 ...
  • yiğit bulut

2054.
  • Bunun kesin bir yerlerde kaseti var.

Açın bakın 2007-2008'e kadar bu adam en azılı AKP muhalifiydi. Köşe yazılarında demediğini bırakmaz, çok ağır eleştirir ve %100 haklı çıkardı.
    Sonra bir şey oldu 180 derece döndü. ama ne dönüş. RTE'nin kendisi böyle dönememiştir. Dünyada da eşi benzeri yoktur. Bir yıl önce "bu salak partinin ekonomik politikaları bizi uçuruma sürüklüyor" derken bir yıl geçmeden o politikaları canhıraş savunur oldu. Kendisi aslında çok iyi bir ekonomisttir. Bu süreçte savundukları ne geçmişiyle ne de akademik siciliyle/ kariyeriyle kesinlikle uyuşmuyor. Bazen düşünüyorum acaba yabancı güçler bunu oraya casus diye mi yerleştirdiler, RTE'yi sürekli yanıltsın diye bir piyon gibi.
    8 1 ...
  • kibri firavununkini geçmiş bir kendini bilmezin, kifayetsiz muhterisin boş lafıdır. bu ülke iki dünya savaşı, yunan, fransız, ingiliz işgali gördü, atatürk'ü kaybettik batmadı da sen gidersen mi batacak?

sen kimsin? ne özelliğin var? hangi konuda, neyi başardın?

"paris mezarlıkları bir zamanlar vazgeçilmez olduğu sanılan adamların kabirleriyle dolu ama fransa hala ayakta"

general de gaulle
    13 0 ...
  • cagatay ulusoy ile gizem karaca'nin 2013 yilina ait konuşması. Uyusturucuyu falan gectim bu kısacık konusmada bile kendine bu kadar hakaret eden cagatay ulusoya nasil tahammül etmis anlamak zor. Cagatay ulusoy'un ne kadar aşağılık bir insan olduğu bu konusmadan belli oluyor zaten. Gizem karaca'yi zerre sevmem ama gerizekalı demeden önce kendisine bakması lazım 200 puanlik bölüm mezunu bay zeki çağatay.

--spoiler--

çağatay: ne yapıyorsun?

gizem: iyidir.

çağatay: geri zekalı, biz çok balık tuttuk biliyon mu?

gizem: ney?

çağatay: çok balık tuttuk

gizem: aaa, süper. ne tuttun?

çağatay: hepsi işte aynısı her zamankinden..

gizem: hıı öyle mi? bir dakika aşkım bildiğin oltayla balık tuttun değil mi ?

çağatay: evet sen ne zannettin?

gizem: haa ne bileyim..

3 tane yaptım içemedim

çağatay: şeyi getir

gizem: neyi ?

çağatay: çekmecede şey var.

gizem: ben 3 tane yaptım ya ama sadece şey yani içmedim öyle hani sinir oldum. kendi kendime hani yapamıyordum felan ya öyle yaptım ama içmedim.

çağatay: duruyor mu?

gizem: getireyim mi onları ?

çağatay: getir yani geri zekalı gibi yapmışsındır sen onları o yüzden.

gizem: hayır hiçte bile geri zekalı gibi değil. acayip sıkı ve minicik oldu yani çok güzel oldu.

çağatay: tamam işte getir hepsini...

--spoiler--
    16 3 ...
  • Şüphesiz ki " hohahoha" tadında kahkaha atılmasına sebep olan fantastik gelişme. akp bbp'ye nanik yapmış ve sadece bbp genel başkanı destici'yi seçilebileceği yerden aday göstermiş. bbp teşkilatları da buna tepki göstermiş ve ittifaktan ayrılmayı düşündüklerini söylemiş.
    e hani söz konusu vatansa gerisi teferruattı? yagışmadı size alperenler. evet.
    http://www.yenicaggazetes...e-liste-krizi-193139h.htm
    21 3 ...
  • Vietnam'dan eve dönen JOHN evine ailesine telefon açar;
    - Sonunda eve dönüyorum...Ama bir şey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve getirebilir miyim?
    + Tabi ki, onunla tanışmaktan mutluluk duyarız. derler.
    - Yalnız, arkadaşım mayına bastı , bir kolu ile bir bacağını kaybetti. Başka gidecek yeri yok. Onun bize gelmesini ve bizimle beraber kalmasını istiyorum...
    + canım oğlum.Belki başka bir yer bulması için yardımcı olabiliriz.
    - Hayır onun bizimle yaşamasını istiyorum.
    "Oğlum" dedi babası , "Sen ne dediğinin farkında değilsin. Bir kolu bir bacağı yok. böyle sorunu olan birisi bizi rahatsız eder.Böyle bir farklılığa izin veremeyiz. Bence sen eve gelmeli ve bu çocuğu unutmalısın."

O anda JOHN telefonu kapattı.Birkaç gü.n sonra şehir polisi kapıya geldi.Polis , oğullarını ölü olarak bulmuş ve teşhis etmek üzere gelmeleri gerektiğini söylemişer.Anne-babası JOHN'u teşhis etmişlerdi.Ama bir gariplik vardı.; John'un bir kolu ve bir bacağı yoktu.
    10 0 ...
  • benin listeyi yazmaktaki amacım yahudi tohumları için değil. bir tane bile olsa müslüman 'ulan bu yahudi malıymış bunu almayayım'deyip vazgeçerse bana yeter. yoksa islam ve müslüman düşmanı yahudi tohumlarından beklediğim birşey yok.onlar babalarına destek olabilirler.
    ha bunu derken bunlara alternatif üretemeyen,yahudi uşağı müslümanlarında amk.
    6 2 ...
  • Erdoğan'ın nasıl bu kadar oy aldığını son derece basit bir şekilde anlatan karikatür.
    almanya da yayınlanan erdoğan karikatürü

Fazla yoruma gerek var mı?
    Her şey ortada...

Evet ilk entrydeki karikatür terbiyesizlik, ama bu karikatür gerçekler.
    Zira ilk karikatürde türkiye cumhuriyetinin terörle mücadelesi hedef alınmış.
    25 9 ...