• Mini etek dini sembol mü acaba? Ayrıca 3 yaşındaki çocuğun boyu ne lan zaten ufacık bir şey 3 yaşındaki çocuğun elbisesinden bile sapıkça şeyler düşünen çok açık şerefsiz ve soysuzdur. 10 cm lik çocuğa mini etek alsan kaç cm olacak sanki prenses elbisesi şeklinde şeyler giydiriyorlar.

  Türban dinle alakalıdır 3 yaşında daha konuşmayı yeni çözmeye başlayan soyut düşünce yeteneği daha gelişmemiş çocuğa dini baskı kurmak saçmalıktır.
  9 1 ...
 • açıkça türk milletini tehdit etmiştir.

  25 temmuz da akp iktidara gelmezse sakladığı silahlar ile insanların üzerine ateş açacağını beyan etmiştir. bunlara ya boyun eğeceğiz ya da bu pislikler temizleninceye kadar bunlarla savaşacağız. türkiyeyi kimse bölemez! ülkemizi sahipsiz bırakmayacağız.

  belgrad ormanında bunun kafasından tutacaksın. kafasını toprağın üzerine bastırıp, sakladığı silahların yerine gösterene kadar kafasını oradan çıkartmayacaksın. eğer orada geberirse bırakın oradaki köpeklerin karnı doysun...
  10 0 ...
 • Tembel stajyerin delgeçle imtihanı.

  Bu yeni nesil gerçekten tembel. Hadi bir kere yaptın. Elinin altında internet yok mu? Delgeçle kağıt delme yaz, aç bi vidyo izle. ikincisi hata değil kusura bakma senin tembelliğin.

  Stajyerin derdi kağıdı tam ortalı delmek değil. Kağıdı delgeçin sonuna kadar iyice itersen yarım daire sorununu çözmüş olursun.

  Dolar düşüyo canım sıkkın ama beni güldürdün.
  8 0 ...
 • Halkın kurtuluşu partisi kendini kurtaramayacak anlaşılan.

  Vallahi bravo. O kedi buraya gelecek diyen fareden farksızlar şu anda.

  Ha takdire şayan bir hareket orası ayrı. Ama yakında fetöcü parti yaftasını asarlar boyunlarına az kaldı.
  7 0 ...
 • lc waikiki

  969.
 • Avrupa standardında bir hizmet anlayışı olan marka.
  Şöyle ki;
  Bu mağazadan 2-3 ay önce bir kadın gömleği aldık. Gömleği 2 kez yıkamamıza rağmen üzerindeki rahatsız edici tekstil kokusu geçmedi.
  Dün kendilerine bir email atarak konuyu anlattım. Elimizde satış fişi olmadığını da belirttim.
  Bir-iki saat içinde geri dönüş yaptılar. Size en yakın mağazaya götürün, arkadaşlarımıza sorununuzu anlatın, ilgileneceklerdir, dediler.
  Götürdüm. Hiç ikiletmediler. Ürünün barkodunu okutup fiyatını buldular. O rakama kadar alışveriş yapabileceğimi veya istersem hediye kart verebileceklerini söylediler. Hediye kartı aldım geldim.

  Böyle bir hizmeti size Türkiye'de başka hangi marka verebilir?
  Marka, ürünün arkasında durmakla olur.
  Gerçekten çok takdir ettim.
  7 0 ...
 • vatan haini yobazların savunmaya çalıştığı hainliktir.

  ulan it! "chp bilmem kaç sene iktidarda kalsa hebele hübele..." ne diyorsun lan yavşak köpek? teröristler ayaklanmış bir ilçemize el koymuş hala particilik derdindesin a hain!

  varsayımla şey olacaksa ben de diyeyim ki "beğenen olsa boklu götünü bilmem kaç sene cümle aleme verirdin.."

  oldu mu?

  geçeceksin bunları geçeceksin... sen şuna cevap ver: kimden alıyorlar bunlar bu cesareti? atamızın döneminde böyle işler yapmaya kalkanlara nasıl muamele edildiğini biliyor musun kamil? ha pardon, o konuda özür dilemişti sizinki değil mi?

  ihanet sürecinde askerimizin, polisimizin karakoldan çıkmasını yasaklayan kimdi unuttuk mu sanıyorsun a hain?
  8 1 ...
 • https://www.sozcu.com.tr/...akp-ilce-baskani-2426711/

  nusaybinde polis ve askerleri darp eden adammmış kendileri. tek vasfı akp ilçe başkanı olmak olan bu şahıs, bir de karakol basıp ifade almaya kalkmış. ulan parti devletiyiz diyorlardı da inanmıyordum ahahah.
  21 2 ...
 • mevlana, "okyanus ne kadar büyük olsa da herkes elindeki kap kadar su alabilir" der, montaigne,
  "tanrı akıl konusunda adil davranmıştır çünkü herkes kendi aklını beğenir." der.
  Velhasıl herkes bir şey söyler.. bayanlar da beğenilerini söylüyorlar...
  belki de kendilerine özeli arıyorlar...
  kendilerine özeli...
  Cahiller cahillerle sohbet etmekten hoşlanırlar, divanelere(aşıklara, delilere) sohbet arkadaşı yine divane gerekir, der ziya paşa
  3 0 ...
 • iyi uykular sözlük. Finaller başlıyor, kafamda binbir soru, binbir cevap. Sahi neden özlemek bu kadar zordur. Bazen bir insanı, bazen bir mekanı, bazen maziden bir zamanı veya bir hissiyatı, bir duyguyu... Kendimi ait hissetmediğim bir şehirde özlemler içerisinde dalıyorum uykuya. iyi uykular sözlük.
  2 0 ...
 • sevgili

  1850.
 • geleceğinizi düşlenmeye değer bir anlama kavuşturan, hayatınızı paylaştığınız için ne kadar şanslı olduğunuzu düşündüren, sizi sevdiğine emin olduğunuz müddetçe kavga etmekten bile keyif duyduğunuz, kalbinizdeki iyiliği en iyi siz bileceğiniz halde ondan dinlediğiniz zaman kendinizle daha kolay gururlandığınız, gece uyurken ve sabah uyanırken aklınıza getirmeden edemediğiniz kişidir. öpmeye kıyamaz ama sürekli öpmek istersiniz, bir derdim olsa da bana sahip çıksa dersiniz, ailenize katılmasını ümit ederek kuvvet bulursunuz. kaybetmekse gerçekten çok, çok ağırdır: onun ağzından çıkacak bir sözü bir daha asla duyamayacak olmak, zor günlerinizde sizi yatıştıracağından emin olduğunuz halde ona danışamamak ve daha kötüsü onun zor günlerinde teselli verememek, kendiniz için bile etmeyi bıraktığınız dualara onun mutluluğunu dileyebilmek için bir şans daha vermek ama bu mutluluğu bir başkasında bulabileceği ihtimalini düşündükçe de paramparça olmak ve daha bir sürü şey; insanı en derininden ve yavaş yavaş öldürür. artık sabahlar uyanmaya değer değildir.

  kendisiyle baş başa kalmaktan korktuğu için yalnızlığını unutturacak ilk kişiye sarılan ve zamanla sevmeyi öğrenir gibi olduysa da sevgilisini kaybettiği anda acısını bir başka fırsatla yatıştırmaya çalışanlar bu duyguları hiç gerçek anlamlarıyla tatmazlar. tadanları da sağlıksız bir ruhsal duruma girmekle, sevgiyi takıntıya dönüştürmekle suçlarlar. öyle değildir. insan ailesini sever gibi sevebilir bazen; nasıl ki anne babanız, başkası yapsa nefret edeceğiniz bir davranışta bulunduğu zaman öfkeden çıldırsanız da sevginizin azalmadığına eminseniz ve bu gayet sağlıklı bir davranışsa sevgiliden vazgeçememek de o kadar sağlıklıdır. insan sevdiğinden nasıl vazgeçer, kulağa korkunç gelmesi gereken asıl şey bu değil mi?
  3 1 ...