• 5.

Dayımın baldızı öptü aşkım yakışıklım diye diye. Burdan tüm sözlük kızlarına sesleniyorum eniştelerinizin küçük yeğenlerini öpmeyin. Kadın 45 yaşına geldi. Halen daha görünce elim ayağım birbirine karışıyor amk.
    1 0 ...
  • Bu nasıl bir güzelliktir ki sabahın bu saatinde buhranlı bir kafayla açtım rastgele bir bölümünü. Kaç yıl geçti üstünden bi bakayım şeklinde nostaljik bir arzuyla açtım. Açış o açış ard arda üç bölüm izedim başından kalkmadan. En kilit bölümlerden birini açmışım tüylerim diken diken izledim. Özellikle türkan şoray'ı. Çocuk halimle izlediğim diziyi şimdiki aklımla tekrardan izlemem gerektiğini farkettim. Çok iyi oyuncular var şimdi epey ünlenen. Esas iş ise iki efsanenin başrolde ustalık işi performanslarını sergiliyor oluşları. *
    2 1 ...
  • çünkü onlar sevgimi haketmiyorlar.

her güzel anının ardından çekip gidiyorlar. sağanaktan önce açan güneş gibi.
    vedalar beni yoruyor sözlük. cidden haketmiyorlar. duyduğum aşkı anlamıyorlar. ardından nasıl bir ceset bırakacaklarını bilmiyorlar.
    3 0 ...
  • ABD Başkanı Donald Trump'ın, yıllar önce New York Times gazetesine yazdığı bir mektupta, Nobel ödüllü ünlü Türk yazar Orhan Pamuk'u okuduğunu belirttiği ortaya çıktı.

Donald Trump’ın 2005 yılında New York Times gazetesine gönderdiği bir mektupta okuduğu yazarlar arasında John Updike, Philip Roth ve Orhan Pamuk’u saydığı ortaya çıktı.

Yıllar sonra ortaya çıkan mektup, ABD’de ‘Bu mektubu Trump gerçekten kendisi mi yazdı’ tartışmasını da beraberinde getirdi.

Donald Trump, ABD başkanı seçilmeden önce milyarder bir işadamı ve televizyon yıldızı olarak tanınıyordu.

- “Kaybeden” yazarlara karşı klasik Trump -

Ancak Trump’ın mektubunun devamında, Trump’ın bilindik tavrı ve ifadeleri dikkat çekiyor.

Trump, bir yazardan ‘kaybeden’ diye söz ediyor ve kendi yazdığı kitapların ‘klasikler’ diye övüldüğünü belirtmeden geçmiyor.

Trump’ın iş dünyasında ve hayatta nasıl ‘kazanılacağı’ konusunda şimdiye kadar yazdığı 19 kitabı yayımlandı.

https://www.cnnturk.com/d...m&utm_campaign=buffer
    2 0 ...
  • Lan şu nickini değiştir.
    Annenin haberi olsa seni oklavayla döver velet seni.
    10 0 ...
  • artık kusma getiren haberlerdir.

bir gün 3 yaşındaki çocuk tecavüz edilir.
    bir gün 5 aylık bebek öldürülür. yarın ne var? hayır yarın ne var pis insanlar.

gerçekten idam gelmeli. bu cümleyi ilk defa kullanıyorum fakat gerçekten aştı artık. yeter bu nedir ya? iyice zıvanadan çıktı insanlar. böyle insanların hapse girmesi kurtuluş olur. bıktık artık yeter!!
    8 0 ...
  • tatlım. bebeğim. güzelim. bilhassa bu kelimeleri hemcinslerimden duyduğumda ağızlarına kusmak istiyorum. evet hemcinslerime söylüyorum bunu, var eksileyecek biri aha tam orada.*
    13 3 ...
  • saçımı boyattım çok pişmanım
    Fark yok, var diyen var mı. Sadece sakal ve göbek yok.* e be oğlum e be oglum ben sana ne diyeyim şimdi.
    22 0 ...
  • yan yana geçen geceler unutulup gider mi? 
    acılar birden biter mi? 
    bir bebek özleminde seni aramak varya 
    bu hep böyle böyle gider mi? 
    14 0 ...
  • 5, 6 yaşlarındaydım eve gelen misafirlerin kızı öpmüştü işin kötü tarafı annesinin bizi görmesi ve gidip diğer kadınlara anlatıp gülüşmeleri oldu.

Utancımdan odama kaçıp bütün gün saklanmıştım. Vay be ne travma atlatmışım.
    11 1 ...