• geleceğe dönüş

29 aralık 2004'te izlemişiz biz de dediğim film. Filim daha doğrusu.
    Günlük ne güzel şey, hangi tarihte ne izlediğini bile hatırlıyorsun ama filme dair dağınık saçlı kaçık adamdan başka bir şey hatırlamıyorsun *
    4 1 ...
  • essy

2533.
  • çirkef ayol. hemende kankasını saldı üstüme, neymiş efandım essiye sataşıyor muşum felan filan. var mı ayol öyle bir kişiye iki kişi saldırmak, gerçi sizin huyunuz bu. şimdi sırf olay büyümesin diye folqan a söylemiycem.

duyarsa eyer dildoylan kovalar, ikinizi de. hofff!!! (#44034265)
    6 0 ...
  • Paşinyan, Karabağ konusunda 'diplomatik bir yol kalmadığını' açıkladı ve Ermenilere çağrıda bulundu:

1) En az 30 kişiden oluşan gönüllü grupları oluşturun
    2) Aranızdan bir komutan seçin
    3) Yerel askeri komiserliğinizle iletişime geçin
    4) Askeriyeden eğitim alın
    5) Vatanı korumak için cepheye gidin
    6) Zafer
    4 0 ...
  • Akşam akşam gene iyi güldüm. Böyle bir zihniyetle başa çıkamam. Sağlıklı bir iletişim kuramayacağım kimseyle de bir muhabbete girmem. işte bu kadın da o insanlardan. Verdiği akılda Kısaca diyor ki, benim tuzum kuru, açlar da ne bok yiyorsa yesin.
    3 0 ...
  • parça parça zor olmuyor mu?

katarla bir sponsorluk anlaşması yapalım.
    fc Katar Türkiye diyelim.
    bayrağın da sağ köşesine katar bayrağı ekleyelim.
    isimlerimize de bin ekleyelim. recep tayyip bin erdoğan gibi...
    8 1 ...
  • kesinlikle var olan gerçektir. eşitliği terörizmle yayabileceğini sanan, aşağılık kompleksli sol çomarlarını, pkk davar gibi gütmektedir. sol haber denen ne idüğü belirsiz haber sitesi bunun en büyük kanıtıdır. türk'üm diye geçinen birinin laz kemal'in selamını getirdim diye ortalıkta gezmesi akla mantığa sığmamaktadır. ya da türk görünümlü kılıç artığı da olabilirler.
    6 2 ...
  • ilki beşinci mehmet döneminde kaybedilen topraklar, ikincisi vahdettin döneminde kaybedilen topraklar kapsamındadır. yani padişahlar tarafından savaşta kaybedilmiştir. atatürk elinde olup da herhangi bir devlete vermiş değildir. geri alma fırsatı bulamamıştır.

(bkz: şefik özdemir)
    7 0 ...
  • Hızlı tren ekonomi sınıfında yer kalmadığı için mecburen 15- 20 tl farkla first class yer almıştım,

Kutu içinde çıkan sandviçi yerken felaket elit hissetmiştim kendimi.
    4 0 ...
  • menzil şirk imparatorluğu'nun müritlerinin inandığı şey.

ismailağacı cüppeli ahmet'in "sorgu meleklerine ben nakşibendi tarikatının halidi kolundanım derseniz kurtulursunuz" açıklamasının menzil versiyonu bu.

evet, öldünüz ve öbür tarafa gittiniz, sorgu melekleri sizi sorgulamaya başladı, diyeceksiniz ki; "biz nakşibendi büyüklerini gördük, gavs hazretlerinin çorbasını içtik..." o zaman melekler size hemen yol verecek ve şarap akan ırmakların olduğu, memeleri yeni tomurcuklanmış hurilerin olduğu cennete alacaklarmış...

kaynak; menzilcilerin semerkand tv televizyonu;
    https://streamable.com/vkg5m2

nakşibendi olmak ne güzel lan.
    düşünsene nakşibendisin, halidi kolundansın.
    cennet garanti valla.

bonus: (bkz: menzil in şirk ve sapıklıkları sıralı tam liste)
    22 5 ...
  • Almanyada yaşayan 3 milyon civarı türk.

Amerika'daki ermenilere bakıyorsun, Ermenistan aleyhine birşey olunca ayağa kalkıyor.
    Fransa'daki ermenilere bakıyorsun, koskoca fransayı Ermenistan lehine parmağında oynatıyorlar.
    Almanya'ya bakıyorsun,
    3 milyon Türk yaşıyor,
    bunun yarısı pkklı olsa en az 1,5 milyon hesapta has Türk var,
    ama gel görki değil almanyanın türkiyeye destek vermesini sağlamak,
    Almanya bize her türlü düşmanlıkta başı çekerken gıklarını bile çıkaramıyorlar.
    Ama sorsan hepsi akpci, hepsi milliyetçi.
    17 7 ...