• Koray Avcı'nın sakallarını ve gözlüğünü ekranda görüp sesini duyduğunuz anda gelen istektir.
  Bu karşı konulmaz istek insanı içten içe bitirir.
  Koray Avcı'yı dövememenin acısıyla yaşarsınız hayatınız boyunca.
  5 0 ...
 • Bazen tuhaf hissediyorsunuz. Çok konuşuyorsunuz bazen, bazen de hep susmak istiyorsunuz. En azından bende böyle oluyor. Sustum mu da bir daha kendimle dahi konuşasım gelmiyor.

  Hani uzun zamandır sevdiğim biri vardı ya benim? Hıh işte o'nunla randevulaştım gibi bir şey oldu. Bu fikir benden çıktı; yalnız başıma kahve içmeye çıkacaktım, dilerse bu esnada onu arayabileceğimi söyledim. Sağ olsun kırmadı beni. Neyse saati geldi, aradım kendisini. Sesini duyunca ilk an kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu. ilk zamanlara döndüm. Hatta kalbimin sesini çok net duyuyordum, uzun zaman olmuş. O'nu özlediğimi daha iyi anladım. Bir de hayatımın nasıl gittiğini sordu; hayatım rutindi evet ama "sensiz de çok anlamsız" diyemedim, demeyi çok arzuladım. Ardından bir acı gerçeği daha hissettim tekrar; beni sevmiyordu. Beni asla ama asla benim o'nu sevdiğim gibi sevemeyecekti. Bunu devamlı kendi kendime söyler gibi hissettim, sessizleştim bazen. Kimi zaman da o hiç konuşmadı. Biliyorum artık işte. Çocuk gibi düşündüğümün de farkındayım ama bak bu kas kafam 1 yıl sonra anca anlayabildi; hiçbir zaman olamayacağımızı. Düşüncelerimin boş olduğunu, karşılıklı güzel paylaşımlarımızın olamayacağını bir kez daha anladım. Belki de kendime tokat atar gibi oluyorum böyle... Ne bileyim, her seferinde aramızda bir şey olmayacağından emin oluyorum.

  Tüm bunlara rağmen dost gibi arkadaş gibi oluyorum. Eh oluyorum da ya bir gün o'nun sevdiği olursa? Nitekim bu ihtimali o'ndan da duymuştum. Belki de anlatmazdı, görmezden gelirdi. yine mutlu olmasını isterdim. O ayrı mesele...

  Neyse işte içim bir kez daha burkuldu; ben biliyorum da arada tokat yemeye ihtiyacım olduğundan mütevellit sen hayatımda hiç yer edinemeyeceksin. Artık çokça eminim.

  Bu arada çok güzel güldün bir ara. iltifat etmek istedim sana, onu da beceremedim. Olmadı, neyse sen biliyorsun beni.
  13 0 ...
 • allianz arena'da ciddi sorunlar vodafone park'da ise heyecan yaşatacağımız takım.

  ortada pepe, solda adriano olduğu sürece, bayern dilerse 500.000'lik stadyumda oynasın, transfermarkt'teki değeri 599.10 milyon euro olsun, bir şey değişmez.

  böyle maçlar, milli maçtır, milli bir bakışla izleyebilmek gerekir ama nerde?

  almanlar ve türkiye'deki enver paşa takipçileri dikkatli olsunlar,

  jupp heynckes 72 yaşında,

  vodafone park'a vardığında atmosfer ile tanışınca heyecandan yaşamını yitirmesin kafi.

  schopenhauer totemi yapanlara sevgiler.
  12 2 ...
 • Minnoş kalbinizi kıran durumdur.
  Gelinlik, düğün salonu, davetliler vs. Her şeyi halletmişsinizdir sıra damat beyi düğününe davet etmeye gelmiştir.
  Tabi önce adının ney olduğunu öğrenmeniz gerekir lakin o sizi çoktan donuzlamıştır.
  10 2 ...
 • kendisi kahvekompostosudur.
  genelde wassaptan Asude bebeyim boş musun duş alalım öbüşelim falan der.
  kız yarın 7 de Hint dizisi kuşağı günümüz var örgünü de al gel.
  10 1 ...
 • Arkadaş ortamında bunu söyleyenlere ayar olurum.

  kız arkadaşım desen ölücen mi?

  Sanki hatun tabiri ağızdan ağıza yayıldıkça kız sevgiliyi değersizleştiriyor gibi.

  Ayrıca nereye senin hatun? Bi ağır ol gevşek.
  12 3 ...
 • alyssum

  9.
 • Şu kodumun gerizekalısını çaylağa çekiniyonuz da entryi silmek aklınıza gelmiyor mu?
  7 2 ...
 • akpli karşı komşunuza misafirliğe gittiğinizde televizyon odasında tek başına kaldığınız anda çaktırmadan kumandayı kapıp a haber kanalını açıp ardından frekans ayarlarıyla oynayıp çekmemesini sağlama durumudur. hiç şüphesiz ev halkına kalp krizi sebebi yapacak durum.
  20 2 ...
 • dr harleen in yancıları devreye girmiş. hatta bazıları işi rte' ye bağlamış.

  çanakkale savaşından bu yana, bu topraklara bir mustafa kemal atatürk daha gelmemiştir.
  atatürk' ü herhangi bir siyasi ile kıyaslamak abesle iştigaldir. bu da belgesi,

  dr harleen in atatürk hakkında açtığı rezil başlık

  bu kumaşta ve bu çapta bir lider varsa " dr. ve yancıları " yerden göğe haklıdır.
  var mı ?... tekrar sorayım var mı ?
  15 3 ...
 • dr harleen in atatürk hakkında açtığı rezil başlık

  Uludağ sözlükte istisnasız her Allah'ın günü Atatürk'e hakaret edilip, bu hakaretler moda haline getirilmişken; Atatürk'ü küçük düşüren, Atatürk'ün korkak olduğunu söyleyecek/ima edecek kadar Çirkinleşerek hatırasına aleni bir şekilde saldırı barındıran, yasal düzenlemelerle de suç olduğu sabit rezil ötesi başlıktır. 'Yazdıkları şeylerden ötürü yazarlarımın tutuklanmasını kabul edemiyorum' diyen zall'ın vicdanına bırakıyorum ben bu başlığı. Atatürk'ün alenen küçük düşürüldüğü, Atatürk'ü koruma kanununa muhalefet taşıyan bu suç unsuru entry için ne yapılacak hepimiz göreceğiz.

  Atatürk'ü koruma kanunu:

  Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir. Yukarki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

  Madde 2 – Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumi veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunacak ceza yarı nispetinde artırılır. Birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.
  43 17 ...