• böyle bir şey hissedildiğinde beni neler mutsuz ediyor ve beni neler mutlu ediyor diye bir sıralama yapmayı hep istemiş olduğum durumdur. ama yapabildim mi hayır. sıralamayı yapamamaktan değil, böyle bir düşünce içerisine bile girmedim çünkü. mutsuzken hiçbir şey yapmak istememişimdir, mutluyken de bunları düşünmemişimdir. ama sıralama yaparken, beni neler mutlu ediyormuş normalde diye sıralarken, mutlu olacağımdan, mutsuz olduğum şeyleri unutacağım gibi geliyor. geliyor ama işte o programı yapamıyorum. hayırlısı.
    6 0 ...
  • beleş mezar bulsa yatacak bir işverene aittir. ben hep işçilere kızarım böyle durumlarda. ancak daha az önce bir tanesi ile konuştuk bayağı. aslında asgari ücretinde üstünde maaş alıyor ama patronu olacak kansız adamların kanlarını emiyor. yaptırmadığı iş yok hammallıktan tut kendi özel işlerine kadar. adamın ağzından dinleyince çok da kızamadım açıkçası. evli, kiracı ve 2 çocuğu var.

o yüzden işveren = g.tveren tezine geri dönüyoruz. tabii ki tamamı asla değil. işçisinin hakkını kendi hakkından önde tutan adamları da gördük, duyduk. işçilerine oğulları gibi kardeşleri gibi davranan işverenlerde var. sayıları çok değil sıkıntı burada.
    7 1 ...
  • Kurban olduğum, memlekette yunanıyla, ingiliziyle, fransızıyla, ermenisiyle ayrı ayrı uğraştığı yetmiyormuş gibi bir de orospu çocuklarına tohum atanlarla uğraşmış işte zamanında.

Sen kalkacaksın, birkaç sivilceli ergen, birkaç çocuk tecavüzcüsü dinci sapık, birkaç eli sikinde sabahtan akşama kadar bilgisayar başından ayrılmayan asalak veled-i zinalar sana rahat rahat hakaretler etsin ve türlü yakıştırmalar yapsın diye vatanı kurtaracaksın.

Sikerler kamil. Hepinizi sikerler.
    10 0 ...
  • Gençler artık okuyor ve sorguluyor. Bu din gerçekten doğru bir din olsaydı bu kadar insan iman etmekten vazgeçmezdi. Kur'an ı okuyunca insan deizme yöneliyor. Çünkü insan kur'an da konuşanın allah olmadığını anlıyor.
    10 2 ...
  • Sürekli başkalarını eleştirip onların başına gelen kötü olaylardan keyif alan, herkese bağırıp çağırma hakkını kendinde bulan, yobaz, cahil, at gözlüğü takıp başka fikirlere kendini kapatan dik kafalı ve bir de sırf yaşı büyük olduğu için saygı bekleyen insanlar. Bu bahsettiğim özellikleri taşıyan tek bir kişi var ki evlerden ırak.
    10 0 ...
  • Bu durumu da eleştirip kifür kıyamet yaklaşan herifler büyük konuşmasın, bir zamanlar günde 55 vakit namaz kılarak hayatını din odaklı sürdürüp muhafazakarlık duvarları asla yıkılamayacak gibi görünen yakından tanıdığım iki insanın bugün koyu bir ateist olduğunu biliyorum.

Fazla Sorgular ve düşünürsen bir şeyleri kazandığını düşünürken başka şeyleri de yitirebilirsin. insanları yargılamayın.
    7 0 ...
  • tek seferde 2000 lira. bilyoner hesabımda 20 lira vardı. çok sık oynamıyordum o zamanlar arada sırada hafta sonları işim yoksa maçları takip edeyim vakit geçsin diye oynardım. o ara bir daha oynamama kararı almıştım ama hesapta 20 lira vardı. dedim bari saçma sapan son bir kupon yapayım o parada bitsin. fransa liginden 2 maç seçtim. birisine ilk yarı 1 ikinci yarı 2 verdim. auxerre diye bir takım vardı onun maçı. diğerine de simetrik ( teknik resim hastalığı ) olsun diye ilk yarı 2 ikinci yarı 1 verdim. oran 100 küsür yapıyordu. nasıl olsa tutmaz diye maçları takip bile etmedim.

1 hafta kadar sonra es kaza hesaba girdim bir baktım bakiye kısmında 2000 lira yazıyor * çocuğum olmuş gibi sevinmiştim lan.
    8 0 ...
  • Aşkın nur yengi:

- ay inanmıyorum, ay inanmıyorum, ay inanmıyorum.

Ben:

- ayran buyurun, ayran buyurun, ayran buyurun.

iddia ediyorum hala, orada ayran buyurun diyor.

Olsa da içsek.
    9 1 ...
  • Diğer ülkelerde durum nedir bilmiyorum ama Türkiyede dişe dokunur bir indirim göremediğim kampanya olmuştur. Allahını seven üstüme oyun atsın asfkdjdjd.
    4 1 ...
  • Obsesif olmak çok zor arkadaşlar, beyninde tekrarların düşünceler, her şeyden öğrenmek, elini yüzünü yıkamaya diye gidip 2 saat dönmemek, herhangi belirli bir şeyi yapmazsam düşünceler gitmeyecek korkusu.
    4 0 ...